Skocz do zawartości

Indekserpozycjonera- szczerze i bez ogródek kto korzysta?


Rekomendowane odpowiedzi

a tak trochę wracając do tematu: o ile dorze się w temacie orientuję to chyba mało który (lub żaden) tzw. "system indeksujący" pokazuje lokalizację linków (z co najmniej dwóch powodów, które są raczej oczywiste) . A co do skuteczności: jako jedna z X metod się sprawdza. Czy jako jedyna - nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie koniec bicia piany z mojej strony

ja jakby co uderzę na maila -spróbuję jeszcze wywalczyć jakieś infoo

powiem dlaczego napisałem w ten sposób -doszły mnie słuchy, że ten system działa w bardzo mizerny sposób a roczna umowa jest zabezpieczeniem tego by klient nie odszedł po miesiącu

proszę tego nie brać do siebie nie jest to niczym potwierdzone zdanie

chciałem tylko prosić o troszke zrozumienia- nie lubię wiązać się kontraktem na rok za usługę której nie używałem i nie wiem jaka jest jej skuteczność

@Max ja zazwyczaj takie komentarze jak Pana @Hugo omijam szerokim łukiem i z usmiechem :) ale dzięki że się chciało Ci zaripostować ;).

Nie jestem w żadnym wypadku od nikogo lepszy - są tutaj "1postowcy" co mają wiedze 10x większa i zarabiają 20x kasy

Dzięki za wszelkie wypowiedzi.

Pozdrawiam T

Z mojej strony EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności