Skocz do zawartości

Profesionalny mailing


mp1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Oferty mailingów na serwisach aukcyjnych pozostawiają wiele do życzenia. Trafiamy na spam listy, maile pochodzące niewiadomo skąd i inne. Interia,o2 czy WP za drogie. Korzystał ktoś z oferty webmedia? 250 000 spamików za około 100 zł. Prosze o polecenie czegoś dobrego w tej kwestii.

Korzystacie z mailingów? Chętnie posłucham ludzi bardziej doświadczonych w tym temacie. Świadomość marki trzeba budować, szum wokół produktu mile widziany, a czy mailing w tym pomoże? Myśle, że w jakimś stopniu tak. Wam pomógł?

Gotowe SMSy

i

konkursy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja polecam - https://www.imperiumreklamy.com/

sam korzystałem i efekty były niezłe:)

to jest strona mojego znajomego więc jak byś chciał coś kupic to daj znac na pw to załatwie jakas zniżke:)

ps. wejśc z reklamy jest około 3k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba moja ulubiona forma reklamy, chyba we wszystkich kampaniach, ktore robilem byla najbardziej skuteczna, z najwiekszym ROI (oczywiscie oprocz kampanii wwyszukiwarkach)

generalnie na pewno sprawdza sie przy kampaniach sprzedazowych, jezeli mialbym robic kampanie tylko w celu sciagniecia ludzi na strone, to efektywniejsze jest gg

a tutaj mailing, ktory poszedl w tym tygodniu i praktycznie zablokowal nasz dzial sprzedazy, tyle zapytan przyszlo :(

Od: Aleksandra Sołkiewicz

Temat: Twoi Klienci pytali o Ciebie

zawartość

Od: Adam Bielawski

Temat: Twoi Klienci pytali o Ciebie

zawartość

Od: Łukasz Duda

Temat: Twoi Klienci pytali o Ciebie

zawartość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spamiki odpadają - to nie budowanie marki tylko jej rujnowanie. Nie wiem jaki masz produkt czy stronę ale najlepszy jest mailing do klientów portali branżowych, których profil najbardziej Ci odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakub75 - na razie badam skuteczność adwordsa, a o reklamie w ns pomyśle :( ns oferuje mailingi? a co reklamy na gg - ha, budżet skromny, zarobki skromne, poprostu nie stać.

sir nimek - wyrażenia "spamiki" użyłem niejako w przenośni. chodziło oczywiście o mailing za zgodą odbiorców.

nadal szukam wskazówek dotyczących tej formy promocji.

Gotowe SMSy

i

konkursy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe; zalezy od tego jaka strone trzeba reklamowac. Sam kiedys skorzystalem z oferty ZielonegoMaila(www.zielonymail.com). No niby to co obiecali dostalem: mialo byc 1500 unikow(stat.pl zliczyl troche ponad 1300), mialo byc conajmniej 30 sek obecnosci na stronie(stat.pl mowi ze bylo troche ponad 5sek) - ale mniejsza z tym - wyniki byly zerowe; Reklamowalem sklep internetowy z towarem w sumie przeznaczonym dla mlodych i bardzo mlodych.

Ci co zapisuje sie do podobnych programow zarobkowych(zielonymail, imperiumreklamy) maja srednio po 12 lat - no bo jaki dorosly czlowiek bedzie chcial dostawac maila i wchodzic na jakies lewe stronki i zarabiac na tym 1 grosz???

Wiec jezeli macie do razreklamowania stronki skierowanej do dziaciakow to mozna sprobowac.

Nie korzystalem z "powaznych" mailingow duzych portali internetowych - drogie sa jak cholera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jibway - tak jak pisalem, z ofert getpaid nie korzystam, bo jest dokładnie tak jak piszesz - bawią się w to ludzie bardzo młodzi, żeby nie powiedzieć bardziej krzywdząco.

zapytam jeszcze raz - korzystał ktoś z webmedii? mają tam za lekko ponad 100zł mailing do 250 000 kont pocztowych różnych portali (piszą, że wykupili adresy). znajomy czeka już bardzo długo na mailing, bardzo słaby kontakt, firma wzbudza moją nieufność. korzystaliscie?

Gotowe SMSy

i

konkursy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jibway - tak jak pisalem, z ofert getpaid nie korzystam, bo jest dokładnie tak jak piszesz - bawią się w to ludzie bardzo młodzi, żeby nie powiedzieć bardziej krzywdząco.

zapytam jeszcze raz - korzystał ktoś z webmedii? mają tam za lekko ponad 100zł mailing do 250 000 kont pocztowych różnych portali (piszą, że wykupili adresy). znajomy czeka już bardzo długo na mailing, bardzo słaby kontakt, firma wzbudza moją nieufność. korzystaliscie?

250 tys. maili za 95 PLN?? i pisza, ze wykupili te adresy?? baaaardzo ciezko w to uwierzyc - pachnie spamem na kilometr

aha - ostatnio rozgladalem sie za mailingiem do marketingowcow... oferta Mediarun.pl - 1000 PLN za 1000 wyslanych maili - wyzszej ceny wyjsciowej mailingu jeszcze nie widzialem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to właśnie mnie dziwi. 250 000 za taką cene, taniej niż spamy z allegro.

okropne są cenniki mailingów, chyba zrezygnuje ... niestety ciężko jest się promować w sieci młodym ludziom z dość skromnym budżetem. pozostaje siła seo...

Gotowe SMSy

i

konkursy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to właśnie mnie dziwi. 250 000 za taką cene, taniej niż spamy z allegro.

okropne są cenniki mailingów, chyba zrezygnuje ... niestety ciężko jest się promować w sieci młodym ludziom z dość skromnym budżetem. pozostaje siła seo...

Z tego co slyszalem cena za 500 maili to 1zł. Więc za 50 tys maili zaplacimy ok 100zl. No tylko trzeba wiedziec do kogo wysylamy, nie polecam mailingu na Allegro, latwo mozna sobie klopotow narobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, temat bardzo mnie zainteresował, w związku z czym mam podstawowe pytanie.

Czy gromadzenie adresow e-mail (powiedzmy ze szukamy interesujacej nas grupy klientow w wyszukiwarkach) a następnie wysylanie do nich swoich ofert i reklamy e-sklepu jest czyms nielegalnym? Lub ewentualne wyslanie 1 maila, a poznizniej próba nakłonienia klienta do wyrazenia zgody na wysylanie ofert. Czy to wszystko jest legalne? Czy tez moze juz SPAM?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, temat bardzo mnie zainteresował, w związku z czym mam podstawowe pytanie.

Czy gromadzenie adresow e-mail (powiedzmy ze szukamy interesujacej nas grupy klientow w wyszukiwarkach) a następnie wysylanie do nich swoich ofert i reklamy e-sklepu jest czyms nielegalnym? Lub ewentualne wyslanie 1 maila, a poznizniej próba nakłonienia klienta do wyrazenia zgody na wysylanie ofert. Czy to wszystko jest legalne? Czy tez moze juz SPAM?

pozdrawiam

Wysylanie jest legalne o ile kazdy z otrzymujacych wyrazil wyrazną zgodę na otrzymywanie takich ofert (np poprzez rejestrację w czasie ktorej wyswietlil się regulamin ze stosownym punkcie o wysylaniu maili)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to rozumiem, ale...

Jesli jakas firma (klient), umieszcza w internecie swoj adres e-mail, to musi sie liczyc z tym, ze ktos go znajdzie (np. Ja) i bedzie probowal nawiazac z nim kontakt (w tym przypadku oferta). Czy to jest nielegalne?

Albo umiescic w ofercie link do wpisania sie na subskrypcje (bądz na odwrot, umiescic link w ofercie do usuniecia z subskrypcji).

dziekuje, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności