Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Z instalacją raczej nie będę mieć problemĂłw, ale jak nie otrzymałem danych do FTP, ktĂłry zakupiłem to na jaki mam wrzucić? Na TwĂłj?

A my skąd mamy znać te dane? Albo znajdziesz je w panelu, dogadasz sie z hexcom, zaczniesz czytać maile albo zwyczajnie danych nie uzyskasz. Proste na forum nikt ich nie zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste na forum nikt ich nie zna.

znamy, bo te dane dostępne w panelu które on oczywiście ma, bo do niego się loguje

mistrz co spamuje od godzin forum nie wie że hostem jest domena bez https://www. lub po-prostu IP serwera, "fika" na rożne strony dla tego nikt tego jemu nie mówi, jak Kuba Bogu tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po obejrzeniu filmu dochodzę do wniosku ze najwiekszą bolączką użytkowników jest poprawne skonfigurowanie tekstów do odpwiedniego skryptu. Jak wspomniano na filmie trezba przejrzeć skrypty jakie dane potrzebują do postowania bo w przeciwnym razie nie bedziemy miec wpisów a errory. Przykładowym katalogiem jest easydir. Także osobiście uważam że trzeba się przyjrzeć jakie skryptu mają budwę i co potrzebują podczas pisania projektu. Niestety trzeba dochodzić metodą prób i błędów bo nikt na na tacy nie poda, a nie oszukujmy sie lubimy jak coś jest ładnie podane na tacy. Tyle w temacie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja ostatnia wypowiedź w tym wątku, zatem wypowiem się tym razem obszernie.

Po pierwsze, adresu hosta nadal nie mam, ba - nawet nie otrzymałem adresu IP, po którym mógłbym się zalogować na FTP - a po raz kolejny nie zamierzam wydawać pieniędzy w błoto albo wykupować kolejnych serwerów które albo nie będą obsługiwać skryptu, albo nie będą mieć okresu testowego, albo będą zdecydowanie za drogie.

Po drugie, absolutnie NIE POLECAM polecanych przez autora wątku serwerów. Nie polecam również samego programu, który został stworzony przez autora wątku, ponieważ kupiłem program aby móc go używać a następnie wykupiłem polecany serwer na rok, po czym nie otrzymałem nawet danych FTP do niego wskutek czego, programu nie mogę zainstalować na serwerze. Tak więc dalej spodziewam się, że może być tylko gorzej.

Po trzecie, jeszcze nie zdążyłem zainstalować softu a już mam za sobą tak nieprzyjemne rzeczy, jak:

- brak otrzymania danych do serwera polecanego przez autora

- brak ścisłych informacji podanych na tacy, gdzie można kupić program [chodzi o informacje od autora wątku]

- brak możliwości zainstalowania oprogramowania

- pieniądze wyrzucone w błoto: ok. 300 zł serwer + program 140 zł

- atak i obrażanie ze strony użytkowników forum, na którym ostro reklamuje się ten soft

- brak kontaktu z firmą, która sprzedaje skrypt - kontakt gorszy niż w przypadku przereklamowanego dawniej ADDERA

Zatem chciałbym odzyskać pieniądze za program od autora wątku, a od pseudo serwerowni pieniądze za serwer.

ZDECYDOWANIA_NIE_P O L E C A M!

Ani programu OmniFlash. Ani serwerów, które poleca firma odpowiedzialna za Omni - jeden w rzeczywistości go nie obsługuje, do drugiego nie otrzymałem nawet danych dostępowych a administracja mnie wyśmiewa, podczas gdy nie odpowiedzieli nawet na moje pytanie. Faktury oczywiście na serwer nie otrzymałem.

Podsumowując: program poleca coś, co albo nie działa albo nie jest do niego przeznaczone. Obsługa jest fatalna a kontakt tragiczny. Całość natomiast działa tak wolno, że w ciągu całego dnia nie udało mi się nic zrobić, podczas gdy innym programem który zakupiłem wczoraj, zbudowałem już 2 piramidy linków.

I jeszcze jedno: nie wiem ile płacicie userom, za to, że będą bronić OMNI, ale mnie do niego ani do Was nie przekona już nic - nawet sytuacja w której będzie 10 programów free, wypuszczonych przez Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba dochodzić metodą prób i błędów bo nikt na na tacy nie poda, a nie oszukujmy sie lubimy jak coś jest ładnie podane na tacy. Tyle w temacie. :)

No a ja się właśnie dziwię. Rozumiem że wszystkiego na tacy nie dostanę, ale jak już kupuję soft i płacę za niego co miesiąc, to fajnie jakbym nie tracił tygodni na testy, bo frustracja (klientów) nie obróci się w kierunku tych co robią katalogi, tylko twórców softu.

To napisałem ja, klient.

I po obejrzeniu filmu dochodzę do wniosku ze najwiekszą bolączką użytkowników jest poprawne skonfigurowanie tekstów do odpwiedniego skryptu.

O jakim filmie mówisz?

przejrzyj 2-3 strony wstecz to zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba dochodzić metodą prób i błędów bo nikt na na tacy nie poda, a nie oszukujmy sie lubimy jak coś jest ładnie podane na tacy. Tyle w temacie. :)

No a ja się właśnie dziwię. Rozumiem że wszystkiego na tacy nie dostanę, ale jak już kupuję soft i płacę za niego co miesiąc, to fajnie jakbym nie tracił tygodni na testy, bo frustracja (klientów) nie obróci się w kierunku tych co robią katalogi, tylko twórców softu.

To napisałem ja, klient.

Jak każdemu to nie na ręke po nie poto każdy z nas kupił soft by testwiac i sie wk..... ze coś nie działa albo musimy kombinować. Dlatego twórcy tego softu, przemyślcie sprawę zanim coś puścicie dla publiczności , bo wiekszość z nas jako zwykłych amatorów nie bedzie domyślać się zapewne co autor skryptu miał na mysli tworząc projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krukus - odnośnie hexcoma. Oczywiście folder spam na poczcie sprawdziłeś?

Oczywiście, że sprawdziłem - jestem zaawansowanym użytkownikiem neta a nie początkującym, który zobaczył program do pozycjonowania i postanowił go kupić.

Tak czy inaczej to miało być do testów, więc pieniądze chcę odzyskać, bo z tego co widzę, to żadne testy z tym softem nie mają sensu. Być może za miesiąc lub pół roku TAK, ale DZISIAJ zdecydowanie NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówi o osobach które wciskają przysłowiowy ENTER i leci jak na tacy. Ale ci co korzystają czesto z różnego oprogramowania i wiedzą z czym sie co je a na tym sofce nie za bardzo moża rozkminic czy to są jakieś błędy w sofcie czy poprostu nasza wiedza nie pozwala nam na sprawne użytkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zaawansowanym użytkownikiem neta a nie początkującym

to byś wiedział jak zobaczyć IP serwera, a domyślna domena co jest w DA tez działa jako host, jesteś dość początkującym użytkownikiem bo masz host, masz login i hasło a cały dzień dzisiaj trujesz wszystkim beret...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zaawansowanym użytkownikiem neta a nie początkującym

to byś wiedział jak zobaczyć IP serwera, a domyślna domena co jest w DA tez działa jako host, jesteś dość początkującym użytkownikiem bo masz host, masz login i hasło a cały dzień dzisiaj trujesz wszystkim beret...

No tutaj się zgodzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności