Skocz do zawartości

Co myślicie o tym interesie


freestyper

Rekomendowane odpowiedzi

zobacz w webarchive - informacja o sprzedaży sklepu wisi od 2012 jak nie wcześniej. To oznacza, że to bezwartościowe.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezonówka, jako dodatkowe źródło dochodu może być. Poświęcasz się temu tylko w sezonie i wtedy masz przychody. Tylko musiałbyś się postarać żebyś w skali roku nie wyszedł na tym na minus.

Edyta: @Zgred niekoniecznie musi być bezwartościowe. Wszystko zależy od tego jak tym @freestyper pokieruje.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/sp...3038840294.html

Co myślicie o tego typu biznesie? Warto taki sklep nabyć ?

No cóż sprzedawca nie przedstawił żadnych dowodów na taką ilość zamówień jaką otrzymuje co za tym idzie na realny zysk. Na mój rozum to jak masz interes oparty na dropshippingu i do tego tak dobrze na tym zarabiasz to dziwne dlaczego to sprzedaje ? Nie może sobie wynająć kogoś do obsługi za 500zł skoro robi spokojnie 5000 w sezonie ?

activist aka terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Ad. Zgred -> informacja nie wisi od 2012. informacja wisiała rok temu w lutym bądź marcu 2012 ... wówczas był sprzedawany. Nastepnie od kwietnia do grudnia względnie działał - na ile miałem czas, a ze względu na brak czasu obecnie go sprzedaję. trochę niedokłądnie chyba webarchive sprawdziłeś :)

Ad. iman7 - zgadza się, sezonówka, z reszta wyraśnie napisalem to w aukcji, że sezon, jest 2 razy w roku. .... A co do wyjścia na minus .... jakie tutaj są inne koszty miesięczne poza sezonem ? host i domena opłacana raz na rok (odświeżona domena w ltym 2013). no chyba że mówisz o ZUSie, ale także w opisie wyraxnie zaznaczyłem, że jest to dobra opcja na dodatkowy biznes.

Ad. Szlaf Rock - zgadza się, ja to w ogóle nazwałbym jednak bardziej wizytówką, A dlaczego tak wysokie pozycje ? No cóż :), jak sie przyłożyc do pracy, to i efekty widać. Jakby zaraz ktoś zarzucał, ż eto chwilowe i dopalona domena, to moge podeslać raporty z poprzednich miesięcy. PR takze nie jest taki zły jak na taka stronkę, a żadnego przekierowania nie ma.

Ad. Optymist -> debil ? dziękuję bardzo, nie będę się odnosił do twojej wypowiedzi. Powód podałem w aukcji. odnośnie dokumentów, udzieliłem odpowiedzi osobom które gdo mnie pisały, na pewno nie będe przedstawial faktur na publicznej aukcji. Kto tutaj jest debilem ?

edit: ktoś tutaj pisal o dropshippingu - jakże ostatnio popularnym, otóż nie jest to dropshipping. Tylko dzięki konkretnym ustaleniom z dostawcami, większość z nich (ale nie wszyscy) zgodzili się na wysyłkę towaru prosto do klienta. Sam dropshipping troche na czym innym polega :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SCO brawo

Dawno się tak nie śmiałem czytając PiO

ale Optymist musi mieć minę

https://leczyc.pl - Oferta stacjonarnego leczenia alkoholizmu Warszawa
psychiatra Warszawa - https://psychiatra-gabinet.pl
Interesuje Cię problematyka zależności odwiedź https://medox.org.pl znajdziesz odpowiedź jak leczyć uzależnienia, tu nie leczą pedagodzy i księża tylko lekarze  i psycholodzy z uprawnieniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SCO brawo

Dawno się tak nie śmiałem czytając PiO

ale Optymist musi mieć minę

Woha jaką minę mam :cray: czuję się niesamowicie źle, że jestem raczej sceptyczny do okazji z allegro :blush: mina smutaska...

Odniosłem się do treści ogłoszenia, a nie ma tam żadnych potwierdzonych liczb. Bez tego to wygląda jak każda inne zarób 5k za jedyne 5zł. Może i da się tam tyle zarobić niech ocenią osoby zainteresowane.

activist aka terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, w jakiś sposób to tłumaczy :) Sam zapewne tak bym podchodził. Dlatego też w opisie nie obiecywałem złotych gór, napisałem wyraźnie że ile kto wkładu pracy da, tyle może zarobić, sama witryna jest bardzo dobrym punktem wyjścia do zdobywania klientów, W sumie to co nowa osoba kupuje, najwyższą wartość ma moim skromnym zdaniem domena. Nie są to przypadkowe pozycje, ale utrzymujące się przez długi czas. Grafika i unikalne treści na stronie nie są warte więcej niż jakieś 200-300 zł. Dla osób kreatywnych, które mogą zaangażować sporo czasu, może być to dobry biznes, a dla osób, które prowadzą sklep spożywczy, a jeszcze lepiej by posiadali pozwolenie na sprzedaż alkoholu, wówczas powinni zaangażować się w przygotowywanie własnych zestawów koszy. Na maila firmowego do koszy otrzymuję bardzo dużo zapytań ofertowych o współpracę, gdzie dostawcy proponują swoje produkty klasy premium, często wysyłali różnego rodzaju próbki. Ceny oczywiście hurtowe, których w sklepach się nie spotka. W tym także możliwość hurtowego zakupu alkoholu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mi blogerka do roboty przysłała czekoladki za 50zł z czekoladowego telegramu za drobną pomoc, więc jak widać ludzie korzystają z czegoś takiego, podobnie jak z poczty tej od kwiatów.

Jeśli ktoś by poważnie podszedł do biznesu, postawił tam porządny sklep, to myślę, że 1500zł to dosyć dobra okazja moim zdaniem.

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wysłałem takie czekoladki w sumie dobry prezent na drugą stronę kraju, zamiast niemożności pojawienia się z danej okazji ;) wychodzi taniej niż kwiatki a czekoladki mają moc :P

Wszystko jest dobrze wyjaśnione więc moim zdaniem słowo "debil" mija się z celem, nie rozumiem takiej reakcji niby niektórzy dorośli a akceptują takie wyzwiska w owych miejscach. Może ktoś ma pełno takich projektów? Brak czasu? Nie wiem, sprzedaje i to się liczy a taka ocena owej transakcji (poprzez nazwanie kogoś debilem) na pewno nie jest na miarę całej tej sytuacji (można mieć inne zdanie, toczyć utarczki słowne, ale nie stosować takich określeń)

Zresztą autor sam tych słów przyznał, że nie wie nic na temat tego biznesu a nazwał kogoś debilem?

Kiedyś mnie uczono by z mordy nie robić śmietnika ale to były piękne czasy kiedy takie sprawy załatwiało się Face to Face po męsku

Tak jak mówiłem nie wiem co taki biznes ale

Za czekoladki z przesyłką dałem bodajże 66 zł - za tyle to wyślę chyba 8 tulipanów (wartych może w Biedronce z 13 zł)

Więc racjonalnie patrząc jakby ktoś to rozkręcił (kubki, serduszka, poduszki ze zdjęciem, słodkie figurki a nawet czekoladki w postaci zdjęć) to kasa by była, trudno powiedzieć jaka..

kiedyś słyszałem ciekawą i chyba wieczną zasadę w handlu

"Na wszystkim można zarobić, trzeba to tylko umiejętnie sprzedać" ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o czekoladki, to mozna z firmą chocolissimo wejść we współpracę :)

I odsprzedawac ich produkty. Nie ma żadnego minimum logistycznego bo planowałem wstawienie ich produktów na swój drugi sklep, a daja nawet całkiem dobrą marżę gdyż w wysokości 30%, można na tym spokojnie te 20% zarobić.

Poczta kwiatowa - całkiem fajne rozwiązanie, rok temu wysyłałem np kwaty do australii, troche było z tym zachodu, ale fajnie niespodzianka się udała :)

utaj jest to wszystko do zrealizowania, ale wymagałoby sporo więcej pracy, co ciekawe, takie firmy jak np Euro Florist, współpracuja jedynie z większymi międzynarodowymi firmami zajmującymi się sprzedażą i dostarczaniem kwiatów (umowy z kwiciarniami w róznych panstwach i miastach), przez co nie musieli rozbudowywac włąsnej sieci współpracowników, zapewne i marże mają mniejsza, no ale cóż, coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności