Skocz do zawartości

Jestklient.pl


Optymist

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Aby założyć spółkę z o.o. wystarczy 5k zł kapitału.

Jaka jest różnica pomiędzy spółką z kapitałem 5k a 50k? Żadna, ponieważ każda może zrobić przekręt i uciec np. na Kajmany.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pamiętajmy, że wystarczy tylko 50 zł by do niej wejść ;)

Ja dziś dostałem złotówkę podwyżki na godzinę ;) (myślę ile będzie na czysto;) więc mam dobry dzień ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się. Można dostać tyle kasy to normalne że ludzie się starają o jak najwięcej. Dotacje może dostać każdy, tylko trzeba trochę chęci.

Kapitał zakładowy nic nie znaczy. Mogę założyć spółkę za 5 tys, a po roku może być warta miliony. I to znaczy że jestem niewiarygodny?

A sam projekt nie jest jakiś odkrywczy, ale interesujący. I myślę, że zainteresuje dużą grupę klientów. Jakby nie patrzeć jest to dosyć kompleksowa usługa.

A do tego nie zajmują się tym ludzie znikąd, tylko jednak znani w branży.

Z krytyką bym poczekał, aż się rozkręci i zobaczymy efekty.

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się. Można dostać tyle kasy to normalne że ludzie się starają o jak najwięcej.

https://www.tvn24.pl/...adu,127834.html

Filmy animowane typu explainer video. Najlepszy serwis AGD Gdańsk, jak zepsuje się lodówka, pralka lub inne urządzenie AGD. Organizujemy bezpieczny import z Azji do krajów Unii Europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykład jak się rozchodzi kasa unijna, jak wiadomo pobierana z podatków bo sama się nie wy . . ru . cha i nie urodzi,

od razu można sobie wyobrazić na co wystarczy te 400 miliardów :) a inni mają dostać jeszcze mniej, hehehe,

to tak jak sprzedam psa za 10000 $, nie ma chętnych, ale znalazł się ktoś co da za niego 2 koty po 5000$ :)

transakcja udana, sprzedałem jeleniowi psa za 10 tys. $ i się cieszę, a tamten gość się cieszy że opchnął walniętemu 2 koty po 5 tys. $ za sztuke, hehe, nie wiem kiedy ludzie zrozumieją że każdy cent który przejdzie przez ręce jakiegokolwiek urzędnika to już nie jest cent, tylko ułamek centa.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy.png

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zastanawia czy ktoś z Was brał taką kasę z PARP'a ?

Przecież ten projekt ma mieć jakiś określony zwrot po określonym czasie, jeśli nie kasę należy oddać i to z odsetkami :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@straseusz

Niestety większość wypowiadających się tutaj myśli chyba, że teraz będą hulać przez 2 lata za tą kasę lub robić nie wiadomo co ..

Ten co dostał tą kasę to nie włoży jej do wora i nie zakopie w ogródku tylko wyda na różne usługi chociażby i u Was i wzbogaci i Waszą kieszeń a i cześć z tej kasy wpłynie znowu do budżetu w postaci podatków etc.

Wiec po co takie głupie pieprzenie, POLSKOŚĆ się wylewa z tego tematu. "On dostał a ja nie jak to możliwe" .

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa. kiedys dostalem maila z pytaniem o lewe fv za pozycjonowanie, bo jest kasa z unii i trzeba ja ladnie zagospodarowac......

ja sam nie skladalem i nie bede skladac o tego typu $, wiec i tez nie znam szczegolow ale widze co sie dzieje, i jakos nie wierze ze ktos kto wzial banke na serwis typu jak przytulac kotki, ma w planach jakikolwiek zysk czy oddawanie kasy.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności