Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos sie orientuje jak skonfigurować w hexcom catch-all do OF?

Konta pocztowe - Utwórz konto pocztowe. Usługa e-mail catch-all - Adres: [Twój utworzony adres e-mail]. Aktualizuj

logo-sklepu-siteseo-sklep.png
Inwestycja w pozycjonowanie otwiera drogę do wielu nowych klientów – sklep.siteseo.pl « Sklep SEO.
Fora, zaplecza i NAPy - seospot.pl « Linkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

@Mateusz

Kupcie sobie np. GSA, jednorazowa opłata, bez abonamentu, z darmową i bardzo częstą aktualizacją "rozwojową", ponad 200 obsługiwanych skryptów, dosyć prosta konfiguracja i obsługa, możliwość dodania od kilkuset do kilku tysięcy linków w ciągu doby - zależnie od posiadanych/zbudowanych baz i konfiguracji, możliwość budowania poziomów linkowania poprzez kilka kliknięć w kilka sekund - tier1 - tier2 itd.

Poniżej fragment @Mateusz-u twojego maila którego wysłałeś do nas:

2. Podjął byś się pisania modów do OmniFlash (nie będą na sprzedaż a do mojego użytku)?

Myślę że to wszystko wyjaśnia, wliczając w to twoje narzekanie które celowo ma zniechęcić innych użytkowników do OmniFLASH (chęć uzyskania przewagi nad "konkurencją") - nie lubię takich zachowań

@Mikolaj - błąd był w interpretatorze podglądu projektu (działa poprawnie w dodawaniu) - aktualna aktualizacja poprawia ten błąd (podgląd podstawi linka <a>...</a> pod [link])

@jezyk403 - w pomocy dostępnej bezpośrednio w OmniFLASH (tworzenie i konfiguracja jest dobrze opisana z przykładem) - Zachęcam do korzystania z pomocy

pomoc-mail.jpg

@vaterop - muszę przyznać że naprawdę mocno musiałeś się wysilić i osiągnąć maksimum swojego .... żeby takiego posta napisać. Gratuluję

================================================================================================================

Aktualnie została wydana nowa wersja OmniFLASH (możliwe że dziś będzie jeszcze jedna) v1.0.3 (05.04.2013)

Aktualizacja aplikacji:

Możliwość pojedynczego wyłączania/włączania interfejsów

Poprawione wyciąganie captchy w modach

Zmiany w systemie publicznych modów (dodane wymagania wersji OF, changelog modów, możliwość pobierania starszych wersji)

Zmieniony podgląd moda

Poprawiona edycja XAS

Zmieniony sposób wyświetlania dodań/rejestracji w harmonogramie

Optymalizacja pracy proxy checkera

Mod po wykryciu captchy bez podpiętego decaptchera nie kontynuują już rejestracji

Zmieniony sposób wyświetlania historii (wyświetla tylko te urle dla których są informacje o sukcesie/błędzie)

Możliwość filtrowania historii po błędzie

Poprawka w mailerze (czasami kolejka zapychała się błędami)

Drobna poprawka w matematycznej captchy Wordpressa

W podglądzie projektu uzupełniają się teraz pola [link], można także sprawdzić działanie paczek tekstów

Dodana możliwość ustawiania precyzji

Dodana obsługa synonimów w polu linków (np: można anchor zapisać w postacji synonimu)

Dodana opcja eksportu bazy razem z dostępami

Poprawiona obsługa proxy z hasłem w modach

Pola "submit" uzupełniane o wartości z sesji moda

Dodane dekodowanie encji przy rozpoznawaniu sukcesu/błędu w modach

Dodany OCR dla wykorzystania w modach: cap.jpg - skuteczność na poziomie 95%+

Nowe mody:

SocialEngine - Register

SocialEngine - Wall

SocialEngine - Blog

WikkaWiki

PHPizabi

Infusion Guestbook (wbudowany ocr)

Edytowane mody:

Wordpress

- Dodana obsługa nowych języków.

- Lepsze wyciąganie sicaptchy.

- Dodana obsługa kolejnych błędów.

OtwartMiniv3

- Poprawione wyciąganie captchy

Miło mi też poinformować że dokumentacjia na temat popranej konfiguracji oraz poprawnego używania OmniFLASH jest już praktycznie na ukończoniu (możliwe że jeszcze przed snem zostanie opublikowana publicznie)

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

@Mikolaj - błąd był w interpretatorze podglądu projektu (działa poprawnie w dodawaniu) - aktualna aktualizacja poprawia ten błąd (podgląd podstawi linka <a>...</a> pod [link])

Działa, ale tylko przy oknie "krótki opis". Przy długim i autorze jak leżało, tak leży - przynajmniej u mnie.

2. @Kojotek, @Gamec

Zwracam się ponownie z pytaniem, a przede wszystkim prośbą, nt sortowania kolejności dodawania.

Vide dodawarka.info

dod.jpg

Moja propozycja, od najwyższego/najniższego:

- PageRank,

- TrustRank (majestic),

- Alfabetycznie,

- Backlinks,

- Age domeny

Propozycja z utworzeniem sortowanych prywatnych baz odpada. Przy kilkudziesięciu skryptach to rozwiązanie na piechotę, czyli żadne rozwiązanie. Pytanie zatem, czy możecie wprowadzić automatyczną parametryzację wprowadzonych list i pole wyboru w jakiej kolejności ma dodawać w projekcie? Myślę, że wszyscy klienci byli by zadowoleni z oszczędzonego czasu. Proszę o poważne rozpatrzenie zapytania, ponieważ nie ukrywam, że zaczyna to być problem, który skłania mnie w stronę nowych poszukiwań.

3. Wiki/Wakka wskazuje błędnie, poprawne dodanie wpisu. Nawet przy 404.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@Flashu - sprawdzałem w tym momencie działanie [link] w podglądzie na opisach które podałeś i działają bez problemu. Osobiście podejrzewam że problemem jest to że masz za mało linków wpisanych w pole Linki

Co do samej propozycji którą podałeś, odpowiedź już kilka razy padła i zawsze jest taka same i nie zmienna - Stanowcze i zdecydowane NIE

Powody dla tych co nie pamiętają:

1 - Obciążenie bazy danych (sortowanie)

2 - Bany z Google na odpytania (już leci do Google harvester / monitor pozycji / monitor footprintów) dla PR

3 - TrustRank (majestic) - co to ma wspólnego z Google ?

4 - Backlinks - hmm a skąd je można wziąć ?

5 - Wiek domeny - hmmm o czym to świadczy i skąd go brać ?

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojotek

Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi. Odnośnie linków - myślę, że warto przewidzieć opcję - wpisania jednego linka.

Co do źródeł danych - z tego samego miejsca co MarketSamurai.

Pozdrawiam

KP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam głupie pytanie... wydaje mi się, że mam problem z cronami na serwerze które z nich powinny działać równocześnie z adder i mailer ? Oprócz tego "child_not_responded" cały czas.

Crons
Nazwa  Ostatnie wykonanie  Info
Adder  2013-04-06 10:50:31  0/10/10 (A/E/S)
Mailer  2013-04-06 10:50:31  0 mails, 0 clicks
Checker  0000-00-00 00:00:00  0 founded urls, 0 not founded
CCL  0000-00-00 00:00:00  0 passed, 0 failed
Pinger  0000-00-00 00:00:00  0 pings, 0 timeouts, 0 errors
Proxy checker  0000-00-00 00:00:00  0 working, 0 broken
Proxy harvester  0000-00-00 00:00:00  0 harvested, 0 new
Footprint monitor  0000-00-00 00:00:00  0 footprints checked
Harvester  2013-04-06 10:39:47  0 harvested, 0 new
Monitor  0000-00-00 00:00:00  0 positions checked

activist aka terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@Flashu - Te narzędzia są g..o warte dlatego nie będziemy się na nich opierać (mógł bym się tutaj rozpisać na piękny esej ale znów by zaczęli marudzić że ... - każdy to już wie)

@Optymist - Odpalają się te crony które mają co robić a komunikat "child_not_responded" sugeruje że masz wysokie OC

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojotek - Jeśli za parametr przyjmiemy podatność na manipulacje i precyzję, zgodzę się. Niestety lepszych nie ma (nie znam?), a w większości wypadków mogą nakreślić ogólny obraz kondycji domeny, bo jak inaczej klasyfikujesz masowo katalogi, jeśli nie tymi, powszechnymi parametrami?

...a esej napisz. Może warto poświęcić temu osobny temat, zważywszy na popularność tych narzędzi.

"Haters gonna hate". Warto się skupić na debatujących rzeczowo. To oni będą stanowić motor merytoryczny Twojego eseju.

Pozdrawiam

KP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

@Flashu - Jeśli pytasz mnie jak ja sprawdzam jakość domen to napewno nie jest to sugerowanie się g..i serwisami które mają tyle wspólnego z Google i ich wyniki co ja z byciem papieżem (wiem wiem powtarzam się) - na warsztatach (nie pamiętam która grupa) było właśnie to omawiane. W skrócie powiem że OF daje Ci wszystkie narzędzia jakie są potrzebne do tego żeby z pełną pewnością określić jakość domeny (mam na myśli "monitor footprintów" oraz "Linking stats") jeśli oczywiście sami nie popełnimy błędów SEO które wykluczą poprawne działanie wspomnianych narzędzi.

@euroaprk - Kurna przed wami nic się nie może chwile uchować ? :P - Jeszcze muszę zbudować menu dla tego filmiku i wtedy oficjalnie o tym poinformujemy wszystkich użytkowników (nagranie ma ponad 2h 20min)

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojotek_OX Odnosze takie wrzenie że skrypt jest robiony specjalne pod wasz zakup katalogów. Może to troszkę głupie co mówie ale jak wystumaczysz ze mam przerobione wiele list i wogule nie dodaja ( sa sprawdzone) a ze sklepu smigaja. Nawet te z harvesciary maja same errory. Oco tu chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo dużą ilość errorów "timeout" jednak większość adresów normalnie się ładuje gdy robię to ręcznie.

Czy to może być problem w overclocking?

Aktualnie mam ustawione OC na:

adder: 7

mailer: 7

reszta po 1

Czy ktoś ma podobny problem i może mnie naprowadzi : > ?

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wtedy oficjalnie o tym poinformujemy wszystkich użytkowników

Czy jest szansa, że odbędzie się to przed piątkiem? Bo wtedy teoretycznie mam zacząć płacić abonament a jeżeli po tym filmiku dalej będzie to działało tak jak teraz to anuluje subskrypcję.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności