Skocz do zawartości

Wartościowe MFA ?


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie karanie kogoś za to że zrobił stronę "pod" adsense jest przesadą. W końcu bardzo wiele stron, łącznie z największymi portalami jak onet/gazeta/interia jest zrobionych po to aby zarabiać na reklamach.

Jednak każdy ma prawo decydować co chce przyjąć do swojego katalogu a co nie, dobrze jest tylko zdawać sobie sprawę, że odrzucenie wpisu może oznaczać stratę klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@INOMan: ale On nie czytał regulaminu :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zgred: Ok to może jego błąd, ja nie chce tutaj stawać po niczyjej stronie - Ty też potrafisz być czasem ostry - odrzuciłeś mi np. kiedyś cytatybaza.pl które robię bardziej dla funu niż dla adsense bo po prostu lubię cytaty :P.

Zastanawiam się tylko przy okazji wątku, czy takie podejście ma jeszcze jakikolwiek sens z punktu widzenia technicznego - sądzisz, że przyjęcie tej strony do katalogu spowoduje obniżenie jego jakości, jakiś filtr od google?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś powiedział że to niedobrze ... i tej wersji będe się trzymał :) Gdybym mógł chętnie bym przemoderował te ponad 100 tys wpisów w 8 katalogach... ale uż po kilku się nie ccccceeee...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie czytasz regulaminu katalogu - twój post o tym ewidentnie o tym świadczy ! Punkt 3 podpunkt 8 - wisi od dwóch lat.

Z reszty nie będe się tłumaczył komuś kto regulaminów nie czyta...

nie no nie ma problemu zgred, nie mam zamiaru się kłócić, nawet te 5 zł przeboleję. Co do regulaminu - oj nie chce mi się szukać maili, w których pytałem o dodawanie specyficznych stron alkoholowych, więc sory zgred, ale zarzucanie mi tego, że regulaminu nie czytam jest kłamstwem. To, że serwis jest stworzony z myślą o zarobku nie oznacza, że jest gównem stawianym na preclowych treściach za 2zł.

Podam Ci inny przykład - javastart.pl - strona od początku w 100% tworzona z myślą tylko i wyłącznie o zarabianiu na reklamach jak to nazywasz MFA, jednak było też drugie podstawowe założenie (tak jak i tutaj) - dostarczanie wartościowej treści. To "MFA" pozwoliło mi zainwestować we własny czas i jest obecnie najpopularniejszym kursem programowania w Polsce, wykorzystywany w gim, szkołach średnich, niektórych uczelniach (sądząc po wejściach z proxy to również w korpo i bankach się przydaje). Do tego setki maili rocznie, że aż pozwolę sobie jeden zacytować (mój ulubiony w 2012):

Szanowny Panie Sławku.

Widziałem różne kursy języków programowania, z niektórych korzystałem, bo od lat wspinam się w dziedzinie programowania coraz wyżej. Na studiach fizyki (jeden semestr w 1989 r.) mieliśmy Turbo Pascala 5.0. Od początku bardzo mnie fascynowały komputery, ale dokształcałem się sam, najpierw arkusze kalkulacyjne, potem Access, a następnie html - php plus MySQL. Przeszedłem internetowy kurs Pythona (fajne cacko), mam podręcznik do C, C++, a także "C++. Wykorzystaj potęgę aplikacji graficznych". Nawet pokusiłem się o przetłumaczenie kursu Bodnara WxWidgets (dopracował jeden pan i jest to gdzieś w sieci). Jednak to wszystko nie było zrobione tak dobrze, jak Pana kurs. Jestem w trakcie przerabiania go. Dopiero Pan jasno i prosto tłumaczy, co to jest programowanie obiektowe. Czuję się tak, jakby mi ktoś otwierał oczy. Wcześniej czytałem (i pisałem - Bodnar) o konstruktorach, ale to było, jakbym dotykał jakieś skomplikowanej maszyny po omacku.

Krótko mówiąc - dzięki. Ma Pan wspaniały talent przekazywania wiedzy. A dzisiaj to rzadkość.

Niech Panu Bóg błogosławi.

Z wyrazami szacunku

Krzysztof G.

Podajesz w tym temacie adres mojej strony od razu z nastawieniem "czy to jest wartościowe" - więc czuję się trochę zaatakowany (tym bardziej, że powodem założenia tematu jest moja grzeczna prośba o wyjaśnienie powodu odrzucenia wpisu) i w ramach rekompensaty podałem Ci fakt, że pod względem merytorycznym moje MFA przebija praktycznie wszystkie "wartościowe" wpisy w Twoim katalogu, które otrzymałem dzięki wyszukiwarce, i odrzucasz ją tylko na podstawie rozkładu reklam proponowanego przez samo Adsense (kiedyś były 2 jednostki, ale przyszło powiadomienie z propozycją zamieszczenia 3, bo traciłem potencjał strony lol - a Ty przez to nazywasz ją MFA).

Także punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - osobiście sugeruję większą uwagę przykładać do wartości merytorycznej serwisu przy ocenie, a nie do tego, że są na nim trzy jednostki reklamowe. Niemniej jednak szanuję Twoją decyzję - Twój katalog, Twoja zasady. Dyskusję chyba na tym możemy zamknąć, pozdrawiam :)

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak skłaniam się ku wersji: mfa - odrzucone z powodu niezgodności z regulaminem.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc przeglądając wartościowe strony w katalogu (zgodne z regulaminem, którego moje "MFA" nie przeszło) pod interesującym mnie w tym przypadku zapytaniem:

@slawekwch

Jeżeli Zgred zmienił regulamin a miał już wcześniej takie wpisy których teraz nie akceptuje to one sie same z katalogu nie usuną. Tak samo kilka wpisów może sie prześlizgnąć przez moderację co jest normalne bo moderuje człowiek. Ciebie obowiązuje regulamin w trakcie dodawania a to, że się innym kilku wpisom upiekło to nie ma znaczenia.

Szczerze zgred - trochę luzu, bo normalnie aż strach maila wysłać do kogoś z pytaniem, czemu strona została odrzucona

Lepiej nie wysyłaj takich zapytań bo marnujesz kogoś czas, jako że ewidentnie strona nie była zgodna z regulaminem i powinieneś to wiedzieć.

P.S. Podziwiam Zgreda cierpliwość, że mu się chce zaprzątać czymś takim głowę w ogóle.

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, stracone kilka minut z życia. Bezsensowny topic.

@zgred, jesteś panem swoich katalogów, więc w twojej sugestii jest zdecyfować, co należy do MFA, a co nie. Bez dyskusji. Nie wiem po co takie drobnostki wystawiać przed nosy wszystkich polskich pozycjonerów.

Obiektywnie, widziałem duuuuuuuuużo gorsze MFA. Powiedziałbym, że nawet ta strona przebija większosć MFA pod względem wizualnym jak i pod względem treści. Działamy w branży SEO/marketingu internetowego - heeeloł, tutaj mają miejsce większe cuda/kwiatki :D

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem ta strona to nie zadne perfidne MFA.

jedynie co to właściciel mógłby mniej inwazyjnie rozmiescic reklamy i tyle.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba postawić także pytanie czy katalogi są wartościowe. ;)

Nie.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to chętnie bym się dowiedział jak na tym Adsense zarabiać. Pozycjonuje, strony w topach, odwiedziny są a z adwordsa to wstyd mówić. Ogólnie mam inny model biznesowy, ale gdyby adwords cos dawał to by człowiek nastawiał z 500 stronek i nie musiał się o klienta użerać :). Wiem ze to podpada troche pod offtopic, ale też wiąze sie z tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to chętnie bym się dowiedział jak na tym Adsense zarabiać. Pozycjonuje, strony w topach, odwiedziny są a z adwordsa to wstyd mówić. Ogólnie mam inny model biznesowy, ale gdyby adwords cos dawał to by człowiek nastawiał z 500 stronek i nie musiał się o klienta użerać :). Wiem ze to podpada troche pod offtopic, ale też wiąze sie z tematem.

Na adsense da się zarabiać, ale raczej nie w PL :)

activist aka terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności