Skocz do zawartości

Media Markt - idioci


chudkiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam propozycje dla Was nie do odrzucenia,

idąc za pomysłem ptasiej grypy czy kretyna,

proponuje - pozycjonowac słowo "idioci" dla adresu

www.mediamarkt .pl

akcja w ramach reklamy u zachodnich sąsiadów

są jacyś chętni?

nie chce się rzucać sam z motyką na Słońce.

pozdrawiam

przemek

________________________________

fotoblog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu chcesz "karac" za to polski oddzial media markt? Przeciez reklama pojawila sie w niemczech, przedstawiciel polskiego oddzialu wyrazil swoja dezaprobatę wobec reklamy w niemieckich mediach.

Bo właściciel jest jeden. A poza tym reklama była chwytem poniżej pasa.

Nie nazywałbym tego karą, tylko nauczką bardziej.

:D

________________________________

fotoblog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wypozycjonować to forum gdzie ostrzegaja przed kupnem w tej sieci na fraze "media markt" :(

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie sobie z tym spokój. Raz na kilka lat można, ale nie codziennie. Zachowujecie się jak małe dziecko, które dostało nową zabawkę i ciągle nie może się nią nacieszyć. Po co ciągle tracić czas na takie rzeczy i robić z Google'a wysypisko śmieci?! Wszystko jest dobre, ale ma swój umiar. Poza tym nie posprzątano jeszcze po ostatniej takiej akcji, a Wy już chcecie robić następną.

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałbym jakąś bardziej wymowną akcję. Spodobał mi się pomysł wypozycjonowania Pajacyka pod słowo "Dzieci" - słowo dość popularne i związane z tematyką Pajacyka.

Sam pracuję u konkurencji ;) nieziemska obsługa :)

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajacyk pod hasło dzieci - dobra akcja. Popieram w 100%

Daj to w seo pl.

Slowo jest powiązane tylko title pajacyka trzeba koniecznie zmienić

Co to znaczy "Polska strona głodu" ochyda brzmi jak teksańsa masakra piła mechaniczną.

Proponuje zmienić na "Wejdź i nakarm głodne dziecko" wtedy jest zachęta do działania a hasło dzieci wpisują często troskliwi rodzice wiec jak zobaczą taki title to na 100% wejdą i wesprą pajacyka

Z chęcia zadzwonie do pajacyka i do tej firmy co ich obsługuje żeby to załatwić.

Świetny pomysł - ale się na tą akcję napaliłem.

Już założyłem nowy topik w seo pl i proszę troskliwych rodziców o poparcie akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności