Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzięki @jezyk403 - sprawdzę ten hosting, ponieważ wywnioskowałem, że nie wszyscy otrzymują bana - a domyślam się, że jest on spowodowany tym, że macie setki projektów w tym samym czasie. Co do error 500: da się przeżyć. Więc wypróbuje ten soft na hexcom wykupionym na miesiąc - zobaczymy czy będzie działać a jeśli tak, to czy dostanę bana i czy zostanie on ew. zdjęty po wyjaśnieniach.

Z refa niestety nie skorzystam, ponieważ mam już tam konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie z czego te bany wynikają?

Bo sam już nie wiem, czy wykupować ten hosting czy nie?

Zakładają bany przypadkowym osobom po instalacji na ich serwerze pod Omni, Flesha, czy bany te wynikają z tego, że jest zbyt duża instalacja skryptów na serwerze?

Albo z tego, że nie jest ten host przeznaczony pod Omni Flash?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@treecool - czy mam rozumieć poprzez Twój post, że nie da się dodawać linków, tworzyć projektów itd.? Jeśli tak, to ja żądam zwrotu pieniędzy za niewywiązanie się z umowy.

Oczywiście da się zrobić wszystko. Skuteczność dodawania wynosi ok 15-20% maks (nie na publicznych bazach bo tam jest max 5%). W omniAdd skuteczność była o niebo lepsza. OS nie testowałem. Przejżyj cały temat od początku i zobacz ile problemów zostało rozwiązanych w porównaniu do zgłoszonych. Od miesiąca trzymam w programie jeden projekt i po każdej aktualizacji sprawdzam czy coś może jakimś cudem ruszyło. Niestety na chwilę obecną ten program nadal nie zasługuje na miano "automatu.

kurczę, powiedz mi @arve_lek czy Omni Flash nadal działa na hexcom? bo dzisiaj otrzymałem wiadomość od pewnego użytkownika tego forum, że hexcom jest zbanowany [przez kogo?] i jest na czarnych listach i nie wiem o co tutaj chodzi z tym serwerem - zamawiać u nich? bo jeśli to nieprawda, to na pewno się zdecyduję

Działa na hexcom, jednak "przynajmniej moje" ip jest zbanowane w google i widnieje na blacklistach.

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko jasne - to nie serwer jest na czarnej liście jak powiedział pewien user, lecz IP serwera, a to zasadnicza różnica. BAN został nałożony z tego co mi się wydaje [w adresach IP jestem początkujący] nie przez administratora hostingu, tylko przez Google albo inną firmę zajmującą się adresami IP - IP serwera zostało uznane za spamujące w internecie.

Co do skuteczności Omni, to...

Jestem pewien, że jeśli OmniAdd był lepszy w dodawaniu a to poprzednia wersja Omni [dla uściślenia] to Omni Flash wkrótce będzie o wiele lepszy od poprzednika. To przypuszczenie faktu, który na 90% będzie miał miejsce.

Wracając do IP, to czy zakładając konto w hexcom istnieje taka możliwość, że otrzymam zbanowane IP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skuteczności Omni, to...

Jestem pewien, że jeśli OmniAdd był lepszy w dodawaniu a to poprzednia wersja Omni [dla uściślenia] to Omni Flash wkrótce będzie o wiele lepszy od poprzednika. To przypuszczenie faktu, który na 90% będzie miał miejsce.

Wracając do IP, to czy zakładając konto w hexcom istnieje taka możliwość, że otrzymam zbanowane IP?

czekam od miesiąca - z wersją 1.0 wszystko miało działać - w tej chwili jest wersja 1.0.3.1 i soft jak dla mnie nadal jest w fasie testów.

Odnośnie IP to - Tak: istnieje taka możliwość.

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam do czwartku na filmik instruktażowy, bo w piątek mam płacić abonament. Nie mam zamiaru płacić za coś z czego nie korzystam a za bardzo cenię swój czas, żeby uczyć się po omacku czegoś do czego powinna być instrukcja.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hekko od początku nie działał, a bany będzie miał każdy współdzielony gdzie są dodawarki i gdzie sie będzie korzystało tylko z IP, na którym jest instalacja.

Po to jest możliwość dodania swoich proxy by inni nie mieszali nam przy dodawaniu/rejestrowaniu.

Od kilku dni męcze księgi gości (2 dostarczone prze OF i dwie, do których mody sobie napisałem sam, a tylko do 2 bo nie mam zbyt dużo czasu by szukać innych, które też bym posprawdzał) i EE, jakoś nie zauważyłem problemów w działaniu OF. Wchodzi jak w masło, a siedze na współdzielonym hexcomie (sam hosting czasem przymula i są z nim naprawdę problemy, ale mieli przesiadke z maszyn w niemczech na maszynki w PL, wiec jeszcze dam im troszke czasu na dopieszczenie ich).

Jeżeli ktoś chciał narzędzie z magicznym przyciskiem: top1, to nie jest to narzędzie dla niego. Choć cos Kojot chyba tu pisał, albo mówił na jakims spotkaniu, że maja w planach wprowadzić taki przycisk, że po wrzuceniu domeny i frazek, samo się będzie pozycjonowało, coś jak w erze ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tam KRAKUS nie przesadzaj ze wzrotami. Kupiłeś to się męcz. Posiedz troche nad softem jak większość z miesiąc czasu - całe szczęście, że jak pisał autor obsługa jest "dziecinnie prosta" - i będzie dodawał. U mnie powolutku ale dodaje i o to chodzi.

Filmiki oglądałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie źle myślisz @Osiek

1) to nie ja mówię, że program jest do bani: ja jedynie to czytam i się tym delikatnie sugeruję

2) skąd mam niby wziąć maila do właściciela strony, z której to kupiłem czyli omnipanel.pl, jak na stronie go nie ma a telefon nie odpowiada?

3) ja nic nie sieję, więc siewcą nie jestem - jedynie żądam zwrotu pieniędzy za oprogramowanie, które nie działa na sugerowanych serwerach [hekko] lub/i otrzymuje bana na innych serwerach [hexcom] i to jest powodem rezygnacji z zakupu z którego nie jestem zadowolony

4) mam prawo zrezygnować z zakupu, więc to robię i przechodzę na bardziej profesjonalny soft, który ma opcje udawania człowieka i instaluje się na pulpicie - do niego oczywiście podłącze sobie dodatkowe oprogramowanie

@zakręcony

ja nie oczekuję przycisku TOP1 - ja oczekuję, że jak się coś poleca, to powinno to być rzeczywiście warte polecenia a nie coś, co jest blokowane i warte polecenia wcale nie jest

@kakturnelius - ja wiem, że przesadzam, ale od softu który jest rozwijany i jest kontynuacją innego, oczekuję przede wszystkim tego, aby miał takie same opcje jak poprzednik i o wiele więcej niż poprzednik, a nie tego, aby nawet nie był stosunkowo tak dobry jak poprzednik - a póki co, to OmniFlash wypada gorzej od poprzednika, więc pytanie nasuwa się samo: po co ten cały zamęt ze zmianą oprogramowania na gorsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności