Skocz do zawartości

Jak powinna wyglądać "zachęcająca" ulotka?


ArTh00r

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem co tam jest napisane:

Bądź czujny,

w takie dni i ściany maja uszy.

Od plotek i bezsensownych rozmów niedaleko do zdrady.

NIE GADAJ! ( niema polskiego odpowiednika słowa które by w plenie od dało znacznie) chodzi żeby nie gadać bez sensu, nie gadać nie myśląc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz lizaka lub darmową prezerwatywę, rozejdą się jak świeże bułeczki ;) ewentualnie ściema w postaci "zdrapki" gdzie może kryć się jedna z 10000 nagród, sposobów jest wiele pytanie kim ma być potencjalny odbiorca?

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili koszty druku ulotek są tak niskie, że wszyscy robią na potęgę. W większości nadmorskich miejscowości, a pewnie Tobie o Ustkę chodzi, , po godzinnnym parkignu masz ich po kilka-kilkanaście pod wycieraczkami i z przodu i z tyłu, po czym hurtowo lądują w najbliższym koszu lub na ziemi.

I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę problem wyglądu ulotek można rozwiązać zawsze na kilka sposobów. Problem polega na tym, że te, które się teraz robi, są często tłuczone na odwal- byle co, byle gdzie i byle jak. Sklejenie kilku elementów nie zawsze pomaga (@D_S, nawet jeśli jednym z tych elementów są cycki. Zresztą wiesz, uwagę masz przyciągnąć na ulotkę, a jak się zafixujesz na cycku, nawet nie będziesz miał pojęcia, o czym ulotka jest- z Twojego punktu widzenia git, ale dla reklamującego się w ten sposób to strzał w stopę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójka :) Pierwsza strona kolorowa plus typowe tępe hasła reklamowe,na drugiej rozwinięcie tematu czyli co mamy plus telefon albo www na której są szczegóły i ceny.

Po za tym podejrzyj konkurencje. Ja np. raz zebrałem se ulotki i chodziłem po ulicy i pytałem ludzi która do nich przemawia lub najbardziej się podoba. Oprócz ulicy można pójść do przychodni gdzie ludzie się nudzą, na przystanek przed godzinami szczytu , na przerwach w szkołach, marketach.Jest troche metod :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzają się na ulotkach jakieś ciekawostki, tylko napisane zwięźle - to zachęca do czytania.

No i jakiś podprogowy motyw erotyczny w grafice - ale taki, żeby był dobrze widoczny. Potem tą ulotkę skanujesz i wrzucasz na kwejki i inne demoty - jak będzie dobre to obejrzy ją więcej ludzi niż będziesz miał wydrukowanych sztuk :) Czy da to efekt sprzedażowy? Zależy od branży. Ale stara zasada wciąż ważna - nie ważne co mówią, ważne żeby nazwy firmy/nazwiska nie przekręcili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE GADAJ! ( niema polskiego odpowiednika słowa które by w plenie od dało znacznie) chodzi żeby nie gadać bez sensu, nie gadać nie myśląc.

Przydałoby się taką tablicę przykleić na PiO, co? Spadek postów o 75% natychmiastowy ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności