Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

@krukus przecież to jedna i ta sama firma - ja ci tylko dane żebyś sobie sam sprawdził wysłałem :peace:

mi chodzi czy inni co uzywaja tego hexhost wiedza cos na ten temat bo widze ze innym tez nie dziala i nie wiem ile bedzie to trwalo a widze ze domena im dziala tylko subdomeny na którym są programy zainstalowane nie i to nie wszystkie nie i tyle w temacie

edit: - i krukus nie obrażaj się na wszystkich ale wszedłem na stronkę z twojego nika i np: https://www.krukus.pl/art2.shtml - tak się po prostu nie robi i nawet jak ci program zadziała i magicznie wypozycjonujesz się na 1 miejsce to konkurencja da cię z ucha i po sprawie. Poczytaj dział dla początkujących i forum google o filtrach, indeksacji itp bo nie tędy droga i programy ci w tym nie pomogą tylko zasady jak TO robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przede wszystkim to proponuję sprawdzić ile w raporcie jest faktycznych linków z tych dodań, bo statystyki statystykami, a życie życiem.

No niestety, tu trzeba przysiąść przy modach i sobie troszkę pozmieniać, wtedy liczba dodań faktycznie spada, ale przy odpowiednio poprawionym modzie widzisz jak na tacy dlaczego ;)

@zaklopotanyBolek niestety hexcom na dziś to swego rodzaju porażka. Raz działa ok, a raz albo wywala 500, albo muli jak by serwer robił sobie pomiedzy procesami przerwę na pyknięcie fajki. Teraz np odświezenie strony z projektem trwało: 1m30s. Nie ma tu winy OF, bo wczoraj hulało aż miło, dziś rano jeszcze po japońsku, czyli jakotako, a teraz to szkoda nerwów. Najsmieszniejsze że nie jest to konto na jakims sharedzie, tylkocoś co jest specjalnie pod OF przygotowane. Liczyłem, że po przesiadce na maszynki w PL skończą się problemy, ale jak tak dalej pójdzie to na Klientach z OF oni nie zarobią ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem tego nie robic, jednakze widze, ze skoro soft ma mi dzialac, to nie mam wyjscia. Oto co robilem i zrobilem:

1) Konfiguracja: poczta catch-all w stanie success, crony do direct admin dodane

2) Interface: wlasne zakupione ip dodane do postowania, rejestracji i google

3) proxy - same zakupione: pod spodem same bledy z dodawania

4) PHP overclocking - 4 x 2, adder 4, mailer 1, auto cycles on, Mods overclocking 4x2

5) Test interfaces - wszystko na czerwono

6) test proxy - większość na zielono

7) check ban - nie zbanowane

8) baza danych napriawiona

9) check ban proxies : nie - nie - tak; tak - nie - nie

10) Categories: grupa kilku tysięcy kategorii w jednym pliku

11) pytania i odpowiedzi - uzupełnione

12) plix Xas sprawny

13) 15 modów włączonych

14) bazy dobrzej skojarzone wg. instrukcji Kojotka

No to teraz jak wszystko jest OK, tworzymy projekt i dla WikkaWikki [238 adresów we własnej sprawdzonej bazie] ustawiamy jedynie długi opis następnie korzystając z podstawowych funkcji dodawania, dodajemy projekt. W projekcie precyzja 80%, wszystkie próby, rejestracja lub postowanie [nie działa zarówno jako postowanie, jak i rejestracja] ustawiamy rejestracja,l dodaj do wszędzie [czyści błędy], logger + tracker włączone. Aż wreszcie przychodzi ta upragniona chwila DODAJ DO HARMONOGRAMU, klikamy i.... 100% error.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolek - strona krukus nie należy już do mnie :D Dawno temu uczyłem się na niej ręcznego pozycjonowania :D

Ja oczywiście takich linków bym nie zrobił, choć większość z PiO by zgodnie napisała, że tak to tylko ja robię :D

PS. Drugie pytanie w drugim temacie założonym przez krukusa dałem po to, aby początkujący mieli łatwiej - osobiście wiem co się z czym łączy. Dla przykładu, to że Kojotek sprzedał mi dodawarkę która nie dodaje, łączy się z tym, że Kojotka poznam osobiście w sądzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krukus idż do swojego tematu dla początkujących i tam pisz o swoich problemach, pozwach, przemysleniach, radach i pragnieniach

a właściwie podeslij mi na pw z 20 swoich wika wiki, to sprawdze czy jest z nimi problem przy dodawaniu, jak się mi uda na hecxomie coś zrobić

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zekręcony - dzięki za chęć niesienia pomocy, otrzymałeś właśnie ode mnie na PW całą listę WIKI - jak możesz to sprawdź

@bolek - bo ile razy mam pisać do Kojotka, że chcę kasę z powrotem? A on co? Nic - nawet nie raczy odpisać!

właśnie napisałem oficjalnie do administratora w zgłoszeniu - jak tylko odzyskam kasę, przechodzę na Ultimate Demon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła aktualizacja OmniFlash:

v1.0.3.4 (12.04.2013)

  • Poprawka w translatorze
  • Poprawka w wyszukiwaniu urli
  • Grupy baz nie znikają już podczas edycji
  • Dodana obsługa kolejnego typu matematycznej captchy
  • Zwiększony maksymalny rozmiar pól z tekstem w projekcie

Siema, podobno aktualizacja wyszła, a mi nic nie pisze w panelu. Caly czas Flash is up to date i changelog zatrzymał się na v...0.3.3

O co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o hosting www.hexcom.net ja jestem bardzo zadowolony. Odpowiedź na ticketa nie trwa dłużej niż kilkanaście minut. Wczoraj przenieśli mi usługę na VPS-a (bez dodatkowych opłat etc) cała operacja trwała 30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo ja mam 1.0.3.3 a wczoraj aktualizowałem. Jeszcze chwila a do Omni będzie kilka aktualizacji na dobę :D To lekka przesada moim zdaniem, mam program od 3-4 dni a już dwie aktualizacje wyszły w tym czasie.

@Gamec

1. Możecie zrobić opcję duplikowania/kopiowania projektów? A w harmonogramie przeciąganie ze pomocą myszki pozycji?

2. Grupowanie baz ładnie działa, ale przydałoby się aby również na etapie "dodawania akcji" do projektu były pogrupowane w taki sam sposób. W ogóle nie korzystam z publicznych i wprowadzają zamieszanie pojawiając się na liście.

3. Wspominałeś kiedyś, że przycisk "rejestracja" to jest tryb podwójnego wykonywania: rejestracja + post. Jednak w harmonogramie pojawia się tylko "register", później muszę ręcznie dodać jeszcze raz akcję tym razem z trybem "post". Czegoś nie rozumiem, coś nie działa?

1. Przeciąganie tak, ale to nie jest priorytet.

2. Tak

3. Jest to teraz rozdzielone, kiedyś było połączone

@MaxPan

Genialne. Dziękuję!

Dysponujesz może podobnym plikiem na polskie skrypty?

Mam jeszcze jedno pytanie - omniflash przepuszcza rejestrację w ramach projektu czy globalną do wykorzystania tych samych kont przy każdym z projektów?

Rejestracje są zawsze globalne.

Wyszła aktualizacja OmniFlash:

v1.0.3.4 (12.04.2013)

  • Poprawka w translatorze
  • Poprawka w wyszukiwaniu urli
  • Grupy baz nie znikają już podczas edycji
  • Dodana obsługa kolejnego typu matematycznej captchy
  • Zwiększony maksymalny rozmiar pól z tekstem w projekcie

A mi jak nie dodawało, tak nie dodaje. W tym momencie składam reklamację i żądam zwrotu wszystkich poniesionych kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wersję poniżej, a proces aktualizacji nie jest w żaden sposób upierdliwy, klik i po sprawie. Więc chłopaki mogą aktualizować i ulepszać produkt nawet 5 razy na dobę.

OmniFLASH v1.0.3.4 PRO+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności