Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

pinger było pisane kilkukrotnie. On dopiero po 24h szuka pozyskanych linków i pinguje co 24h. Jeśli dojdą nowe to znów po 24h będzie pingował. Więc jeśli teraz pozyskasz jakieś linki to ich nie wykryje bo jest w stanie czuwania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Checker nie jest Ci do wszystkiego potrzebny, bo większość modów i skryptów php samo wyciąga linki i możesz użyć export only with link. Easydir potrzebuje dogłębnego sprawdzenia linków, więc tylko on tam jest dany do checkera jak na razie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo @Mask

właśnie po tylku próbach narazie nie kasowałem tych baz gdzie miałem error no chyba ze i tak sprawdzając widzę ze stronka już wcale nie działa no to do kasowania i pojawia się kolejne pytanie, czy przy aktualizacji bazy doda mi wszystkie TYLKO nowe czy wszystkie które ma zapisane aktualizacja i nadpisze/doda te skasowane co sam usunąłem też jeśli dalej tam będą w aktualizacji? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli będziesz dodawał do bazy linki, to doda je jeśli się w żadnej bazie nie znajdują i nie nadpisuje bazy:) a poźniej jeśli będziesz chciał projekt przelecieć tą samą bazą tylko z nowymi linkami, które dodałeś to wystarczy tylko zaznaczyć opcję "New sites (will not clean errors)" czy tam po polsku masz, "tylko nowe" czy jakoś tak :) i doda Ci do tych, które dodałeś w między czasie ;)

@edit: jeśli usunąłęś z bazy (errory) to nie jestem pewien ale chyba Ci doda spowrotem, ponieważ już nie widnieją w bazie, ale nie jestem na 100% pewien. Lecz to na logiczne myślenie tak wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ www.krukus.pl - tak wygląda komunikat o aktualnej wersji OF.

Jeżeli w tym miejscu masz komunikat na kolor "zielony", należy taką mała strzałeczkę (w kółku, skierowana w dół) kliknąć za komunikatem i postępować wedle dalszej instrukcji. ;)

743e798338d9.png

Zarządzanie czasem, zadaniami oraz projektami: nozbe.com/pl <baner refer.>

nozbe-ad-2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak radzicie sobie z definiowaniem kategorii. Korzystacie z jakiejś bazy kategorii ogólnodostępnej? Dodawać w j. polskim i angielskim, czy tylko pl z opcją włączoną "translate"? Mógłby ktoś pogłębić nieco temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem tego programu. Jak wygląda intuicyjność i łatwość obsługi (szukam czegoś prostego w obsłudze - program na własny użytek i nie mam czasu sprawdzać i konfigurować nie wiadomo ile i uczyć się obsługi), a z tego co widzę to nie najlepiej z tym... I jeszcze jedno - działa pod win8, bo niestety od sprzedającego nie otrzymałem odpowiedzi.... Jest jakaś oficjalna strona gdzie można kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy, że OF nie działa na najnowszej windzie? Przecież to soft serwerowy.

Czy jest prosty? Intuicyjny? To zależy, jak ja się zastanawiałem co do czego, to inni już orali nim swoje bazy. Teraz jak inni zastanawiają się czemu coś nie działa, to ja oram swoje bazy bez problemu.

Jest filmik z obsługi OF, wiec można sprawdzić czy to jest nasza bajka.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła nowa wersja OmniFlash:

v1.0.3.3 (11.04.2013)

  • Wydłużony czas automatycznie wylogowywania do 24h
  • Dodane grupowanie baz
  • Dodana zakładka pomocy (w ustawieniach)
  • Oznaczenie skryptów php w tworzeniu relacji baz
  • Dodana pełna obsługa płatnych modów
  • Automatyczna naprawa i optymalizacja tabel w bazie danych znacznie częstsza
  • Poprawione działanie autopilota
  • Możliwość wyszukiwania formularzy po wielu przyciskach w modach
  • Dodane automatyczne przeliczanie ilości pozostałych adresów w widoku harmonogramu
  • Dodana komenda find type do modów
  • Dodana opcja restartu CCL (dla opcji zostawiania adresów w bazie/harvesterze zaczyna proces od początku)

Ponadto została zaktualizowana dokumentacja modów. Link do niej w OmniFlashu > Ustawienia > Informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności