Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, wystarczy wskazać jakiego skyptu podglad dotyczy- lista rozwijalna w podgladzie po lewej stronie nad miejscem gdzie maja pojawiac sięopisy. Osłabiacie normalnie, osłabiacie :)

Usuwając oczywiście też zobaczysz na podglądzie, ale nie po to robię sobie dedykowane opisy pod konkretny skrypt, by w podgladzie podawało mi coś co szykowałem pod skrypt EE skoro przegladam podglad dla SMF 1.x...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mask, przepraszam, masz rację. Chyba problem dotyczy skyptów php, jak podczepiłem WikaWiki, pod tekst co miałem pod Wiki, to ten sie pojawił w podgladzie po wyborze WikaWiki. Oczywiście rozwiązaniem tez jest to co Pisał @Kornelius, czyli odczepienie z Paczki do czego, z tym, że to nie jest najlepsze rozwiązanie w przypadku dedykowanych paczek :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co Hexcom? Nie róbcie ze mnie nie wiadomo kogo, bo ani mail aktywacyjny ani odpowiedź na moje pytanie nie dotarły, a jak dotąd nigdy nie spotkałem się na opinie która mówiłaby, że gmail jest zły.

Nie wystarczy mieć statusu specjalisty, trzeba jeszcze być tym specjalistą.

Nie troluję @jehowy - po prostu chciałbym otrzymnać to, za co zapłaciłem i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat z innych twoich tematów założonych dzisiaj

ale nie otrzymałem danych FTP a w panelu DA ich nie ma?
bo ani mail aktywacyjny ani odpowiedź na moje pytanie nie dotarły,

wiec dane do DA masz, a to że nie potrafisz połączyć się z kontem FTP to tylko twój problem bo wszystkie dane masz , bo jak się logujesz do DA przez kosmos??>>???

a Jehowy trafnie zauważył trollujesz, ale spokojnie karetka już w drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań szpanować MaxPan - zacznij nieco więcej rozumować. Do DA loguje mnie samoczynnie poprzez panel klienta. A to, że nie znam danych hosta, to skąd mam je wziąć? Z makro czy mikro kosmosu?

Nie znam danych ani do DA ani do serwera

PS. Być może macie po części rację, ale tylko po części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do DA loguje mnie samoczynnie poprzez panel klienta.

Strona Główna > Panel Klienta > Moje Produkty & Usługi > Szczegóły Produktu

masz tam wszystkie dane Nazwa użytkownika/Hasło: XXXXXXXXXX/ dsdsd3343

Ogarnij się !

Nie znam danych ani do DA ani do serwera

wiec skończ trollować, bo na prawdę to złe może się skończyć dla konta z 2008 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście mogłem tą sprawę załatwić na bok'u spodziewając się, że większość użytkowników forum będzie się na mnie mścić, za to że w ogóle mogę o takie coś poprosić.

Jednak nie, już nie chcę zwrotu pieniędzy. Chcę jedynie otrzymać dane do logowania przez FTP do hexcom, bo jedyne co posiadam w chwili obecnej, to:

Data rejestracji, produkt oraz nazwa użytkownika.

A host jaki mam wpisać? Chyba z kosmosu tych danych nie otrzymam [jeśli w ogóle otrzymam], skoro nie otrzymałem ich ani w chwili kupna ani po kupnie hostingu.

PS. A jak dzwonię do hexcom, to co chwila to samo: "połączenie nie może zostać zrealizowane - brak środków na koncie" a po chwili sms z sieci: koszt rozmowy 5 groszy.

Edit: MAX - mam skończyć pytać o dane do serwera FTP który wczoraj zakupiłem, bo nazywasz to trollowaniem?

PS2. Skończy się źle dla konta z 2008 roku, ale co? Pytanie o dane, których nie otrzymałem?

Liczyłem na to, że ktoś mi poda sam adres hosta do hexcom, ale jak widać, wiele się spodziewać po Wam nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności