Skocz do zawartości

mam rebus


adek

Rekomendowane odpowiedzi

:D

mam powazny problem, mój księgowy jest nie do końca kompetentny i szukam opinii kilku osób.

Mam działalność, zajmuje się tworzeniem i reklama stron internetowych, pracę swoja głownie wykonuję w domu.Bede prawdopodobie zamykał biuro gdyż poprostu sie ono nie zwraca, i nie ma sensu aby je dalej prowadzić.

W chwili obecnej kupiłem mieszkanie, w stanie surowym, tam zarejestruje działalność.

Co mogę wrzucić w koszta? Zaczynam od robienia łazienki, kuchni, parkietów itd. Wszystko niby może się przydac klientowi ale wiadomo ja tam będę też mieszkał

Czy mając dwa pokoje jeden mam np. przeznaczyć na działalność i wszystkie rzeczy które tam będę robił mam wrzucać w koszta?? Przecież jeśli tak mam zrobic to mogę powiedzieć żeby Panu z ekipy remontowej żeby fry wystawiał na jeden pokój??

Jakie rzeczy kupowane mogę wrzucać w działanosc, wszystko przecież jest takie chyba naciągane bo np.weźmy mikrofalówke, niby klientowi też mogę coś przyrządzić do jedzenia, to tylko przykład.

Pewnie są ludzie na tym forum z podobnym probleme, chętnie wysłucham Waszych opinii, branża przeciez ta sama :D

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30% kosztów - wrzucam z gazu, opłat, opału, itd... - mimo biura - 100% w koszty

A dlaczego 30 % a nie np.: 50 lub 20%? Sory za retoryczne pytanie ale czy te procenty są gdzieś uregulowane czy to zależy po prostu od odważnej bądź mniej odważnej opinii księgowego? :D

Co znaczy mimo biura to 100% koszty??? Masz biuro w miejscu zamieszkania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności