Skocz do zawartości

[szukam] dowolnej pracy/stałych zleceń, copywriter z własną działalnością,


TaniPrecel

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Jestem copywriterem z 7 letnim stażem i dość mam zmieniania co tydzień zleceniodawców, którzy obiecują złote góry a po wykonaniu pierwszego zlecenia albo nie zapłacą, albo po zapłacie przestaną się odzywać, mimo obiecywania 1000 tekstów miesięcznie.

Prowadzę własną działalność, więc podejmując ze mną współracę nie ponosisz żadnych kosztów, nie musisz płacić ZUS, zaliczek na poczet podatku dochodowego itp.

Jestem w stanie podpisać umowę na 80-100 tys znaków dziennie, a wykonuję wszelkie możliwe teksty. Zresztą moje usługi nie muszą obejmować wyłącznie pisania. Jeśli poszukujesz przedstawiciela handlowego lub pracownika działu SEO, to na pewno będę w stanie Ci pomóc.

Mimo młodego wieku (21 lat) posiadam ogromne doświadczenie, gdyż pierwszego precla napisałem w wieku 14 lat, później zrealizowałem tysiące zleceń dla różnych, mniejszych i większych firm.

Jestem płatnikiem VAT, więc mogę wystawić faktury.

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy proszę o kontakt mailowy: profesjonalneteksty@gmail.com lub GG:2547670 (niewidoczny). Tam odpowiem na wszelkie pytania a w razie potrzeby zadzwonię i porozmawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności