Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A co się stanie jeżeli podczas pracującego procesu przykład:

9086

/ 12043[all]

Dodam w trakcie nowe adresy url do właśnie tej bazy ? Czy zostanie ona dodana automatycznie do tego procesu, czy będę musiał znów ponownie startować proces od nowa i czekać aż przemieli te 15k linków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stanie jeżeli podczas pracującego procesu przykład:

9086

/ 12043[all]

Dodam w trakcie nowe adresy url do właśnie tej bazy ? Czy zostanie ona dodana automatycznie do tego procesu, czy będę musiał znów ponownie startować proces od nowa i czekać aż przemieli te 15k linków?

Chyba będzie trzeba dodać raz jeszcze projekt, ale zaznaczasz wtedy - Dodaj do Nowe strony (nie czyści błędów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam opcja pinger ?? albo ja jakis slepy jestem ze nie potrafie tego ustawic :) uprzedzajac pytanie oczywiscie mam w konfiguracji zazaczone: Pinguj adresy url

u mnie to samo... zdaje mi się że jest to wersja 1.0 tylko z nazwy... nadal OF nie potrafi w dużej mierze robić tego, do czego jest stworzony i przez wielu kupiony...

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie zagadka

1. mam omniflash

2. mam dedyka (centos, ovh)

3. nie mam chyba zenda ? (tego nie wiem)

4. żaden plik php mi się nie otwiera - zwraca się pusty (install) oraz wywala zendowy kod (install_c)

sugestie ? brakuje mi czegoś ?

php_info zwraca że zend jakiś jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, wychodzi na to że wybrnąłem, brakowało mi zdaje się zend guardian loader dlatego sobie system nie radził :) bo coś zaczęło mielić.

Kwestia była taka że nie miałem dodawać w /etc/php.ini wpisów o zendzie tylko w /etc/php.d/ zrobić pliczek ini do zenda ;D i wrzucić biblioteki w odpowiednie miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harvester znów sam się zatrzymuje ;/

Harvester zatrzymuje się jak skończy przetwarzanie footprintów, jeśli jest inaczej to złóż zamówienie na OmniPanelu,

A co się stanie jeżeli podczas pracującego procesu przykład:

9086

/ 12043[all]

Dodam w trakcie nowe adresy url do właśnie tej bazy ? Czy zostanie ona dodana automatycznie do tego procesu, czy będę musiał znów ponownie startować proces od nowa i czekać aż przemieli te 15k linków?

Nie trzeba ponownie dodawać.

Działa wam opcja pinger ?? albo ja jakis slepy jestem ze nie potrafie tego ustawic :) uprzedzajac pytanie oczywiscie mam w konfiguracji zazaczone: Pinguj adresy url

Pinger co 24h pobiera adresy z ostatnich 24h i dopiero wtedy je pinguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. rozwiązanie problemy z ZendGuardLoader było stosunkowo proste ;)

kwestia stworzenia w /etc/php.d/ pliczku zend....ini
i nic nie trzeba dopisywać do php.ini

w install mam inny problem, zwraca mi jeden jeszcze błąd

Follow location is not available.

Ktoś ma jakieś sugestie ?

Czy skrypt może działać bez tego ?

bo zwraca mi

Unhandled Exception

Message

C
Location:

...jakas/magiczna/lokalizacja/panel/laravel/crypter.php on line 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisany Wczoraj, 15:40

Zobacz posttreecool, o 26 marzec 2013 - 08:24, powiedział:

harvester znów sam się zatrzymuje ;/

Harvester zatrzymuje się jak skończy przetwarzanie footprintów, jeśli jest inaczej to złóż zamówienie na OmniPanelu,

Dzięki za odpowiedź, dodam zgłoszenie.

Proszę jeszcze o informacje na temat rejestracji w wordpress: czy to normalne że po przejechaniu bazy wp modem WP w celu rejestracji mam sukcesów ok 800, a w liście baz mam zero kont? Dodatkowo po rejestracji kiedy dodaje do harmonogramu dodawanie wpisów w wordpressach zadanie po chwili (jedno wykonanie crona) znika z harmonogramu samoistnie.

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła aktualizacja OmniFlash.

Nowe mody:

OtwartyMini v3 (+ wbudowany OCR)

Wordpress (połączone register + post)

Oprócz tego wszystkie mody zostały zaktualizowane, aktualizacji można dokonać w Mods > Public mods.

Super, zaraz robie testy moda dla otwartymini v3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności