Skocz do zawartości

stała i poważna współpraca


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Cały problem jest głębszy i istnieje od dawna.

Przykład

Mam firmę reklamową od np 3 lat gdzieś w internecie znalazłem że istnieje pozycjonowanie.

Wiec co robię ....................................?

Dodaje zakładkę u siebie na stronie pozycjonowanie ,na nowych wizytówkach dodaje pozycjonowanie.

I co z tego wynika nic kompletnie nic.

Przychodzi moj klient (stary) albo nowy i mowi Panowie widzę że zajmujecie sie pozycjonowaniem.

Ja potakuje bo jestem sprytny fajfus.

Potem maszeruje tu na forum albo szukam w necie wyrobnika który zrobi to za mnie.

Szukam go na gwałt natychmiast bo klient czeka z kapustą.

Znajduje dłubaka (bo nikt powazny się nie zgodzi)

Płacę dłubakowi 400 stówki za pozycjonowanie a sam klientowi wystawiam fakturę na 1500,00pln.

I to jeszce nie koniec historii.

Niestety dłubakowi noga się poslizgneła i strona spada .

Mam problem klient mi sie piekli ale w sumię i tak jestem do przodu przez 4 miesiące zarobiłem 4400,00pln -podatek

I teraz poszukam sobie następnego dłubaka.

Bicie piany że się jakąs usługę wykonuje w firmie to podstawa lewego marketingu.

To juz jest nagminne na rynku!

20 minut czytania tego forum i dodanie sobie zakładki dobrze że nie Miszcz Seo ;) a tylko podzycjonowanie:)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy Was czasem nie boli, że ktoś złapał duże zlecenie i chce na nim dużo zarobić? 400pln za 3 godziny w tygodniu na porady od osoby, która zna gruntownie to ogólnodostępne forum, nie będzie musiała wykorzystywać swojego zaplecza, która częstokroć więcej czasu poświęca na bezpłatne porady dla klientów, która będzie miała okazję współpracować z dużą firmą, wdrażać i obserwować swoje rozwiązania w praktyce, itp.

Moim zdaniem oferta mocno niedoszacowana, ale mieści się jeszcze w granicach przyzwoitości. Oczywiście kill bill się nie zgodzi - On przecież obsługuje same Orleny i BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On przecież obsługuje same Orleny i BMW

Już wiadomo przez kogo Google zbanowało BMW ;)

Kill a mówiłeś, że żadna strona Twojego klienta nie dostała bana :)

Edycja: Dodałem uśmieszki bo jeszcze ktoś gotów pomysleć, że poważnie mówię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie boli że firmy robią w balona inne firmy.

A potem słucham skarg że ci goscie mnie wykrecili.Tamci obiecali wzieli kasę i nie wypozycjonowali.

Potem taki "skrzywiony klient pluje na pozycjonowanie i nie można go przekonać że jest inaczej"

Gdybyś znała ekonomię Edyto ;) to byś wiedziała że 7 osobowa firma z Gdyni może mieć 150000pln zysku na czysto miesiecznie w sredniej branży i być 10 razy lepszym klientem niż Bmw czy Coca-Cola

A duże koncerny( w wiekszośći) nie nadają się kompletnie na pozycjonowanie wynika to z :

-polityki korporacyjnej

-decyzyjności

-budżetów ,kapexów i podległości służbowej

-startegi ekonomicznej tych firm

:)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta - lubie twoje posty ;) rzeczowe i logiczne, z ktorych zdecydowana wiekszoscia sie zgadzam! Uczcie sie od tej pani :)

Edit: co nie znaczy ze innym postujacym zarzucam cos innego ;) peace

rysunek, malarstwo, nauka rysunku, szkoła rysunku, kurs, architektura

usługi dla firm, doradztwo, uslugi doradcze, consulting, biznes

katalog stron WWW, Katalog stron, katalog SEO, linki bezpośrednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakoś Wam się cos wyłączyło czytanie ze zrozumieniem - chodzi o to, że suma jest mocno nieadekwatna dla zlecenia, żeby nie powiedzieć żenująca . Przeczytajcie sobie wymagania dla zlecenia a potem pieprzcie 3 po 3 pare 15 o tym, że boli jakaś kasa , że ktoś za darmo, i inne dyrdymały .

Wymagania dla tego zlecenia wymuszają wykonanie porządnej analizy i to nie tylko konkurencji ale też i fraz i wielu innych czynników.

Tak więc wymieniona suma to kpina albo to co opisał Kill, czyli facecik podjął się przerastającej go rzeczy i teraz wali w portki bo kase przepuścił a zostały ochłapy.

P.S.

Edytko jak widze masz mizerne pojęcie o pozycjonowaniu skoro piszesz takie bzdury o pozycjonowaniu dużych brandów ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kill bill: z ekonomii wiem tyle, że jak w marcu zrobię debet to w kwietniu będę miała mniej forsy na waciki :) Chodzi mi o dziwny podział na forum: jest grupa Osób, którzy operują setkami tysięcy (część z nich na pewno w myślach) za pozycjonowanie i generalnie 100 domen w tą czy w tamtą, 10 dedyków, itp to dla nich statystyki błędu. A cała reszta, która nie ma odwagi operować takimi kwotami to pokemony z allegro. Ale jak wstrzymacie wodze fantazji to zostanie goła oferta - powiedzmy, że przyzwoita lub prawie.

ps. XaV1er: rumienię się ;)

edyta: Beerbant: nieważne 6 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Breebant bez dwóch zdań

Pozegnałem

https://www.google.pl/search?hl=pl&q=whirpool&spell=1

oraz https://www.google.pl/search?hl=pl&q=Danthe...tration&spell=1

Beż zału z mojej strony do dziś nie są wypozycjonowani na nic i nigdy nie będą dopuki nie zmienią polityki.

A w odróznieniu od tych co piszą trzy po trzy.

Byłem Dyrektorem w koncernie Coca-Coli w latach 1994-1997

a jutro tam jadę na kawę do kolegów co zostali ;)

Ponadto pracowałem 4 lata dla Mc Polska -zarząd budynek Syriusz oraz dla Makro w Polsce

Czuję się wiec kompetentny aby o tym rozmawiać.

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym podział Edyty nazwał inaczej :

a. osoby parające się tym profesjonalnie i zawodowo

b. amatorzy (nie w pejoratywnym tego słowa znaczeniu)

c. pokemony allegrowe.

P.S.

nie stosuje kryteriów finansowych bo te ustala samo podejście do sprawy.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii cv:

Byłam dyrektorem pionu marketingu Okocim SA w latach ...niepamiętam.

Jutro nie jadę do kolegów, bo wszystkich wylałam z pracy ;)

Własne firmy w różnych mutacjach mam od czasów liceum (w komunie jeszcze).

Doradzałam naprawdę poważnym przedsiębiorstwom i wykonywałam dla nich szereg prac.

Ale nigdy nie napiszę, że czuję się kompetentna, by rozprawiać o wszystkim :)

Edyta do Beerbanta:

A ja bym podział Edyty nazwał inaczej :

a. Beerbant

b. kill bill

c. osoby parające się tym profesjonalnie i zawodowo

c.1.1 żartownisie

c.1.2 mitomani

c.1.3 kłamczuchy

c.2.1 0,003% fachowcy

d. amatorzy (nie w pejoratywnym tego słowa znaczeniu)

d.1.1 na własny użytek

d.2.1 dla klientów

e. pokemony allegrowe.

e.1.1 ci źli

e.1.2 ci gorsi

e.1.3 ci beznadziejni

f. Edyta i inne trolle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcale tego wątku nie rozumiem. Przecież w zleceniu nie jest jednoznacznie napisane czy to wypłata za miesiąc roboty czy za godzinę.

Choć to, że ktos podał wynagrodzenie pokazuje, że jest to raczej niepoważna oferta.

Ale generalnie z jednego się cieszę - 8 kwietnia poznam byłego dyrektora koncernu coca-cola ;)

Forum jest dla wszystkich i właśnie dla tego mamy tu ludzi robiących lub chcących robić prawdziwy biznes oraz pokemony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem elektrykiem w stoczni :)

P.S.

echhh te Edyty Edyty ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nimek - tak sobie patrze na przyrost liczby Twoich postow i sie zastanawiam czy jestes "powazny" czy "pokemon" ;) mnie by juz czasu na prace nie wystarczylo :) bez urazy oczywiscie ;)

a wogole to chyba niektorzy maja pretensje do garbatego ze ma proste dzieci.

jest oferta, moze ktos na nia odpowie, moze nie, moze ktos zarobi, moze nie - mozemy ja sobie skomentowac ale po co sie az tak unosic? :D co to do sprawy wniesie? czemu niektorzy czuja sie urazeni?

i czemu obrazaja ogloszeniodawce? skad wiadomo ze nie jest on ex dyrektorem Pepsi? :(

slyszeliscie o outsourcingu? mozna oferowac kazda usluge i zlecac ja podwykonawcy - po co klient ma szukac 30 firm od roznych uslug skoro moze wiekszosc zalatwic w jednej?

www.akwaswiat.net - nowe/stare forum akwarystyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek napisał, że firma dysponuje olbrzymim budżetem.

Dla mnie olbrzymi to co najmniej ok 500 000 zł rocznie na adwords, pozycjonowanie, i inne formy reklamy w Internecie.

W dość poważnych źródłach (tygodnik "Wprost") wyczytałem, że polski rynek reklamy w Internecie szacuje się na około 100 mln/rok. Nie wiem, na ile tym danym ufać, ale jak to się ma do JEDNEJ firmy, które na reklamę i promocję w Internecie wydaje 0,5 mln/rok? Ile takich firm może istnieć w Polsce? Czyżby była tak wielka przepaść między czołówką a peletonem?

Pytanie zadaję niezłośliwie, i proszę o niezłośliwą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności