Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No niewiem jak jest u was ale np lista z wp dodana przez speeda mam 17k a przez OF praktycznie same Error. Oco tu chodzi ze speed dodaje jak wsciekły a OF nie???? Jednak dodawanie jeszcze kuleje troszkę więc chłopaki bedą musli popracowac.

A porównywałeś wyniki po sprawdzeniu obecności linka? Może różnica polega na tym że nowy soft lepiej ocenia czy link rzeczywiście jest obecny na stronie. U mnie na dość śmieciowej liście jest tak samo ale po sprawdzeniu obecności linków na stronie wyniki są bardzo zbliżone.

Druga sprawa to kolejność działania i dobór modułów. W przypadku WP najpierw rejestrujesz a potem dopiero postujesz (chyba że lecisz modem który robi to jednocześnie).

Pozdrawiam

Bartek

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester po aktualizacji ładnie ruszył :) Jakby jeszcze tak popracować na szybkością dodawania wpisów - bo coś mi tu nie gra :)

U mnie też coś wolno - serwer Hexcom pod OF.

P.S.

Działa Wam rejestracja/dodawanie w skrypcie SMF?

Wiecie może jak sprawdzić po liście URL-i czy skrypt jest SMF 1.x, czy SMF 2.x ?

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa zmieniam serwer - chce omniflasha na innej domenie

1. mam nową paczkę

2. inną domenę

3. w omnipanelu wywaliłem domenę (usunąłem domenę na której była palikacja)

4. rozpakowałem paczkę + wrzuciłem licencje

i kapa

ERROR: Nieprawidłowa licencja!

ERROR: Wrong licence!

Mam identyczną sytuację. Poradziłeś sobie sh0tek z tym, lub może ktoś inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten OF to jedno wielkie G.... juz czasu nie trace na to badziewie

Na BugTracker brak odpowiedzi na moje pytania więc piszę tutaj.:

Posiadam wersję 1.2. Po obiecywanej wersji 1.0 w której wszystko miało już działać w 100% nadal mam soft nie spełniający moich oczekiwań które są w specyfikacji, a mianowicie:

1. W checker mamy tylko sprawdzanie adresów w easydir - A gdzie jest reszta obsługiwanych skryptów?

2. Harvester sam się pauzuje po znalezieniu kilku adresów - Trzeba go ręcznie wznawiać - wtedy znajduje kilka kolejnych adresów i znów się zatrzymuje. Rozumiem, że kończy działanie po przetwarzaniu footprintów, ale nie działa to jak należy bo po każdym wznowieniu znajduje nowe adresy.

3. Pinger nie działa - Żadne adresy z checkera nie trafiają do pingowania (nawet po obiecywanych 24 godzinach)

4. Skuteczność dodawania jest wręcz śmieszna - na 900 zarejestrowanych kont WP mam 15 dodanych wpisów. Ręcznie da się dodać, nie ma captchy.

Podsumowanie: jedne z najważniejszych funkcji nie działają wogóle, bądź działają bardzo ułomnie co dyskwalifikuje soft na chwilę obecną z użytku do którego jest powołany.

Oczekuje niezwłocznego poprawienia softu, informacji na temat terminu wprowadzania \"napraw\" a nie poprawek, bo mówimy tu o naprawie niedziałającego softu.

Oczekuje również jako klient wprowadzenia obiecywanej od x czasu dokumentacji - instrukcji.

Jako klient któremu zaproponowano przejście na "nowsze i lepsze" z OA na OF czuje się oszukany gdyż od miesiąca jestem bez narzędzia za które zapłaciłem.

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności