Skocz do zawartości

Spadek odwiedzin w weekendy o 50%


Rekomendowane odpowiedzi

proszę tak negatywnie się nie wypowiadac ponieważ Twoja strona też pozostawia do życzenia

lol A czego oczekiwales? Ze bedziemy chwalic Twoja strone i zalozymy "Kółko Zdziwionych" brakiem ruchu? Moim zdaniem masz od uja reklam i zeby dotrzec do tresci trzeba sie natrudzic - miejsca: ctrl+w.

W tym kraju bezrobotni w weekendy pracują. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się cieszył, że w inne dni odwiedzają.. bo nie zachęca do tego strona ;d

Autor źle zadał pytanie. Powinno być:

"Dlaczego poza weekendem wzrost odwiedzin jest aż o 100% :)

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą wiele różnych stron, portali.. kilka nadal prowadzę i u większości z nich spadek oglądalności w weekend to prostu norma. Jak ktoś wcześniej napisał zależy to głównie od tematyki, domyślam się że fora o tematyce download, warez itp cieszą się w weekend pewnie o 100% lepsza oglądalnością..

Jak Realnie zarabiać online - https://www.zarobic-online.pl/ - mój poradnik, HornSEO - hornseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o prace oraz ogólnie biznes, to od piątku do niedzieli jest spadek ruchu. Weekend jest po to, aby nie myśleć o pracy - nie walcz z tą zasadą, bo nie wygrasz. To tak, jakbyś wjechał na tory TICO i ruszył w stronę InterCity krzycząc: "Jedź w drugą stronę, bo Cię zmitę z drogi!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności