Skocz do zawartości

Emerytura uzależniona od liczby dzieci?


xavi1984

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie. Należy znieść obowiązkowy ZUS! ... Sam se zainwestuję tego tysiaka. Wykupię ubezpieczenie zdrowotne ... a resztę se w skarpetce potrzymam. Jak zdechnę wcześniej skarpetkę dostaną moje dzieci.

Dobrze gada! Polać mu :)

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogadac sie z bankami i wplacac miesiecznie kasiore do banku i zostawic sobie na emeryture,

Zgłoś się do lehman-brothers oni Ci ją zaraz wypłacą.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/bank-lehman-brothers-wyszedl-z-bankructwa,1,5049197,wiadomosc.html

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się okaże że alimenciarze będą mieli najwyższe emerytury.

No i co z tego ? Komornik im zabierze na alimenty :D

a o prywatyzacji zapomnij Słoneczko Peru wraz z kolesiami porozdawali już co cenniejsze kąski za grosze ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, mam dziwne wrażenie, że Wy nadal łudzicie się, że coś dostaniecie na emeryturkę od Państwa.

Takie ppołysły jak ilość dzieci to nic innego jak kilkanaście lat temu II filar.

Nie wypaliło.

To też nie wypali, bo jesteśmy w kraju, w którym przywilej pogania przywilej, o dniach wolnych w skali roku nie wspomne.

No ale reklamy pewnie będą tak fajne jak dziadki na kanarach ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, mam dziwne wrażenie, że Wy nadal łudzicie się, że coś dostaniecie na emeryturkę od Państwa

Jasne że nic nie dostaniemy. Co sprytniejsi unikają wszelkiego opodatkowania (przecież ZUS to nic innego jak podatek) i starają się odkładać samodzielnie.
Sprzątanie Wrocław to oferta dla ludzi oszczędzających swój czas, skorzystaj również z usługi pranie dywanów Oleśnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy na wsiach beda robili setki dzieci

Przecież to nie oto chodzi, te dzieci muszą podjąć pracę i dopiero z tego będzie kasa. Już dziś załóż sobie harem a będziesz na starość opływał w dostatki.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności