Skocz do zawartości

Spotkanie Wrocław


gofer

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce spotkania: Wrocław... pod pręgierzem w rynku...

Cóż, wrocławianie wiedzą, że pod pręgierzem się nie umawia bo przynosi to pecha :)

We Wrocławiu jest raczej nadmiar knajp więc z miejscówką ze stolikiem nie powinno być problemu.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Duze spotkania z wyprzedzeniem rzadko wychodza, ja juz jestem we Wroclawiu takze pisze sie na kolejne. Mysle ze lepiej umowic sie tak na 100% we dwie osoby, a każda ponad traktować jako wielki sukces spotkania :D - czyli kto chce i komu pasuje to przychodzi, a jak nie to nastepnym razem.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce spotkania: Wrocław... pod pręgierzem w rynku...

Cóż, wrocławianie wiedzą, że pod pręgierzem się nie umawia bo przynosi to pecha :)

We Wrocławiu jest raczej nadmiar knajp więc z miejscówką ze stolikiem nie powinno być problemu.

Spotkanie było umówione pod pręgieżem tylko z jednego powodu, by się nikt nie zgubił :)

Sam jestem z Wrocławia i nie mam skojarzeń aby pręgież w obecnych czasach był dla kogoś pechowy.

Knajp jest mnóstwo - mamy całe miasto ;)

Marketing Internetowy dla małych i średnich firm. https://visomedia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duze spotkania z wyprzedzeniem rzadko wychodza, ja juz jestem we Wroclawiu takze pisze sie na kolejne. Mysle ze lepiej umowic sie tak na 100% we dwie osoby, a każda ponad traktować jako wielki sukces spotkania :D - czyli kto chce i komu pasuje to przychodzi, a jak nie to nastepnym razem.

Spotkanie !

Skrypty.pro i Semmaster - spotykają się w sobotę 19.01.2013 o godzinie 18 w rynku koło Starbucks'a.

Jeśli ktoś chce się dołączyć to zapraszamy.

Nie spodziewamy się nadmiaru osób , więc miejsca starczy :)

P.S

Maruderom i nie zdecydowanym dziękujemy z góry za nie przybycie J

Marketing Internetowy dla małych i średnich firm. https://visomedia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Może w przyszłym roku będę miał więcej czasu i chęci. Każdy spamuje i się nie integruje ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

@nowy-100 spóźniłeś się, już robiliśmy tam parapetówkę https://wroclaw.gtug....0-trends-in-seo

:)

Jeśli programujesz zainteresuj się GDG, z tego co wiem szykuje się powoli jakieś spotkanie, bo ostatnio miałem telefon w tej sprawie :)

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności