Skocz do zawartości

Indekserpozycjonera- szczerze i bez ogródek kto korzysta?


Rekomendowane odpowiedzi

https://indekserpozycjonera.pl/

Próbowałem się porozumieć z pracownikiem pana Bartka Damka rezydenta tegoż forum niestety nie zabardzo mi to wyszło.

Chciałem zrobić test na mniejszej puli linków i umieścić go na PiO niestety nie ma takiej możliwości.

Jako, iż pracownik Pana Damka proponuje mi umowę na 12miesięcy a nie wiem czy to ustrojstwo w ogóle w czym kolwiek pomaga to zwracam się prośbą do kogokolwiek kto tego używa (może być i PM) o co w tym chodzi na poziomie finalnym=jak to działa (Bo jak to zaprezentowali sprzedawcy to już wiem)

Narazie mam tylko

a)enigmatyczne zapewnienia

b)wklejoną w maila regułkę (jakbym sam nie mógł sobie jej przeczytać na stronie)

c)umowę na rok

Nie chcę nikogo oszukać, sam nie chcę być oszukany.

Myślałem że prawie 6lat na tym forum i trochę reputacji zrobiłem żeby być trochę lepiej traktowany niż jako kolejny frajer do ostrzelenia na umowę :) -jednak się pomyliłem.

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swojego czasu sprawdzałem 'testową' wersje z limitem bodajże 500 linków. Z efektów nie byłem jakoś rewelacyjnie zadowolony, jednak było to trochę czasu temu dlatego liczbami żadnymi się nie podzielę. Nie wiem jak wygląda sytuacja obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto to jest Bartłomiej Danek?

Właściciel jednej z najstarszych firm SEO w Polsce, mogłeś wyguglować...

Myślałem że prawie 6lat na tym forum i trochę reputacji zrobiłem żeby być trochę lepiej traktowany niż jako kolejny frajer do ostrzelenia na umowę :) -jednak się pomyliłem.

Nie rozumiem co ma staż na forum do zasad które ustawia się dla projektu, to że napisałeś by pochlebna recenzje już się nie liczę. Tomek nie denerwuj sie to że powiesz ze jesteś z PIO 7 lat na forum , to jescze nie otwiera wszytkie drzwi :S Luzik

sam nie chcę być oszukany.

Na pewno w zamiarach Bartka niema pomysłów na oszukania ciebie, znam go od lat- na ZUS jemu na pewno nie brakuje :D

Co do usługi testowałem kiedyś, moja ocena twarda 4 w 5 balowym systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Prośba Tomka była skierowana w celu przetestowania systemu i porównania go do systemu kolegi.

Po drugie: Test taki mija się z celem bo na indeksacje wpływa zbyt wiele czynników.

Po trzecie: nie potrzebuje testów na PIO moi klienci również.

Tomku to, że nie dostałeś darmowego konta nie ma nic do Twojego stażu na tym forum.

Dla czego nie chce tego testu? - masz podane w poprzednich zdaniach. Jeśli będę chciał reklamować indeksera mocno na forum PiO to sam to uczynie.

TestyPozycjonera.pl Testy SEO - Białe, czarne i wszelkie inne odcienie SEO w praktyce.

KsiegaPozycjonera.pl Pozycjonowanie i Optymalizacja - Twoja baza wiedzy.

NarzedziaPozycjonera.pl Narzędzia Pozycjonera - Zleć nam czarną robotę pozycjonera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Bartek ja wszystko rozumiem i Panowie macie w każdym zdaniu racje:

jedna rzecz

wyjaśnij mi racjonalnie dlaczego muszę podpisać umowę na rok żeby skorzystać z waszej usługi ??

wyjaśnij mi drugą rzecz:

czy nawet jeśli podpiszę umowę to mam wgląd do lokalizacji w których dodały się linki ?

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek nikt tobie nie narzuca nic , a może powiedz od razu ze chcesz widzieć jak to jest zrobione i tyle, a nie opowiadaj bajek o systemie 'kolegi" :D

W systemie indeksującym liczę się wyłącznie szybkość i skuteczność indeksowania nic więcej.

Max mi jest to potrzebne-

jeśli liczyć że indeksacja linków obecnie bardziej ważniejsza jak ich zdobywanie to KAŻDY z tego forum może powiedzieć że jemu to potrzebne, nie obrażaj inteligencji ludzi którzy to czytaj.

Chcesz umieć indeksować linki ?? bardzo słuszne chęci, ale nie ubieraj to w ubiorek jakieś wyimaginowanych testów z systemem "kolegi" bo to nie poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to działa?

Indekser pomaga zaindeksować istniejące już linki. Po dodaniu adresów do systemu, ten automatycznie publikuje je na specjalnie wyselekcjonowanych domenach. Każda z tych stron jest tak skonstruowana, aby roboty Google na pewno do niej dotarły i zobaczyły Twoje linki:

  • na domenach zainstalowano skrypt wordpress z nakładką autoblogową

  • blogi są pingowane i szybko indeksowane, stale zwiększają site

  • system jest stale moderowany, dbamy o stabilność i płynność działania

Dodatkowo:

  • linki będą umieszczane na kilku domenach równocześnie - linki rotacyjne

  • linki są publikowane na mapie strony - linki stałe

  • anchory linków będą mieszane

  • wyświetlanych jest 20 linków rotacyjnych na każdej stronie

Wszystko po to, aby roboty wyszukiwarek widziały Twoje backlinki kilkukrotnie.

Max ja naprawdę umiem czytać wiem jak to jest zrobione :)

A właśnie moze korzystasz z tego indeksera :)? Serio się pytam-ten temat nie ma byc po to żebym umieszczał jakieś wirtualne żale tylko chce się czegoś dowiedzieć.

Choc w sumie mogłem nie marnować czasu na pisanie tego posta-bo mi odpiszesz "podpisz umowę na rok zapłać kase i sobie testuj ja ci nie powiem" :D.

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, szczegółowe pytania na temat Indeksera można zadawać na biuro@narzedziapozycjonera.pl

TestyPozycjonera.pl Testy SEO - Białe, czarne i wszelkie inne odcienie SEO w praktyce.

KsiegaPozycjonera.pl Pozycjonowanie i Optymalizacja - Twoja baza wiedzy.

NarzedziaPozycjonera.pl Narzędzia Pozycjonera - Zleć nam czarną robotę pozycjonera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max ja naprawdę umiem czytać wiem jak to jest zrobione

7 lat na PIO i myślisz że ktoś napisze jak to działa tak na prawdę...... :D dobre

Napisze jeszcze raz skuteczne indeksowanie linków to obecnie jedna z najbardziej cenionych umiejętności każdego SEOwca. Zdobyć linki obecnie może każdy głupi, zindeksować to wszytko to już inna bajka.

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności