Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

baretk - część odpowiedzi na swoje pytania, znajdziesz na filmikuj

Dzięki. Nie znalazłem jeszcze czasu aby go obejrzeć a 2.5h nieco straszy :(

Projektowanie stron www sitte.pl Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem jeszcze czasu aby go obejrzeć a 2.5h nieco straszy :(

No halo, teraz tego nie rozumiem! Najpierw Kojotka wszyscy "jadą" za to, że system jest trudny do "okiełzania", wiele razy proszono, aby zrobił film instruktażowy, a gdy już zrobił - niby "lekko straszy".

W materiale firmowym starał się "dobitnie" opisać funkcjonalność OF, niekiedy mówi językiem "laika", coby każdy zrozumiał "o co chodzi". Oglądniecie go nie będzie strata czasu. Ewentualnie zaoszczędzisz czas na pisanie kolejnego postu, ponieważ jak będziesz chciał zadać pytanie, jego odpowiedź w filmie może się już znajdować.

Tutaj nie bronie Kojotka, tylko wkurza mnie, że nie szanuje się ludzkiej pracy. Proszę pamiętać, że z OF korzystają osoby o różnych umiejętnościach. Nie da się zrobić materiału szkoleniowego "dla wszystkich" w 15 minutach, gdy narzędzie jest naprawdę zaawansowane w funkcjonalności oraz konfiguracjach.

Edit:

P.S. Byłem na jego szkoleniu online (jakieś miesiąc temu), jednak wiele rzeczy po prostu się nie dało zapamiętać (szkolenie trwało od 20-ej do późnej godz. nocnej). Dzięki video sobie wszystko przypomniałem i mam ściągawkę na ewentualne problemy. :)

Zarządzanie czasem, zadaniami oraz projektami: nozbe.com/pl <baner refer.>

nozbe-ad-2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś wbudujemy do OmniFLASH menu dla filmu dostępnego dla oprogramowania

Start: Cały materiał

Konfiguracja: Ustawienia ogólne

Konfiguracja: Catch all

Konfiguracja: Podpiananie serwisów zewnętrznych

Konfiguracja: Translator

Konfiguracja: Harvester

Konfiguracja: Proxy harvester

Konfiguracja: Monitor

Konfiguracja: Crony w ustawieniach ogólnych

Konfiguracja: Interfejsy

Konfiguracja: Proxy prywatne

Konfiguracja: Overclocking

Konfiguracja: Diagnostyka

Konfiguracja: Kategorie

Konfiguracja: Pytania i odpowiedzi

Konfiguracja: Plik XAS

Konfiguracja: Import

Opis: Menu górne

Opis: Narzędzia cz.1 / Narzędzia cz.2

Opis: Dodatki cz.1 / Dodatki cz.2

Omówienie: Mody cz.1 / Mody cz.2

Omówienie: Bazy

Dodatki: Harvester cz.1 / Harvester cz.2

Dodatki: CCL cz.1 / CCL cz.2

Projekty: Tworzenie

Projekty: Dodawanie do harmonogramu

Pozdrawiam

Piotr Kiper

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seo test

Uważasz, że moje 1500zł rocznie za licencję i subskrypcję, (pomijając kwestie hostingu i list dodatkowych), nie należy szanować, bo ktoś mi rzucił ochłap na youtube i opowiadał o sofcie w 2,5h filmie? Opowiadał w swoim skalowalnym interesie, bo w naszym, zainwestował by w łatwego w nawigacji PDF'a, którego ogarnąłbyś w 40 min?

Adobe życzy sobie € 24,59 z Vat miesięcznie za Photoshopa. Chcesz porównać te produkty? Poziom zaawansowania, bezawaryjność, poziom użyteczności, wiarygodność firm?

Może manuala, który ma 751 stron? Nie? To może support?

Mocno kibicuję autorom i kupiłem soft w ramach wsparcia Polskiej ekipy, z świadomością, że nie jest to jeszcze produkt, który powinien ujrzeć światło dzienne.

Jednak pudrowaniem tematu plujesz kolegom w twarz. Niejednokrotnie ludziom, którzy wydali ciężko zarobione pieniądze i próbują wyegzekwować support niekompletnej usługi, za którą już zapłacili.

Pozdro

KP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Flashu

Dobra, dobra ... też wydaję ciężko zarobione pieniądze tak samo jak Ty. Tylko nieraz warto siąść i pomyśleć z pozycji drugiej strony. Czy autor softu nas użytkowników pozostawił sam na sam ze softem? Jak widzę po swoim OF, co chwilę są aktualizacje, poprawki błędów. Rozumiem, że nie wdraża każdego zaproponowanego pomysłu. Jednak stara się OF ulepszać.

No tak, akurat Adobe ma produkt Photoshop (w różnych wersjach), którego wykorzystuje miliony ludzi na całym świecie. A OF ile osób używa? Czy z Photoshop nie było nigdy problemów? Tez były. Ile ludzi tworzy PS a ile OF? Co tu porównywać ...

Osobiście jestem pozytywnie nastawiony do ludzi i nikomu nie pluję w twarz.

próbują wyegzekwować support niekompletnej usługi, za którą już zapłacili.

Mam nadzieję, że support też się poprawi.

Poza tym to jest wolny rynek... Kojotek nie od dziś jest znany ze swojego sposobu bycia, a jednak kupiłeś jego soft. Wcześniejsze produkty typu OmniADD, OmniSpeed też były potknięcia. Czy coś krzykiem się da załatwić? No nie wiem ...

Softy pod SEO w Polsce jest specyficzna branżą. Dlatego warto zawsze posiadać pod ręką, w razie "W" konkurencji rozwiązania.

Ok., czas pokaże, jak OF wyklaruje się... ;)

Zarządzanie czasem, zadaniami oraz projektami: nozbe.com/pl <baner refer.>

nozbe-ad-2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seo test

Ku jasności - non personal offense.

Czy autor softu nas użytkowników pozostawił sam na sam ze softem?

Bardzo bym chciał żebyśmy nie czuli się zakłopotani, w przypadku gdy zostajemy z nim sami. Kupując iphona dziękujesz za to, że nie musisz mieć kontaktu z Applem, czyż nie?

Jak widzę po swoim OF, co chwilę są aktualizacje, poprawki błędów. [...]

Czyli jak sam twierdzisz soft zawiera błędy.

Ja widzę problem w braku porządnego supportu, instrukcji, helpa - w kontekście niekompletnej usługi. Chociaż napisałem wyżej, że z taką świadomością soft kupowałem, bo przekopałem forum. Jednak Twoja próba kamuflowania tych wad była wg mnie wysoce nie fair w stosunku do społeczności.

Błędnego działania softu nie jestem w stanie zweryfikować, nie wiedząc czy sam nie popełniam błędów... a pamiętaj, że jest to wersja oficjalna, za którą jest wystawiana faktura. Spróbuj takie narzędzie sprzedać korporacji, to za chwilę odpowiesz za straty poniesione przez firmę, na prawach rękojmi, a na głowie będziesz miał rzecznika praw konsumenta i hordę prawników przeczesujących Twoje strony pod kątem brakujących danych.

No tak, akurat Adobe ma produkt Photoshop (w różnych wersjach), którego wykorzystuje miliony ludzi na całym świecie. A OF ile osób używa? Czy z Photoshop nie było nigdy problemów? Tez były. Ile ludzi tworzy PS a ile OF? Co tu porównywać ...
Już napisałem co można porównać. Adobe ma, bo włożyło mnóstwo pracy i sprzedaje produkty pełnowartościowe, a założyciele wiedzieli co to jest kredyt, dofinansowanie, inwestor i biznesplan. Twoim tokiem rozumowania powinniśmy płacić więcej za gorsze, bo może mniej. (Nie)stety są jeszcze prawa rynku.
Kojotek nie od dziś jest znany ze swojego sposobu bycia, a jednak kupiłeś jego soft.

Nie wiem kim jest i jaki jest Kojotek. Wiem tyle, że zamieścił ogłoszenie softu, który wzbudził moje zainteresowanie, a jego opisem nakreślił potencjał. Jeśli jest współautorem, to gratuluję przedsięwzięcia.

Softy pod SEO w Polsce jest specyficzna branżą.
Codzienny kontakt z różnymi biznesami podpowiada mi, że nie ma czegoś takiego jak "specyficzne". Jest tylko niedopracowane. Softy na wypadek "w" mam - a dokładniej na czas błądzenia we mgle - dlatego trzymam kciuki za prężny rozwój i cierpliwie opłacam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj takie narzędzie sprzedać korporacji, to za chwilę odpowiesz za straty poniesione przez firmę, na prawach rękojmi, a na głowie będziesz miał rzecznika praw konsumenta

Ja tylko w kwestii formalnej :)

W relacjach firma - firma rzecznik nie ma nic do gadania.

Rękojmia nie jest obligatoryjna, można ją wykluczyć w umowie.

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko w kwestii formalnej :)

W relacjach firma - firma rzecznik nie ma nic do gadania.

Rękojmia nie jest obligatoryjna, można ją wykluczyć w umowie.

Mariusz, podmieńmy korpo na sfrustrowanego klienta - osobę fizyczną, która chce nasmrodzić. Teraz powinno się zgadzać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Flashu

Poniekąt masz racje w wielu sprawach. Jednak nie jestem powiązany z tym softem, oprócz tylko faktu, jako potencjalny klient tak jak ty. Przytoczę małą historię z życia zaczerpniętą, oczywiście branży IT. Nie wiem czy wiesz, ale strategia Microsoftu opiera na tym, że wypuszczaja-sprzedają niedoskonały system, a potem czekają na zgłoszenia o błedach, następnie wypuszczają aktualizacje. Więc co sie dziwić po firmie od OF, że zadziałali podobnie. Fakt, klienci kupują np. win vista, marudza pod nosem, ale jak wychodzi nowa wersja systemu -> win 7 czy już 8, to i tak kupują go.

Ale ok., odpuszczamy sobie, bo nie będziemy przecież o oczywistych rzeczach cały czas pisać. Kojotek czyta ten wątek i wie co marobić, fakt troszkę krzycząc na niego, byćmoże go to do lepszej usługi/supportu zmobilizuje? Wracam do pracy, trzeba pozycjonować ... :)

P.S. @@@ www.krukus.pl - robisz z siebie (....)

Zarządzanie czasem, zadaniami oraz projektami: nozbe.com/pl <baner refer.>

nozbe-ad-2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności