Skocz do zawartości

Prywatny Katalog Stron PKS


MartinB

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT: informacja która tutaj się wyświetlała została przeniesiona do innej części forum:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=17998

Zapraszam do zgłaszania ciekawych i interesujących stron do tych 2 katalogów.

WESOŁYCH ŚWIĄT

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTSEO w związku z tym, że są święta dam Ci tą satysfakcję i przeniosłem swoją informację do odpowiedniej części forum.

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny katalog! Trzeba przyznać, że wykonałeś kawał dobrej roboty ;)

Mam tylko jedno osobiste pytanie. Otóż także tworzę swój katalog oparty o skrypt otwarty.pl mini i przypadła mi do gustu modyfikacja sposobu wyświetlania podkategorii na stronie głównej w Twoim katalogu (podkategorie są jedna pod drugą, a nie obok siebie i pojawia się przycisk "zobacz inne podkategorie"). Jeśli nie jest to tajemnicą, czy mógłbyś powiedzieć, jak to zrobiłeś, bo - niestety - programista ze mnie marny i nie mam czasu, ani ochoty na naukę PHP oraz rozszyfrowywanie skryptu katalogu Piotrka. :D

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę ja powiedzieć.. :D

otwórz plik otwarty_disp\home.php znajdź:

<a href=\"$pod_link\" class=\"in_link_home_sub\">$li_pod[nazwa]</a>

i dodaj po tym:

<br />

pod tyn wszystkim jest:

}

więc pod to dodaj:

echo "<div style=\"text-align: right;\"><a href=\"$kat_link\" class=\"in_link_home_sub\">więcej </a></div>

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az musialem sie zarejestrowac zeby Ci podziekowac Mar :D Wlasnie tego szukalem, moze ktos jeszcze wie jak podlaczyc miniaturki;) bo widzialem to w Waszych katalogach... a jeszcze ilosci wpisow zeby pokazywal w podkategoriach ;)

Na bieżąco moderowany od 2009 roku katalog stron internetowych - Dodaj-strone.com.pl. Nasze atuty: szybka moderacja, jakość oraz stabilność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie zamknęło mi się :D

echo "<div style=\"text-align: right;\"><a href=\"$kat_link\" class=\"in_link_home_sub\">więcej </a></div>";

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę Mar odpowiedział na pytanie tak więc nie ma co się powtarzać ;)

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Prywatnym Katalogu Stron pojawiła się kolejna specjalna podstrona:

Programy i narzędzia polecane przez Prywatny Katalog Stron

Na podstronie znajdują się opisy programów i narzędzi jakie uważam za przydatne i godne polecenia innym. Jesteś twórcą programu lub narzędzia godnego uwagi to poinformuj mnie o tym. Jeżeli stwierdzę, że jest to program godny uwagi i polecania go innym to umieszczę o nim informacje na tej podstronie.

Zapraszam do dodawania swoich stron do Prywatnego Katalogu Stron

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do tej pory w Prywatnym Katalogu Stron odbywało się zlicznie wejść robotów: Google, MSN, Yahoo. Dzisiaj dodana została dodatkowo opcja zliczania wejść robotów: NetSprint, Onet, Szukacz. Zliczaniem objęte są wszystkie podstrony w katalogu, również szczegółowe wizytówki Waszych stron. :)

Dla zainteresowanych Redaktor Katalogu KCS Jurij na forum myth udostępnił skrypt w poście:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=16830

p.s. opcja zliczania polskich robotów dodana została również na wizytówkach w Katalogu Ciekawych Stron.

Zapraszam do zgłaszania swoich stron do obu katalogów.

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prywatny Katalog Stron ma nową funkcjonalność na wizytówkach szczegółowych stron w katalogu: informacje o stronie w Google / MSN / Yahoo tj: ilości zaindeksowanych stron oraz linki zwrotne.

Na razie testowane jest to w Katalogu PKS, wkrótce pojawi się to również w Katalogu Ciekawych Stron.

Zapraszam do zgłaszania stron ;)

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Nie chciałem zakładać nowego tematu, tak więc odkopałem swój stary temat, który powstał po utworzeniu katalogu. Trochę czasu już minęło, a katalog cały czas stoi i jest wciąż rozbudowywany. ;)

Rozbudowałem teraz funkcjonalność Prywatnego Katalogu Stron PKS, dodając możliwość komentowania każdej strony umieszczonej w katalogu.

Formularz do komentowania stron znajduje się na każdej stronie szczegółowej wpisów znajdujących się w katalogu PKS. Komentarz pojawia się dopiero po akceptacji!

Zapraszam do przeglądania i komentowania zbiorów prywatnego katalogu stron, w którym każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. ;)

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy pomysł na urozmaicenie katalogu i zdobycie dodatkowego kontekstu, ale zastanawia mnie kilka rzeczy. A mianowicie, czy komentarze pojawiają się od razu, czy dopiero po zaakceptowaniu przez moderatora? Jeśli to pierwsze, to obawiam się, że może zrobić się po pewnym czasie spory bałagan. Jeśli natomiast komentarze są moderowane... to ilu moderatorów zatrudniłeś? :P

Pozdrawiam,

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli natomiast komentarze są moderowane... to ilu moderatorów zatrudniłeś?

Komentarze są moderowane. Przy linku do formularza jest informacja: Komentarz pojawi się dopiero po akceptacji!.

Nie musiałem zatrudniać moderatorów. Sprawdzanie komentarzy robię przy sprawdzaniu zgłoszonych stron do katalogu. Tak przygotowałem skrypt komentarzy, że w panelu admina katalogu mam informację czy pojawiły się nowe komentarze. Jeżeli pojawiły się, to tak naprawdę pozostaje mi zrobić 2 kliknięcia:

1. Wyświetlenie zgłoszonych komentarzy (1 kliknięcie)

2. Akceptacja komentarza lub usunięcie (1 kliknięcie)

Tak więc, moderując samym katalogiem nie zajmuje mi to dużo więcej czasu. Wszystko sprowadzało się do zintegrowania komentarzy w panelu admina katalogu. Jeżeli jest to zrobione, to moderowanie komentarzy wyglada podobnie jak moderowanie katalogiem.

Postanowiłem dodać kolejną podstronę do menu w katalogu, tj.: ostatnie komentarze. Na podstronie wyświetlanych jest 25 ostatnio skomentowanych stron.

Dzięki temu doszła kolejna podstrona w katalogu PKS, z której roboty wyszukiwarek będą mogły częściej indeksować najczęściej komentowane strony.

Zapraszam do zgłaszania, jak i komentowania stron w Prywatnym Katalogu Stron.

:P

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności