Skocz do zawartości

Wartościowe MFA ?


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co pojawia się ten temat to mi się kojarzy wartościowe "MILFY" potem myślę, ktoś nie czyta regulaminu ot w dostępie do usługi (ale mamusiek wsiąż brak ;)

dodałem dwa wpisy za $ bardzo dawno temu i miałem nawet jako laik możliwość edycji (bo jako link zaznaczyłem również kropkę, dałem edycję w 12 godzin wszystko gra ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób inwestycje na forex czy też gpw opiera w znacznym stopniu o analizę techniczną:

forex-podstawy.pl/kategoria/analiza-techniczna/

VS

https://bossa.pl/edukacja/AT/ (ta strona wcale nie wyczerpuje tematu analizy technicznej, są tutaj podane solidne podstawy a zawiera kilkanaście razy więcej informacji niż forex-podstawy.pl)

Dodatkowo:

forex-podstawy.pl/analiza-techniczna/poziom-wsparcia-i-oporu/

Powyżej przedstawiono przykładowy fragment wykresu znajdującego się w rynku byka, czyli tzw hossie.

Zaznaczono na nim dwie rzeczy:

Na zielono wyróżniono linie wsparcia, czyli takie punkty, w których wykres osiąga lokalne minimum i „wspiera się” na takiej linii, czy też „odbija” się od niej w górę

To co autor zaznaczył na rysunku na stronie nie jest liniami wsparcia tylko poziomami (różnca w terminologi nieznaczna ale w praktyce duża)

poziom wsparcia i oporu i linia wsparcia i oporu

Z merytorycznego punktu widzenia na pierwszy rzut oka teksty na stronie wyglądają na pisanie przez osobę niezorientowaną w temacie + stosunek powierzchni zapełnionej tekstem vs powierzchni reklamowej. Klasyczne mfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności