Skocz do zawartości

1 % dajecie ? nie dajecie ?


Keraj

Rekomendowane odpowiedzi

Zbiórka 1% z podatku dochodowego rusza z kopyta. Jak jest wasza postawa w tej kwestii? Ja przyznam się dałem świadomie że dwa razy.

Druga sprawa jak się zapatrujecie na zapowiadana przez Rząd RP zmianę ustawy o zbiórkach publicznych tzn. zapowiadają ze nie będzie trzeba pozwoleń i innych rzeczy z tym związanych robić.

P.S Wiem że jest świeża sprawa z typem od " skoku na kasę pewnej fundacji" ale interesują mnie trzeźwe wypowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiem o zbyt dużej ilości wałków więc uznaję tego typu pomoc wyłącznie na organizacje które znam osobiście.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u góry tylko dzieci ;) (dom dziecka niedaleko mnie, bo wiem, że istnieje)

Dziwne byłoby nic nie dać skoro nic nas nie kosztuje ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daję z reguły na chore dzieci: https://www.dla-alicji.pl - obecnie uzupełniają info o dziecku. Alicja ma glejaka :(

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten glejak to straszna historia, mój dobry kolega od piłki nożnej, koncertów i picia piwa też się z tym męczy. Parę razy już mu się to odradzało :( Trochę o nim https://grodzio.pl/przekaz-adamowi-swoj-1-podatku-na-leczenie-rehabilitacje/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci, dzieci i jeszcze raz dzieci. Nic nie zawiniły swojej sytuacji a na swój los nie mają wpływu. Dlatego ten 1% ( i nie tylko ten) przeznaczam jak większość. Wiem, że ta kwota zdziała niewiele, ale mam świadomość, że nie jestem sam, a razem możemy pomóc.

Specjalista ds komplikowania spraw prostych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaje odkąd pamiętam i zawsze na Dom Dziecka lub Domowe Hospicjum dla Dzieci w moim mieście. 1% to strasznie mało - chętnie oddałbym więcej, ale nasze pazerne świnki z wiejskiej nie pozwalają :)

[...] Wiem, że ta kwota zdziała niewiele, ale mam świadomość, że nie jestem sam, a razem możemy pomóc.

wiesz, 1% od Kowalskiego nie jest = 1% od Iksińskiego ;) W tym roku mój 1% będzie naprawdę solidny ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności