Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wyszła aktualizacja OmniFlash.

Wprowadzone zmiany:

  • Poprawiony podgląd projektu z paczkami tekstów przypisanymi do skryptów PHP
  • Poprawka w obsłudze pytań i odpowiedzi
  • Opcja usuwania ostatniego slasha zmieniona na obcinanie do ostatniego katalogu w dodawaniu urli do bazy
  • Poprawiony błąd z OmniTXT (przy niedziałającym Panelu) w edycji projektu
  • Dodana opcja aktywowania wszystkich urli oznaczonych jako "deactivated"
  • Dodana opcja czyszczenia wszystkich dostępów w bazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojotek_OX

1.)

W skrócie powiem że OF daje Ci wszystkie narzędzia jakie są potrzebne do tego żeby z pełną pewnością określić jakość domeny (mam na myśli "monitor footprintów" oraz "Linking stats")

Gdzie znajdę instrukcję, jak skorzystać z tych narzędzi w celu wyselekcjonowania wartościowych pozycji w bazach? Lub jakąkolwiek instrukcję do tych narzędzi - helpa nie oferujecie.

2.) Czy możecie wprowadzić grupowanie baz danych w taki sam sposób jak modów? Co za tym idzie, aby to grupowanie było widoczne przy dodawaniu akcji - podniosłoby to użyteczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę odpowiedzieć na moje pytania:

https://www.forum.opt...90#entry1210176

https://www.forum.opt...90#entry1210215

https://www.forum.opt...05#entry1210228

https://www.forum.opt...05#entry1210536

Apeluję też o stworzenie forum dla OF tak jak miało to miejsce z OA. Uważam to za dobry pomysł. Ten wątek to czysty śmietnik.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda panel Direct Admin w hexcom. Padło już tutaj to pytanie, ale czy może ktoś wie, jak tutaj ustawić CatchAll?

https://zapodaj.net/6...de55b6.png.html

@ serwer jest przeznaczony pod OmniFlash a nie ma na nim nawet ustawień skrzynki pocztowej? Pytam, ponieważ jeśli rzeczywiście nie ma [tak to wygląda - niech za dowód posłuży screen], to po co mi w takim razie Omni? Żebym sobie z niego adresy skopiował i ręcznie wszystko robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyznaje, jestem początkujący(już od początku roku) ale.. jak to czytam to robi mi się "głupio", że nie zadaje już wielu nie potrzebych pytań(mam na myśli Twoj spam) ;) popełniałem podobne błędy(na początku swojej przygody z PiO) gdyż zadawałem mnóstwo zbędnych, praktycznie bez sensu.. Ale za to Ty ze mną wygrałeś, przebiłeś mnie(swoją zaawansowaną obsługą internetu) :D moja rada, szukaj, szukaj, szukaj, a w końcu sam znajdziesz bez tworzenia durnych postów, ponoć profesjonaliści sami znajdują takie informacje.. ;)

PS. direct admin > zakładka Email managment > Catch-All email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem dlaczego nie mogłem sobie poradzić z CCL i w efekcie do tej pory go nie skonfigurowałem :)

Proszę dodać możliwość korzystania z niestandardowych znaków w Check texts.

Bo rozumiem, że ciąg znaków jest sprawdzany w kodzie html ?

Musisz przed znakami specjalnymi dać "\".

Coś mi się wydaje, że w harvesterze po przerobieniu adresów w CCL nie zeruje się licznik w kolumnie: Found.

Ładnie zharvestowało->przerobiło w CCL i zapisało mi adresy do bazy danych->Potem skasowało z harvestera, ale licznik się nie wyzerował, choć adresów nie ma żadnych :)

W kolumnie found jest ilość adresów ogólnie znaleziona przez harvester.

Już można zgłaszać propozycje w omni panel ? Miała być taka możliwość od wersji v.1.

ps. Przydałaby się możliwość zaktualizowania wszystkich modów za jednym kliknięciem myszki.

Lepiej obecnie np do mnie na GG. Opcja aktualizowania wszystkich modów będzie. Będzie się to robiło automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dla odmiany mam jeszcze pytanie dotyczące licencji. Wczoraj skończyło mi się PRO+, filmik oglądałem i ten cały autopilot mi się rozjaśnił. Jednak póki co jest za mało modów do różnych skryptów, może inaczej nie za mało tylko są to skrypty, które obsługują inne dodawarki, więc nie potrzebuję płacić za kilka naraz. Czy będę mógł wznowić płacenie abonamentu za PRO+ jak wyjdą w końcu jakieś ciekawe mody? Jak ta sprawa wygląda?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka propozycja. Czy przy modach i w widoku dodawania projektu (przy modach) mogły by pojawić się informacje - np w postaci ikonek:

  • czy dany mod służy do postowania (skrypt nie wymaga rejestracji)/postowania (rejestrację trzeba uruchomić wczesniej)/rejestracji
  • z jakich tekstów korzysta mod, skąd pobiera link (treść/adres)
  • czy dany skrypt korzysta z captchy wbudowanej/captchy zewnętrznej/ brak captchy
  • ew. w widoku bazy i podczas dodawania adresów do bazy format adresu (np. https://domena/guestbook.php )
  • ew. w widoku dodawania projektu oprócz informacji o ilości adresów w całej bazie także informacja ile z nich jest zareejestrowana

nie wymaga to wielu zabiegów ze strony Omni a pozwoli uniknąć bardzo wielu błędów, pomyłek i pytań. Nie każdy zna na wylot każdy skrypt, a nawet jak zna to taka ściągawka byłaby na wagę złota podczas szybkiej pracy.

W widoku edycji bazy tam gdzie wiążemy mody z bazą są dwa wpisy nazywające się "Wordpress":

value=15 Wordpress

value=9 Wordpress - Post

value=2 Wordpress - Register

value=Wordpress Wordpress

Rozumiem że jeden to mod a drugi skrypt PHP le zmiana nazwy ułatwiłaby pracę.

Trzecia sprawa. Prosiłem dwukrotnie o info dla CCL. W tym poście :https://www.forum.optymalizacja.com/topic/170914-omniflash-nowa-dodawarkasystemautomat-pozyskujacy-tysiace-linkow/page__st__960#entry1208683 gamec udostępnił przykład dla smf. Proszę wiec o udostępnienie pozostałych. Jak rozumiem Zespół Omni korzysta na bieżąco ze swojego narzędzia ma to wiec gotowe, wystarczy więc że zdradzi sposób w jaki filtruje adresy przez CCL podając poszczególne parametry dla każdego ze skryptów. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcecie/nie możecie tego podać to też prosiłbym o jednoznaczną odpowiedź że każdy musi to pisać samodzielnie. Pojawiło się już kilka postów innych użytkowników którzy pisali o tym że nie wiedzą z czym się to je. Wskazanie skryptu na jaki chcemy testować na pewno przyspiesza pracę narzędzia (testuje jeden warunek a nie kilka czy kilkanaście) więc duży plus ale zlitujcie się i nie każcie tego sprawdzać samodzielnie.

Pozdrawiam

Bartek

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności