Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Już można zgłaszać propozycje w omni panel ? Miała być taka możliwość od wersji v.1.

ps. Przydałaby się możliwość zaktualizowania wszystkich modów za jednym kliknięciem myszki.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Obaejrzałem film i mam tylko 1 pytanie dotyczące modów a konkretnie który jest do czego (chodzi o wybór na harmonogram zaawansowany) bo niby jak zainstalowałem wszystkie to przeszły mi rejestracje (nawet chyba ponad 1000 - i pokazuje mi się login i haslo do nich) ale co z tego skoro skuteczność dodawania mam na poziomie 6% wszystkiego. Więc jeśli chce ktoś dodać tylko do freeglobes to jaki/jakie mody muszą być, easydir - jakie mody bo z np: wordperss łatwo się domyśleć po nazwie i niechodzi mi o relacje bazy tylko jaki mod do jakiej bazy moze z zaawansowanego pojedyńczego będzie szło jakoś lepiej niż

6.31% - 1103/16364/14058

(% - Dodań/Błędów/Rozmiar)

dzięki za odp.

edit:

jak piszę nieskładnie to konkret - baza qiweb - jakich modów wymaga lub inne jak kto tam co wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że piszesz o tym:

Easydir (1035 urls) PHP Easydir

Freeglobes (2158 urls) PHP Freeglobes

MocneLinki (135 urls) PHP Mocnelinki

OmniPress (151 urls) PHP Omnipress

OmniPressV2 (240 urls) PHP Omnipressv2

OtwartyMini (755 urls) OtwartyMini v3 ... itd w harmonogramie

ale jakby to było to to po co mody instalować?

bardziej chodzi mi o to - baza TYLKO easydir - odinstalowane mody i TYLKO które mają być aby dodawać TYLKO tam na wszystkich projektach lub na jednym to już bez różnicy

edit - chodzi mi o to (musi być mod wordpress aby dodawać i rejestrować się na worpress a jakie do innych co mają właśnie inne nazwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@treecool - czy mam rozumieć poprzez Twój post, że nie da się dodawać linków, tworzyć projektów itd.? Jeśli tak, to ja żądam zwrotu pieniędzy za niewywiązanie się z umowy.

Nie dosyć, że kupiłem program który nie spełnia swoich funkcji [straciłem 150 zł] to mam jeszcze stracić dodatkowe 50 zł, dzierżawiąc serwer VPS, ponieważ na dwch z 2 które poleca autor softu nie da się nic zrobić? Hekko nie obsługuje tego skryptu, drugi polecany jest zbanowany.

Oczywiście w każdej chwili mogę to zgłosić na policję, tylko po co?

Albo niech soft działa, albo niech autorzy nikogo nie wprowadzają w błąd, albo niech mi oddadzą pieniądze jeśli soft nawet w 10% nie działa tak jak powinien.

PS. A jeśli mówisz o nabijaniu ludzi w butelkę, to jeśli program okaże się beznadziejny, to albo będzie pozew grupowy do sądu, albo sam zgłoszę tą sprawę na policję. Ponieważ kupiłem program, dzięki któremu będę dodawać linki z bazy kilku/nastu tysięcy stron a nie kilku z nich.

PS2. Natomiast podejrzewam, że skuteczność w dodawaniu linków jest wysoka, ponieważ program ten jest ciągle rozwijany od lat [poprzednio nazwa była inna, funkcjonalności podobne], autorzy są znani w świecie SEO - więc raczej nie widzę tu podstaw do oszukiwania kogokolwiek z działaniem programu i nabijaniem w butelkę. Jeśli jednak jest to nabijanie w butelkę, wtedy sprawa prawdopodobnie skończy się w sądzie.

Ale do tego jeszcze trochę pozostało. Najpierw zamówię serwer i sprawdzę czy program to rzeczywiście nabijanie ludzi w butelkę, a jeśli tak to nie pozostanie mi oczywiście nic innego, jak zgłosić to w odpowiednie miejsce, czyli na najbliższą komendę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę, powiedz mi @arve_lek czy Omni Flash nadal działa na hexcom? bo dzisiaj otrzymałem wiadomość od pewnego użytkownika tego forum, że hexcom jest zbanowany [przez kogo?] i jest na czarnych listach i nie wiem o co tutaj chodzi z tym serwerem - zamawiać u nich? bo jeśli to nieprawda, to na pewno się zdecyduję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności