Skocz do zawartości

Książka "Marketing internetowy w wszykiwarkach" -30%


franckey

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych, którzy są zainteresowani książką.

Dziś (piątek) promocja w księgarni Helion.pl -30%, czyli 32,90 PLN

https://helion.pl/ksiazki/markwy.htm

pozdrawiam:

Tomek Frontczak

MaxROY.com sp. z o.o. - Search Marketing Consulting

Szkolenia - Marketing: AdWords (certyfikowane przez Google), SEO (certyfikowane przez MaxROY.com) i Analityka Webowa

marketing_okladka_poziom.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat pisze prace dyplomową o marketingu internetowym dlatego książka ta będzie dla mnie jakimś wsparciem. Ogólnie jest dużo przydatnej wiedzy o szerokopojętym marketingu w wyszukiwarkach.

Generalnie polecam książke, dla wszystkich tych którzy chcą wyjść z wiedzą poza same techniki pozycjonowania.

Ale jeśli interesuje Cię samo pozycjonowanie to jednak polecam bardziej to forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franckey: Nie denerwuj mnie - na ta ksiazke czekam w helionie od 2 tygodni (wplata poszla 16 marca), po tygodniu zadzwonilem co jest to mi powiedzieli ze ksiegowosc przeoczyla moja wplate, dzis zadzwonilem - uslyszalem ze podobno dzisiaj rano dopiero wyslali bo wczesniej nie mieli tej ksiazki. Teraz mi mowisz ze jakbym dzisiaj zamowil to bym mial taniej...aaaaaaarghhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o tej ksiazce ? Warto ja kupic ?

Ja czytam i jestem zadowolony. Oczywiscie Ci ktorzy sa przeciwnikami kupowania ksiazek na pewno powiedza ze to wszystko mozna znalezc w necie, m. inn. na tym forum i to jest pewnie prawda, z tym ze, to mozna powiedziec o kazdej ksiazce. Natomiast Ci co lubia poczytac cos drukowanego nie powinni byc zawiedzeni.

Aha dla rozwiania watpliwosci - autora nie znam wiec to nie jest zadna reklama :tancze: , a zeby nie bylo ze tylko chwale to jak dla mnie jest jeden blad, autor uznaje ranking ze strony https://boksy.onet.pl/ranking.html jako wiarygodne narzedzie badania slow kluczowych a nawet je poleca, choc na tym forum wielokrotnie mowione bylo ze to ma sie nijak do rzeczywistosci z czym sie jak najbardziej zgadzam. Tak wiec w tym akurat przypadku czytelnicy jeszcze o tym niewiedzacy sa wprowadzani w blad.

Internetowy System Reklamowy to połączenie katalogu stron, katalogu firm, katalogu sklepów oraz ogłoszeń drobnych i artykułów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności