Skocz do zawartości

Jestklient.pl


Optymist

Rekomendowane odpowiedzi

https://jestklient.pl/

Patrząc sobie na stronę główną myślę dobry wał zapłać nam 400zł, a my Ci podeślemy kilka kontaktów :) Potem patrzę kogo to jest dzieło i ile kosztował taki projekt to trochę mnie wcięło :olaboga:

Ja tu szczerzę nie widzę jakiegoś genialnego pomysłu dla serwisu pralek, aby pozyskał kilku klientów, kontaktów, ale mylić się mogę oczywiście.

activist aka terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Patrząc sobie na stronę główną myślę dobry wał zapłać nam 400zł, a my Ci podeślemy kilka kontaktów :) Potem patrzę kogo to jest dzieło i ile kosztował taki projekt to trochę mnie wcięło

Projekt, jak projekt, bez rewelacji.

Dotację można dostać także np. na sklep internetowy. To też przecież nie jest błyskotliwy projekt, a jednak.

Taki sobie pomysł sfinansowany w części z kasy unii. W czym problem?

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sobie pomysł sfinansowany w części z kasy unii. W czym problem?

Widzę dwa problemy:

  1. z pieniędzy podatników finansowane są projekty z zawyżoną wyceną,
  2. z pieniędzy podatników finansowana jest ich konkurencja.

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc sobie na stronę główną myślę dobry wał zapłać nam 400zł, a my Ci podeślemy kilka kontaktów :) Potem patrzę kogo to jest dzieło i ile kosztował taki projekt to trochę mnie wcięło

Projekt, jak projekt, bez rewelacji.

Dotację można dostać także np. na sklep internetowy. To też przecież nie jest błyskotliwy projekt, a jednak.

Taki sobie pomysł sfinansowany w części z kasy unii. W czym problem?

W niczym problem :) Ciekawi mnie jak można wewalić 800k na projekt bez rewelacji jak sam mówisz i jaką to ma szansę na siebie zarobić.

activist aka terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pieniędzy podatników finansowane są projekty z zawyżoną wyceną,

z pieniędzy podatników finansowana jest ich konkurencja.

To nie są już pieniądze podatników, zmień myślenie.

Ciekawi mnie jak można wewalić 800k na projekt bez rewelacji jak sam mówisz i jaką to ma szansę na siebie zarobić.

Pewnie nie dowiesz się bez kontaktu z właścicielem pomysłu. Zapewne zrobił dobry biznes plan i dostał kasę.

Jeśli środki unijne są niewykorzystane też są narzekania. Czy go kijem, czy go pałką... :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są już pieniądze podatników, zmień myślenie.

Zakładając, że masz racje i tak powinno interesować mnie jak państwo wydaje swoje pieniądze, ponieważ jeśli będzie wydawało je tak idiotycznie jak tutaj, to wkrótce znów dobierze się do mojej kieszeni. Problem istnieje więc nawet przy założeniu, że zabrane mi pieniądze (pod pretekstem dobra wspólnego) nie należą już do mnie i nic mi do tego co się z nimi dzieje.

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wkrótce znów dobierze się do mojej kieszeni

Nikt Tobie nie broni samemu starać się o dotacje.

projekty z zawyżoną wyceną

Tutaj nie ma czegoś takiego jak zawyżona wycena. Jeżeli tyle dostał to wycena jest w sam raz. Sam starając się o dotacje też byś chciał wyciągnąć jak najwięcej. Tutaj się to niewątpliwie udało i gratuluje, nie ma się co oburzać.

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest się co oburzać bo znam z własnego doświadczenia projekty które zostały wycenione na setki tysięcy. Z tego na prace programistyczne szło ok 10% a ok 80% np na hosting o parametrach takich że za 100 zł rocznie można kupić lepszy.

Sporo z tego typu projektów jest po prostu "załatwianych". Za tą kasę (jeśli już koniecznie trzeba ją wydać co jest moim zdaniem jakąś patologią) mogły by powstać naprawdę innowacyjne rozwiązania.

Jeśli szukasz

firmy z okolic Krotoszyna może znajdziesz ją tutaj. A jeśli potrzebna Ci strona internetowa pytaj pod tym adresem. Może też chcesz dowiedzieć się kilku informacji o bolończykach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione na wordpress... Jedynie panel usera coś mógł kosztować... tyle, że wielce prawdopodobne jest, że to przerobiony jakiś gotowiec.

Pewnie koszta zrobione jakimiś bliżej nieokreślonymi akcjami marketingowymi, na tym chyba najłatwiej coś wykombinować.

https://jestklient.pl/jak-dziala-jestklient/tworzenie-stron-www/ - wpmu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, że 800 000 na takie projekty to skandal. I nie jest prawdą, że każdy jest w stanie o takie pieniądze się starać. Barierą wejścia jest własne finansowanie, pieniądze z Unii są zwracane ale właściciel musi je wyłożyć. Za 800 000 można byłoby zrobić wiele dobrego, chociażby sfinansować kilka, kilkanaście projektów studenckich (informatycznych), lub zorganizować konkurs na innowacyjny projekt.

Filmy animowane typu explainer video. Najlepszy serwis AGD Gdańsk, jak zepsuje się lodówka, pralka lub inne urządzenie AGD. Organizujemy bezpieczny import z Azji do krajów Unii Europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pieniądze z unii to można nawet stworzyć platformę pożyczkową (niby SL)

Przykład pożycz.pl PONAD 700.000 tyś złotych (pewnie każdy z was zrobiłby coś takiego za mniejszą kwotę ) o której nawet dyskutowano u nas na uniwerku więc widać jak coraz częściej hajs idzie w tym kierunku co nie trzeba ;)

Takich przykładów są SETKI!!!

Kilka ciekawych informacji (Marketing tego portalu według informacji właścicieli to 200 tyś złotych :D padłem śmiechem bo jedynie co zauważyłem to przecież jedynie szeptany i kilka marnych jakościowo reklam, do tego już istnieją gracze na rynku, kokos.pl, finansowo.pl. zakra.pl , sekrata.pl itd więc jaka innowacja? )

Przyznać się kto zbił $ na ich kampanii marketingowej he? :)

Rozbawiło mnie na samym dole ;)

Kapitał zakładowy : 6 tyś :D

Macie może ktoś skorzysta ;)

https://poig.parp.gov.pl/index/index/1256

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności