Skocz do zawartości

OmniFLASH - Nowa dodawarka/system/automat pozyskujący tysiące linków


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Przy próbie instalacji, już chyba ostatnia prosta i..

"Error during unzipping update file. Please check chmods."

O jakie chmody chodzi? Na co zmienić?

Dodam, że czasem wyskakuje mi "Wrong licence", a wystarczy, że odświeżę i znowu ładuje się strona instalacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Kojotek

Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi. Odnośnie linków - myślę, że warto przewidzieć opcję - wpisania jednego linka.

Co do źródeł danych - z tego samego miejsca co MarketSamurai.

Pozdrawiam

KP

Można wpisać jeden, ale wtedy tylko jeden w tekście zostanie uzupełniony.

Mam głupie pytanie... wydaje mi się, że mam problem z cronami na serwerze które z nich powinny działać równocześnie z adder i mailer ? Oprócz tego "child_not_responded" cały czas.

Dodaj proszę zgłoszenie na OmniPanelu z logami Apachea, lub do mnie na GG: 45898006.

Mam bardzo dużą ilość errorów "timeout" jednak większość adresów normalnie się ładuje gdy robię to ręcznie.

Czy to może być problem w overclocking?

Aktualnie mam ustawione OC na:

adder: 7

mailer: 7

reszta po 1

Czy ktoś ma podobny problem i może mnie naprowadzi : > ?

Proxy, firewall? Napisz do mnie na GG: 45898006 lub dodaj zgłoszenie na OmniPanelu.

i wtedy oficjalnie o tym poinformujemy wszystkich użytkowników

Czy jest szansa, że odbędzie się to przed piątkiem? Bo wtedy teoretycznie mam zacząć płacić abonament a jeżeli po tym filmiku dalej będzie to działało tak jak teraz to anuluje subskrypcję.

Przy próbie instalacji, już chyba ostatnia prosta i..

"Error during unzipping update file. Please check chmods."

O jakie chmody chodzi? Na co zmienić?

Dodam, że czasem wyskakuje mi "Wrong licence", a wystarczy, że odświeżę i znowu ładuje się strona instalacji..

Właśnie wyszła aktualizacja poprawiająca ten problem.

v1.0.3.1 (06.04.2013)

Wyświetlanie wyników "na jednej stronie" ograniczone do max 10 000 (reszta na dalszych stronach)

Stronicowanie w wynikach harvestera

Dodana podstrona modów premium

Poprawione wyłączanie przenoszenia proxy z checkera

Poprawka w wyciąganiu dostępów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@euroaprk - Kurna przed wami nic się nie może chwile uchować ? :P - Jeszcze muszę zbudować menu dla tego filmiku i wtedy oficjalnie o tym poinformujemy wszystkich użytkowników (nagranie ma ponad 2h 20min)

Kiedy można liczyć na wideo ?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo dużą ilość errorów "timeout" jednak większość adresów normalnie się ładuje gdy robię to ręcznie.

Czy to może być problem w overclocking?

Aktualnie mam ustawione OC na:

adder: 7

mailer: 7

reszta po 1

Czy ktoś ma podobny problem i może mnie naprowadzi : > ?

Gdzies tam wczesniej bylo pisane ze lepiej jest gdy wartosc mailer powinna byc 1/3 wartosci adder ( adder 9 mailer 3 - tak to nie pamietam ktos wczesniej pisal )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodaje do Webmini projektów z importu.

Mam zaimportowane projekty z OA. Pokazuje, że dodaje, zaznacza dodania na zielono, jednak jest brak wpisu.

Zaimportowałem tekst z OT ( 3 teksty, różne link, autor etc. ) i jeden z nich jako długi opis. Miałem wcześniej ustawiony swój tekst z importowanego projektu również jako długi opis i niestety dzieje się to co opisałem na wstępie..

Tekst zaimportowany z OT i dodawany jako długi opis dodaje do webmini. Sprawdzcie proszę czy tak samo jest u Was czy też mam jakiś problem techniczny. Ponad sto projektów jakie posiadam jakbym miał poprawiać to ....

Statystki na teraz w WebMini przy dodawaniu: 236 / 1427

@Kojotek - zrób faq, opis, pictografy, tabliczki gliniane i napisz w końcu dokumentacje, choćby częściową.

Straciłem dużo czasu żeby dowiedzieć się że d WebMini należy dodawać "długi opis" a nie krótki itd

Oszczędzaj nam czas a oszczędzisz również swój i nie będziesz musiał odpisywać co chwila na posty użytkowników.

To jakaś kwadratura koła :(

Wordpress po wielu bojach - też nie wiadomo czy używać php wordpress czy też mody( trzeba przeczesać forum :( ) - z ponad 5 k. zarejestrowało mi 1,8k kont w WP.

Jaka u Was skuteczność ?

Dodawarki są od tego żeby zaoszczędzić czas a nie tracić na zdobywanie informacji, które powinny być podane "na talerzu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki serwer polecacie? ten hexhost działa tak wolno, że aż się odechciewa oglądam film instruktażowy i bez projektów działa jakby był w stanach albo w chinach. Katastrofa. Dodatkowo mogę wejść we wszystkie opcje na OF poza ustawienia- konfiguracja wywala error 500. OF mam najnowsza wersję wie ktoś dlaczego czy to wina serwera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem dlaczego nie mogłem sobie poradzić z CCL i w efekcie do tej pory go nie skonfigurowałem :)

Proszę dodać możliwość korzystania z niestandardowych znaków w Check texts.

Bo rozumiem, że ciąg znaków jest sprawdzany w kodzie html ?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten soft dorobił się w końcu instrukcji ? bo mam dwa problemy (które pewno przewijają się w tym kosmicznym wątku)

ktoś może mi powiedzieć jak skonfigurować dodawanie/rejestrowanie do WP ?

oraz czym jest tak naprawdę magiczne CCL ?

dalej, konfiguracja emial, dla catch-all jak ma wyglądać adres email ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gamec

Czy możecie zrobić tak, aby harvester samodzielnie obrabiał znalezione adresy url i tworzył z nich bazę, np.: Harvester - nazwa skryptu? O ile dobrze pamiętam Adder 8 ma taką funkcjonalność. Oszczędzała sporo czasu. Ponadto podniosło by to skuteczność dodawania OmniFlasha. Uprzedzając nie interesuje mnie ccl, za konfigurację którego muszę zapłacić dodatkowo programiście.

Ponadto "categories" - może tutaj również warto się wzorować na konkurencyjnych dodawarkach - kilkaset zdefioniowanych kategorii - wystarczy przeklikać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że w harvesterze po przerobieniu adresów w CCL nie zeruje się licznik w kolumnie: Found.

Ładnie zharvestowało->przerobiło w CCL i zapisało mi adresy do bazy danych->Potem skasowało z harvestera, ale licznik się nie wyzerował, choć adresów nie ma żadnych :)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności