Skocz do zawartości

Zainteresowanie programami Omni


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do Was pytanie i prośbę o małą pomoc.

W poniedziałek dałem trzy ogłoszenia o tym, że oddaję programy Omni.

OmniADD

OmniFlash

OmniPing

Osób ciekawych i pytających co się dzieje, było sporo ale do dzisiaj dostałem tyko jednego konkretnego maila na jeden z tych programów.

Co jest nie tak? Biorąc pod uwagę ruch w wątkach o Omni, trochę osób kupiło i trochę o tym myśli.

Nie ma chętnych za darmo?

Problemem jest kilka złotych na Fundację?

Kupiłem coś, czego się nie da za darmo oddać?

Dla mnie to nie problem ale sądziłem, że przy okazji sprzątania zrobię dobry uczynek.

Proszę o opinie, które mam nadzieję pomogą mi sformułować treść kolejnych ogłoszeń.

Pozdrawiam,

Mariusz

Ps.Używam zwrotu "za darmo" celowo. Ja z tego nic nie mam a pomoc Fundacji to dobry uczynek a nie wpłata.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może wynika to z mentalności, ze w Polsce "za darmo", to w pysk można tylko dostać :) Ja chętnie bym skorzystał z oferty, ale aktualnie nie mam zapotrzebowania. Jak zainteresowania dalej nie będzie, to chętnie się skuszę za parę tygodni może więc tśśśśśś. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu żadnego "haczyka" z mojej strony, ani tekstu drobnym drukiem :)

Po prostu pozbywam się czegoś, czego już nie potrzebuję.

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie licencja OF nie zezwala na odsprzedaż oprogramowania i to najprawdopodobniej jest przyczyną. Może gdybyś założył wątek w SEOPL i skontaktował się z Kojotem to zrobiłby wyjątek. Co zastąpiło w Twoim seo-arsenale OmniFlash jeśli to nie tajemnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie licencja OF nie zezwala na odsprzedaż oprogramowania

Ja nie sprzedaję.

Nie mam potrzeby kontaktu z Kojotkiem (co zaznaczyłem w ogłoszeniach) ale biorąc pod uwagę fakt, że to program abonamentowy to przeniesienie licencji jest dla niego korzystniejsze niż wyrzucenie go przeze mnie do kosza.

Co zastąpiło w Twoim seo-arsenale OmniFlash jeśli to nie tajemnica?

OmniFlash nie da się zastąpić niczym :)

Przeszedłem całkowicie na programy pod Windows.

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do licencji na OmniFlash mamy już jasność(czyt. wątek OF).

Nie można przenosić, program idzie niestety do kosza.

M

Edycja.

Aby moja próba "zarobienia" na OmniFlash nie zakończyła się totalnym fiaskiem, wpłaciłem właśnie 50 zł na konto Fundacji wspieranej przez PiO :)

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie licencja OF nie zezwala na odsprzedaż oprogramowania i to najprawdopodobniej jest przyczyną.

Wobec tego oficjalnie stoi w sprzeczności z prawem europejskim obowiązującym na terenie państw członkowskich a wię zarówno w PL jak i w GB ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beer Kojotek działa w UK jak Cameron wygra wybory ponownie i zrobi referendum (tak obiecał) a wtedy UK opuści UE.

Oj to będą powroty .... :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności