Skocz do zawartości

Dług Zenona Jaskuły na sprzedaż...


Odnowa

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem takie ogłoszenie: https://gieldadlugow.net.pl/2012/02/dluznik-zenon-jaskula-ul-jednosci-30d-lesznowola-kwota-18-50000-zl-dlug-na-sprzedaz/

Zadzwoniłem tam i dowiedziałem się, że to jest TEN Zenon Jaskuła czyli wice mistrz olimpijski w kolarstwie z Seulu. Szok jak dla mnie, pamiętam go jak ze dwa tygodnie temu w studio TV wypowiadał się (elegancki gość) na temat Armstronga. W życiu bym nie pomyślał, że to człowiek od którego komornik nie jest w stanie długu odzyskać.

Site rulez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi autorze! Wiesz, że na PiO jest możliwość przeglądania wcześniejszych postów danego użytkownika? Naprawdę nie w sposób nie powiązać Ciebie z Abstynentem i kilkoma alternatywnymi kontami tego użytkownika.

To, że znanej osobie powinie się noga to chyba nic dziwnego? Swoją drogą słabo wspiera się emerytowanych sportowców zdobywających w przeszłości najważniejsze trofea.

Treningi WattUp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu pomyślałem właśnie o tym windykatorze ( ale fajnie, że zaprzecza to jego strona? https://pamietnikwindykatora.pl/2013/02/09/sprzedam-dlug-kolarza-zenona-jaskuly/) dziwi mnie jedno, dług na sprzedaż a przecież jako wicemistrz olimpijski posiada stały dochód (w postaci emerytury) a do tego to człowiek co dostał order Kawalerski Odrodzenia Polski,

Z drugiej strony to już dawno temu było o nim głośno zwyczajnie przecenił swoje możliwości nad finanse

https://spoleczenstwo.newsweek.pl/paradoksy-zenona,19760,1,1.html

(a gdzieś tam była afera, że komornik ściągał kasę z konta gościa który miał takie samo imię i nazwisko do tego się przekręcił po tym fakcie)

Więc dla mnie to paradoks i jak zawsze są równi i równiejsi

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(a gdzieś tam była afera, że komornik ściągał kasę z konta gościa który miał takie samo imię i nazwisko do tego się przekręcił po tym fakcie)

Plotka.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(a gdzieś tam była afera, że komornik ściągał kasę z konta gościa który miał takie samo imię i nazwisko do tego się przekręcił po tym fakcie)

Plotka.

Komornik weryfikuje dłużnika po imieniu i nazwisku. Pomija tak podstawowe dane jak PESEL. Był taki przypadek i nie jest to plotka.

Treningi WattUp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi autorze! Wiesz, że na PiO jest możliwość przeglądania wcześniejszych postów danego użytkownika? Naprawdę nie w sposób nie powiązać Ciebie z Abstynentem i kilkoma alternatywnymi kontami tego użytkownika.

Gratuluję bystrości, bo nawet ja o tym nic nie wiem.

Site rulez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(a gdzieś tam była afera, że komornik ściągał kasę z konta gościa który miał takie samo imię i nazwisko do tego się przekręcił po tym fakcie)

Plotka.

Oj Boguś Boguś, powoli jesteś jak Koko dżambo nie wiesz a gadasz

https://finanse.wp.pl/kat,104132,title,Komornik-sie-pomylil-Czlowiek-zmarl,wid,15318758,wiadomosc.html?ticaid=1100a7

dobrze ci ktoś powiedział, że dłużnika weryfikuje się po imieniu i nazwisku ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności