Skocz do zawartości

stała i poważna współpraca


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

niektore osoby psuja rynek?

to sie raczej nazywa konkurencja

Konkurencja??? hm. Odpowiem ci nieco podręcznikowo.

Z prawdziwą konkurencją mamy do czynienia wtedy kiedy dwie lub więcej firm sprzedają ten sam produkt/usługę o bardzo zbliżonej lub takiej samej jakości po różnych cenach.

Dlatego zapewniam Cię pozycjonowaie za 50 zł a 5000 zł to dwie różne usługi i nie ma tu mowy o konkurencji, bo coś można kupić 10% taniej 20% ba nawet 50% ale nie wiesz w cuda, że ktoś coś Ci zrobi 5 czy 10 razy taniej.

Jeśli wierzysz w takie rzeczy to życie da Ci po du**e - ja już z tego powodu dostałem :(

A jeśli klient "sparzy się" na pozycjonowaniu za 50/100 zł i nie będzie chciał kupić tej usługi za 1000/2000 zł i źle zacznie postrzegać cały rynek seo tzn.że coś z myśleniem u niego nie do końca.

Wniosek:

Jeden się sparzy i zmądrzeje a drugi się sparzy i zgłupieje :)

Ja stawiam na tych pierwszych ;) ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W sklepach internetowych istnieje system oceny produktu przez tych, którzy zdecydowali się na ich zakup - recenzje produktów.

Analogicznie - byli klienci mogliby oceniać jakość świadczonych usług, ostrzegać przed nieuczciwymi firmami. Tylko gdzie mogą to zrobić?

Może ktoś we wspólnym interesie (także własnym) założy profesjonalne, niezależne, obiektywne (proszę się nie śmiać) branżowe forum dla klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś we wspólnym interesie (także własnym) założy profesjonalne, niezależne, obiektywne (proszę się nie śmiać) branżowe forum dla klientów?

To Utopia :

-dziś firma dobra jutro zła

-dziś uczciwa jutro wpadka

-pokłocił sie klient z firmą sprawa jest do sądu a nie na forum.

Sądy i Pan Bóg Sądzi

A takim forum to jeden by drugiemu oczy wyłupywał i słuzyło by głownie do rozgrywek pomiedzy konkurencją

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności