Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@MaxPan

Genialne. Dziękuję!

Dysponujesz może podobnym plikiem na polskie skrypty?

Mam jeszcze jedno pytanie - omniflash przepuszcza rejestrację w ramach projektu czy globalną do wykorzystania tych samych kont przy każdym z projektów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gamec

1. Możecie zrobić opcję duplikowania/kopiowania projektów? A w harmonogramie przeciąganie ze pomocą myszki pozycji?

2. Grupowanie baz ładnie działa, ale przydałoby się aby również na etapie "dodawania akcji" do projektu były pogrupowane w taki sam sposób. W ogóle nie korzystam z publicznych i wprowadzają zamieszanie pojawiając się na liście.

3. Wspominałeś kiedyś, że przycisk "rejestracja" to jest tryb podwójnego wykonywania: rejestracja + post. Jednak w harmonogramie pojawia się tylko "register", później muszę ręcznie dodać jeszcze raz akcję tym razem z trybem "post". Czegoś nie rozumiem, coś nie działa?

1. Przeciąganie tak, ale to nie jest priorytet.

2. Tak

3. Jest to teraz rozdzielone, kiedyś było połączone

@MaxPan

Genialne. Dziękuję!

Dysponujesz może podobnym plikiem na polskie skrypty?

Mam jeszcze jedno pytanie - omniflash przepuszcza rejestrację w ramach projektu czy globalną do wykorzystania tych samych kont przy każdym z projektów?

Rejestracje są zawsze globalne.

Wyszła aktualizacja OmniFlash:

v1.0.3.4 (12.04.2013)

  • Poprawka w translatorze
  • Poprawka w wyszukiwaniu urli
  • Grupy baz nie znikają już podczas edycji
  • Dodana obsługa kolejnego typu matematycznej captchy
  • Zwiększony maksymalny rozmiar pól z tekstem w projekcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

globalną, dlatego ja zrobiłem 1 projekt z nazwą rejestracja i z niego lecę wszystko co jest do rejestracji

teraz jak przelecę projekty w takich miejscach jak EE, czyli jeden user, 1 link, to czyszczę dostępy i zapuszczam nowy projekt z uzupełnianiem profili i tak do znudzenia ;)

tam gdzie po rejestracjo postowac można do bana, to z kolejna rejestracją czekam kilka/nasci/dziesiat projektów dodań, jak bany to znowu rejestracja i do znudzenia :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie,

trochę szkoda, że nie ma wyboru, bo chętnie bym sobie założył konta, podlinkował je i raz na jakiś czas z nich postował. Konta tematycznie przypisane do konkretnego klienta.

Jeszcze jedno pytanie - czy muszę korzystać z modów wp +captcha, jeśli mam decapczera podpiętego z zewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gamec - pomoże mi ktoś z ogarnięciem tego skryptu? Bo dla początkujących to on nie jest, tak jak piszecie.

omni%20err.png

Oczywiście zdania nie zmienię, i albo te skrypt zacznie działać albo spotkamy się w sądzie i to będzie koniec Waszej kariery - o swoją nie dbam w tym miejscu, bo nie warto, ale Wy o swoją powinniście wypuszczając skrypt, o którym tylko nieliczni wypowiadają się pozytywnie.

Jak dla mnie jest to ewidentnie wersja ALFA albo BETA a nie zapłaciłem za to, aby testować, tylko za to, aby dodawać.

W sądzie oddacie mi za: serwer 200 PLN, program 150 PLN, Death By Captcha który zakupiłem specjalnie do tego softu 20$ oraz inne elementy, bez których wg. Kojotka nie warto sobie zawracać softem głowy, ponieważ skuteczność byłaby niska.

Ja mam skuteczność na poziomie 0%.

A na każdej podstronie tego tematu można bez problemu znaleźć takie opinie na temat softu, jak chociażby to:

To zaczyna przypominać kabaret a nie soft zdobywający linki ; )

albo to:

czy ten soft dorobił się w końcu instrukcji ?

lub to:

Przy projekcie wpisu jak dodasz nazwę skryptu do jakiego ma być użyty tekst, wtedy nie dodaje tekstu we wpisie mimo, że jest do niego dedykowany.

albo coś w tym stylu:

Kiedy oprogramowanie będzie w pełni funkcjonalne? zapłaciłem i leży czekając na lepsze czasy. Idealny sposób jak nabić ludzi w butelke!

Niestety dla Ciebie Kojotku, jak pójdę z tym do sądu, to nie tylko będziesz musiał mi zwrócić wszystkie poniesione koszta, ale również będziesz musiał założyć temat w dziale DLA POCZĄTKUJĄCYCH [temat zostanie przyklejony - tego będę żądać] w którym przepraszasz mnie za to, że sprzedałeś mi coś co nie działa, ma mnóstwo błędów i nie spełnia swoich podstawowych funkcji. Temat zostanie przyklejony po to, aby początkujący mogli Cię omijać z daleka i w przyszłości niczego od Ciebie nie kupią, tylko dlatego, że masz ponad 2 k postów na forum i wyglądasz na doświadczonego. Będziesz zmuszony zapracować sobie na opinię innych ciężką pracą a nie ilością postów na najlepszym w Polsce forum o pozycjonowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię ten temat, jest czasami lepszy niż polityczne. :)

A tak z ciekawości.

Czy ktoś robi zestawienie ile to juź było aktualizacji OF? :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@www.krukus.pl z moich obserwacji wynika, że masz źle ustawione projekty oraz konfigurację samego omniflasha. Zanim zaczniesz pisać kolejnego śmieciowego posta, lepiej weź głęboki oddech. Zobacz jakie wymagania mają katalogi do których starasz sie dodać swoje projekty. Każdy typ ma inne, czasami bardzo podobne wymagania. Np. linki w treści, w krótkim czy w długim opisie, w tytule itp. Dokładnie przypatrz sie swojej konfiguracji i ustawieniom programu.

Sprawdź również swoje bazy, czy są zapisane w odpowiedniej formie, czy dodajesz właściwymi modami itp.

Tutaj masz szybki prtsc z mojego panelu:

omniflash.png

Jak widzisz program działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności