Skocz do zawartości

Prośba o wycenę (erotyka)


siati

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu zajmuje się mikro niszami, idzie mi całkiem nieźle, więc postanowiłem pójść o poziom wyżej i spróbować swoich sił w erotyce :)

Korzystam z programu Ultimate Niche Finder, który zaciąga frazy z narzędzia propozycji słów kluczowych z AdWordsa, a następnie sprawdza ich trudność.

Mam taką swoją metodę dzięki której znajduję "ciekawe" frazy i po przefiltowaniu prawie 120k potencjalnych słów kluczowych, zostawiłem 500, które spełniają kryteria:

- trudność wg UNF (łatwa, lub bardzo łatwa)

- przynajmniej 1k wyszukań w exact dla USA

- fraza powiązana z erotyką

Dodatkowo lista zawiera wolne domeny z końcówkami com, net i org dla poszczególnych fraz.

Jeśli chodzi o same frazy to przynajmniej połowa to literówki, ale część myślę, że ma potencjał. Jest też trochę bardzo fajnych fraz typu "how to ...", "... advices" co do których już mam nawet pomysł.

Teraz pytanie co mogę zrobić z tą listą:

a) sprzedać? tylko za ile (myślę nie o Polskim rynku, bo jak wiadomo my Polacy nie mamy pieniędzy). Jest to fajna opcja, bo praktycznie bez nakładu pieniędzy i pracy otrzymałbym zastrzyk kasy.

B) Opcja, która bardziej mi pasuje to wyciągnięcie z tej listy tyle ile się da

- dla części fraz mogę stworzyć nawet poradniki na squdoo i posprzedawać produkty z clickbank

- problemem jest pozostałe 95% fraz, wypozycjonowanie ich nie będzie stanowiło większego problemu, ale już zarobienie na nich tak

Nigdy nie robiłem nic w erotyce, wiec przyznam, że jestem zielony w tym temacie. Nie wiem, które PP są dobre, więc jeśli ktoś ma jakieś rady to zapraszam na PW, lub tutaj w temacie.

Za wszelką pomoc, porady z góry thx

Sprzedam domenę rządową 10latwue.pl aukcja na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności