Skocz do zawartości

Spotkanie Wrocław


gofer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Ja również się piszę.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odbyło się to styczniowe spotkanie we Wrocławiu?

By było miło coś w miarę cyklicznego wprowadzić. Temat jest bardzo stary, jednak warto go odgrzebać na nowo. Ja osobiście jestem w branży świeżakiem i chętnie poznałbym jakichś ludzi z Wrocka o podobnych zainteresowaniach. Stara gwardia PiO też pewnie miałaby możliwość sprawdzenia, kto tam z nich jeszcze żyje, a kto umarł ze starości. Stawiałbym jednak na młodych, bo sam jestem nowy ;)

Firemek pozycjonerskich z miasta jest sporo, freelancerów na pęczki. Kwestia znalezienia miejsca, terminu i chętnych.

Czas w końcu zagospodarować sygnaturkę. Zajmuję się pozycjonowaniem. Kontakt przez PW na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to się można umawiać latami, jak ktoś jest z branzy (frima lub freelancer) to zapraszam, mam w tym tygodniu poki co wolny weekend, pisz na piotrkielski@gmail.com

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domains od kiedy w Niebie pracują barmanki? Kupę czasu nie byłem to pytam ;)

Fajnie brzmi- zapraszamy na "SEO Party w Niebie" :unsure:

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymalnie by było gdyby ktoś bardziej rozgarnięty zajął się organizacją takiego przedsięwzięcia. Ustalił miejsce, datę i godzinę, wybrał co fajniejsze barmanki. Ustalanie komu i kiedy co pasuje nie ma sensu, trzeba by było odgórnie coś narzucić. Dziś środa, do weekendu niewiele czasu. Pewnie sporo osób z Wrocławia zdąży nie zauważyć tego tematu. Proponowałbym przyszły weekend najwcześniej.

Czas w końcu zagospodarować sygnaturkę. Zajmuję się pozycjonowaniem. Kontakt przez PW na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domains od kiedy w Niebie pracują barmanki? Kupę czasu nie byłem to pytam ;)[...]

Jest Ala, od jakichś 2-3 lat, wcześniej była Dorota. No i Tower, Mirek i Mati ;)

[...]wybrał co fajniejsze barmanki.[...]

W Fanaberii Karolina, Oksana, Ola, Basia i Aga - do wyboru do koloru :unsure:

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym z tych lokali jest ciszej? Ja nie mam osobiście obeznania klubowego. Spotkanie w większym gronie może być utrudnione przy zbyt głośnej muzyce. Pod warunkiem rzecz jasna, że będziemy rozmawiać, a nie obłapywać się po kolanach pod stołem :)

Czas w końcu zagospodarować sygnaturkę. Zajmuję się pozycjonowaniem. Kontakt przez PW na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niebie jest bardzo głośno, luda więcej, na weekend tłok i jest co wyrwać, jeśli ktoś lubi. W Fanaberii jest cicho, spokojnie, można palić za barem a Zamkowe kosztuje 6 zyla. I kibelki są czyste :)

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności