Skocz do zawartości

Czy ktoś zna programistę takiego jak opisane w poście?


krzys2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuję programisty, który może mi naprawic skrypt do sprawdzania pozycji.

Co do naprawy?

Skrypt pokazuje błędne wyniki dla stron pozycjonowanych dla google.co.uk.

Chodzi najprawdopodobniej o geolokalizację proxy.

Skrypt zlicza pozycję i np. dla jakiejś frazy pokazuje pozycję 3, a w rzeczywistości jest na 11 miejscu (to taki przykład).

Jeśli ktoś zna kogoś takiego, to proszę o kontakt.

Osoba, która go wcześniej robiła, nie odpowiada na e-maile, na gg, ani nie odbiera telefonu.

Kontakt do mnie: gg: 41 43 945, e-mail: theindependent@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję za pieniądze, które miałbyś wydać na programistę, kupić nowy monitoring, szczególnie polecam TEN.

Masz pełen support, aktualizacje na bieżąco i świetne narzędzie, które naprawdę się sprawdza ;)

Cena tylko 200zł/netto. Myślę że żaden dobry programista nie przyłoży nawet palca do klawiatury za mniej niż stówę, więc ja osobiście np wolałbym tę drugą stówę w najgorszym przypadku dołożyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrypt zlicza pozycję i np. dla jakiejś frazy pokazuje pozycję 3, a w rzeczywistości jest na 11 miejscu (to taki przykład).

Pytanie brzmi co jest "rzeczywistością" w tym wypadku :]

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności