Skocz do zawartości

Czy opłaca się w zamian za dodanie do katalogu umieścić ich linka na stronie


kidawka

Rekomendowane odpowiedzi

Erbit - ale tutaj granica jest ulotna...

Co ma piernik do wiatraka !? Mnie chodzi tylko o to, że nie ma sansu dodawać do katalogów stojących już dl€ższy czas bez indeksacji bo wlasciciel nie zadbal o BL katalogu.

Nie widze innej, wstępnej oceny wartosci katalogu jak site:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo część polskich katalogów stoi na serwerach zagranicznych i np. ma domenę .com

/edit:

a ja dalej będę obstawał przy swoim :pisze:

za darmo mogę dodać link i do takiego niezaindexowanego katalogu...

dobrze wiesz, że czasem google jest psikuśne i nie wiadomo czemu wolno indexuje czasem jakąś stronę.

poza tym zanim dodasz link do katalogu to najpierw sprawdzasz ile ma zaindexowanych podstron, potem jak am ich mało albo wcale to sprawdzasz wiek domeny i jak jest wg Ciebie za stary to nie dodajesz linka?

wątpie ;)

poza tym nawet jak katalog nie jest zaindexowany a właściciel nie zadbał o linki do niego, to zawsze może się tak zdarzyć, że nagle się obudzi i postara o indexację - sam raz tak miałem, po prostu jakby zasnąłem... a dziś katalog jest zaindexowany w pełni...

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli katalog na to pozwala, to tak.

Co do linków zwrotnych, to powtórzę, co już kiedyś pisałem o tym. Jeżeli rozważasz dodanie sie do katalogu z obowiązkowym linkiem zwrotnym, to sprawdź najpierw, na której podstronie katalogu będzie twój link. Skopiuj adres tej podstrony i wklej go w google. Sprawdź, czy jest zaindeksowana. W bardzo wielu przypadkach niestety jest tak, że nie jest. Ty masz w zamian dać linka na stronie głównej, która zwykle jest zaindeksowana ;) i ma (lub ma nadzieję) PR>0.

Czy to jest równoprawna wymiana? NIE. Moje zdanie podziela większość, czego dowód jest prosty - ilość wpisow w katalogach z linkiem zwrotnym jest znikoma. Są oczywiście chlubne wyjątki, ale rzadkie.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie zdarzają się katalogi które mają PR 0, domena na nie wiecęj niż miesiąc i wymagają linku zwrotnego (takie katalogi trzeba dawać do kategorii 'Śmieszne') ale są też takie co mają wysoki PR, troche BL, domena już troche ma - i wtedy nawet warto o ile tylko pozwala na dodanie linku na jakieś podstonie. Bo link na podstronie Tobie nie przeszkadza, a autorowi katalogu zawsze daje dodatkowy link z innej domeny (ip,hosta itd..) więc Ty na tym nie tracisz a zyskuje tylko katalog. Co innego katalogi które np. wymagają linka na stronie głównej - tam nawet nie ma co myśleć o wpisie (chyba, że ma np. Pr 9, kilkadziesiąt tysięcy BL, domene kilku letnią :pisze: )

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wyszukiwarce www.szukacz.pl moja strona pod pewnym chasłem jest na 19 pozycji, a przedemną na 2 pozycjach są strony które mają 0 linków przychodzących (sprawdzałem). Wiecie może czemu tak jest?? Może szukacz bieże coś innego pod uwagę?? Niby słaba wyszukiwarka ale zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pewne CHasło (:]), to pewnie dlatego. Traktujcie polską ortografię jako wyzwanie, a nie jako wroga!

Szukacz może mieć dziwny algorytm, i pewnie ma, albo po prostu strony są dodane dużo wcześniej. Wygląda, mimo wszystko, na solidny system, więc o przekrętach bym nie mówił... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Na szczęście to forum nieznacznie wyróżnia się spośród bagna dysortografii...

Możesz poszerzyć Swą wypowiedź ?

Tak, przepraszam, że tak późno, ale wyjechałem na swoje urodziny do rodzinnego miasta, i zapomniałem wrócić :-)

Chodziło mi o to, że spośród wszystkich grup, for itp, jakie czytam, to forum NIEZNACZNIE, aczkolwiek zauważalnie wyróżnia się pod względem ortografii. Jestem na to szczególnie wyczulony jako wzrokowiec, kiedyś robiłem bardzo mało błędów (jeden, może dwa w miesiącu), jednakowoż po paru latach w sieci mam ogromne problemy (praktycznie codziennie mam jakiś dylemat i sięgam w odpowiednie źródła wiedzy).

Przepraszam za offtopic :-)

ps. Mam nadzieję, że nie przekroczę granic cierpliwości, jeśli pozwolę sobie na pewną uwagę tyczącą się stawiania spacji przed znakami interpunkcyjnymi? :-) Albo zresztą nie pozwolę sobie. Ha :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeszcze jedno pytanie. Mam juz ponad 120 linkow zwrotnych zaindeksowanych w yahoo i msn, ale w google caly czas jest 0. Do jakich kataogow ja mam dodawac strone zeby w google zeby w google tez byly linki zwrotne. Odrazu mowie ze dodalem strone do google i do katalogow stron ktore maja pagerank powyzej 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności