Skocz do zawartości

Ukradli mi radio


°K°

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie skandal :)

Rano wychodze na podwórko (1 samochód w garażu a drugi na podwórku stoi.

Widzę drzwi od domofonu lekko otwarte podchodzę do samochodu widze nie ma radia ;)

Pomijam fakt, że samochód jest 18 letni ledwo jeździ złom jak nic :-)

Co nie zmienia faktu, że musze kupić sobie psa i zainstalować kamery.

I zasadzić kilka min przy wejściu które będę zakopywał w nocy.

[ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] będzie i bum.

Tak mi szkoda tego radia, nic więcej nie ukradli bo po za radiem nic tam nie jest cenne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tamtym roku stracilem: 2 radia marki blaupunkt, tylna polke z glosnikami blaupunkt, szybe tylnia i 2 szyby boczne przednie - wszystko "na raty". Nie wliczam urawanej antentki, porysowanego lakieu - nie na darmo na moje osiedle mowia "slamsy" :P

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dwa razy włamali się do piwnicy i ani razu mojego roweru nie tknęli.

Drugi raz, już po zamontowaniu krat gdzie się dało, po naucze z 1. włamaniem. Przyszli około 8 rano w zwykły dzień, odpiłowali na klatce schodowej kłódkę i po prostu ukradli. W swoim mieszkaniu/domu zamontuję sobie monitoring - wiem jaka jest duża skuteczność, bo kiedyś zamontowałem w pokoju :P

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim mieszkaniu/domu zamontuję sobie monitoring - wiem jaka jest duża skuteczność, bo kiedyś zamontowałem w pokoju !!!

Tez o tym myslalem, choc w moim przypadku jest to ciut odlegla przyszlosc !!!

W e-life na tvn24 raz pokazywali inteligenty dom z mozliwoscia podgladu online co sie dzieje :P

Pozdrawiam

Jurdziol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu, jak jeszcze nie zająłem się na dobre SEO, bawiłem się takimi rzeczami. Koszt takiego monitoringu to 0 zł bo zrobione ze złomu.

2/3 kamery pod USB to nie problem. Można jeszcze zrobić czujniki do okien i drzwi podłączone do portu LPT. Wszystko może być sterowane komputerem z CPU 100 MHz. Marzyło mi się odpalenie tego pod jakimś Linuxem w trybie tekstowym, ale przerosło mnie to zdecydowanie.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności