Skocz do zawartości

pierwszy raz takie widzę :)


kayman

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie, to ma umowę z pozycjonerem, którą chce zerwać nie płacąc kary czy czegoś tam, a jak strona wypada poza top10, to umowa zrywana jest od razu. Można sobie pogdybać.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i za cholerę nie mogę się domyśleć o co chodzi :)

Wolny strzelec na którego jest domena został oszukany prZez firmę ewentualnie jakiś wspólnik ;)

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płatność za pozycje od 11 - 100

hahahahaha

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że może jeszcze chodzić o jakiś znak zastrzeżony-nazwę, pod którą pozycjonował stronę, a teraz prawnicy konkurencji dobrali mu się do kupra. Tylko że wtedy wystarczyłoby zaprzestać praktyk, usunąć keyword z metatagów i opisów, jeśli jest, a nie od razu wrzucać witrynę w filtr :P

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sindirus

Żaden prawnik nie może Ci się dobrać za to ze jesteś wysoko w Google bo nie udowodni Ci nawet jak pozycjonujesz (nawet jak linkujesz na te frazę) bo tez żadna normalna osoba nie używa w keywordzie zastrzeżonych znaków.

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W turystyce to przecież norma, - hotel, pensjonat, motel itp.

W ramach dozwolonego użytku, a ja mówię o konkurencyjnym znaku towarowym :)

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sindirus

Żaden prawnik nie może Ci się dobrać za to ze jesteś wysoko w Google bo nie udowodni Ci nawet jak pozycjonujesz (nawet jak linkujesz na te frazę) bo tez żadna normalna osoba nie używa w keywordzie zastrzeżonych znaków.

Może i to bardzo proste. Chyba ,że sprzedasz mi(i prawnikom klienta) pewny patent prawniczy jak to obejść, jestem skłonny dobrze zapłacić, ale podejrzewam, że pisałeś ten wniosek z sufitu, bo nam(klient+jego prawnik+ja) nie udało się i polubownie zrezygnowaliśmy z pozycjonowania zastrzeżonych znaków(przeciw nam inna firma + ich prawnicy + pozycjonerzy)

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i to bardzo proste.

Wystarczy nie zlecac tego firmie seo tylko komuś prywatnemu bo nie sposób wtedy udowodnić, ze to Ty zleciles pozycjonowanie - równie dobrze mogłeś tam trafić przez przypadek, Google jest nieprzewidywalne - mialem już kiedyś rozmowę z firma od Poczt Kwiat*, że pozycjonuje firmę na Ich frazę z dopiskiem Wroclaw - odpisalem grzecznie, że pozycjonuje na dostawa kwiatów i kwiaciarnia, a to że jest na ich markę w top10 jest poprostu czystym przypadkiem a w tekście miałem dwa hasła z ich nazwy kilku razy wymienione tylko nie pisane razem od samego początku.

Drugi przykład - hasło produkty samsung i samsung produkty (top10) - miałem 2 maile jakiś rok temu z zadaniem usunięcia treści i zaprzestania działań promocyjnych napisałem ze działania promocyjne prowadzą użytkownicy, ktorzy dają linki u sb na blogach i dodali wykopy na wykop za co nie będę odpowiadać

Firmy straszą, ale w rzeczywistości nic zrobić nie zrobią chyba ze jesteś firma a'la Onet

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności