Skocz do zawartości

Jestklient.pl


Optymist

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt faktem, że to co z naszej kochanej Unii dostaniemy, to później dwa razy tyle oddamy (jako Polska). Prawda stara jak świat mówi, że za darmo nic nie ma, jeszcze trochę a sami zobaczycie, że cała ta Unia czkawką nam się odbije.

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Fajna droga do megaprzekrętów.

Ten co dostał tą kasę to nie włoży jej do wora i nie zakopie w ogródku tylko wyda na różne usługi chociażby i u Was i wzbogaci i Waszą kieszeń a i cześć z tej kasy wpłynie znowu do budżetu w postaci podatków etc.

Państwo zabierze Nowakowi aby dać Kowalskiemu. Dzięki temu Nowak będzie bogatszy :) Nie prościej "wydrukować"? Dlaczego nie?

Zastanawia mnie % wykorzystania środków unijnych. Mam nadal nadzieję że kasa pochodzi z podatków Niemców, Francuzów itd.

To nie są już pieniądze podatników, zmień myślenie.

Twoja konkurencja dostaje kasę. A Ty wyższy ZUS i podatki. Fakt warto zmienić myślenie...

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, że jeszcze nikt nie wpadł na to, że eurokomuna to system nakazowo rozdzielczy a ten system już był "ćwiczony" ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, że jeszcze nikt nie wpadł na to, że eurokomuna to system nakazowo rozdzielczy a ten system już był "ćwiczony"

To nie jest żadna tajemnica. Tajemnicą nie jest także fakt, że lepszego systemu nie wynaleziono. Nasza cywilizacja uzależniona jest od mamony.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku składka Polski do budżetu UE sięgnęła monstrualnego rozmiaru 15,7 mld zł. Ale opłaca się wydać, żeby dostać jeszcze więcej. Z budżetu UE przypłynęło do Polski w 2011 w sumie aż 59,9 mld zł

Według tego i informacji zawartych w wątku wychodzi że polski podatnik dorzucił do tego projektu ~182.000zł.

To nie jest żadna tajemnica. Tajemnicą nie jest także fakt, że lepszego systemu nie wynaleziono. Nasza cywilizacja uzależniona jest od mamony.

Przypominam że stoimy w rozkroku pomiędzy komunizmem a kapitalizmem. Przeszliśmy z jednej formy socjalizmu do innej.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności