Skocz do zawartości

[prywata] PRZYJMĘ wyeksportowane bazy katalogów ;)


kruzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Nieważne 4 :D (8 sekund za późno :) )

W każdym razie ja podepnę się pod to co napisał Mar - chciałem się ostatnio dodać do jakiegoś "nowego" katalogu, a tam juz moje wpisy były. Problem tylko taki, że ze starymi opisami niezoptymalizowanymi pod dzisiejsze realia.

Więc generalnie takie wpisy nic mi nie dają :)

Dużo bardziej bym się ucieszył gdyby ten katalog miał troszkę nowszą bazę niż sprzed 3 miesięcy. Najbardziej to bym się jednak ucieszył z dziewiczego katalogu - dodał bym sobie wtedy wpisy z anchorami adekwatnymi do obecnego zapotrzebowania...

Pozdr,

Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.zero800.boo.pl/katalogi_qlweb.gz

Ale tego pewnie nie masz :)

"W tej chwili w bazie katalogu jest 1417 stron w 466 podkategoriach. Co kilka dni plik będzie podmieniany na nowszy.

Układ kategorii jest przemyślany i przejrzysty. "

Kiedyś mi się obił o uszy taki post na pewnym forum i jak widać nadal tam wisi :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne 5 :D

zainstalujcie mi skrypt mini na jednej domenie (ja nie mam czasu i umiejętności)

W zamian baza ok. 2000 wpisów cncat dość dobrze moderowanych lub kilka baz z niedziałających już katalogów (nie ma ryzyka duplicate).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności