Skocz do zawartości

Zainteresowanie programami Omni


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

@Diego

Mylisz się :)

OmniFlash nie da się zastąpić niczym.

M

Ps. Ponieważ mam sporo zapytań czego używam (prócz piwa) to dzisiaj napiszę (w rozsądniejszych godzinach), aby zaspokoić ciekawość pytających.

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się tylu maili :)

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całkowicie na programy pod Windows.

Jeszcze nie czytałem dalej, ale to błąd kolego - duży błąd.

sporo zapytań czego używam

Hmm, przecież to takie proste i wystarczy jedno słowo: Mózgu!

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całkowicie na programy pod Windows.

Jeszcze nie czytałem dalej, ale to błąd kolego - duży błąd.

Jeszcze długa i kręta droga przed Tobą.

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, przecież to takie proste i wystarczy jedno słowo: Mózgu!

Hmm

I tu masz rację, jestem tak leniwy, że staram się wszystko maksymalnie zautomatyzować jeśli się da.

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze długa i kręta droga przed Tobą.

;D

Już jestem na prostej za zakrętem do którego dopiero dążysz. No, ale... skąd to możesz wiedzieć, przecież nie wiesz i piszesz takie opinie na podstawie... hmmm czego, no właśnie czego?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale... skąd to możesz wiedzieć, przecież nie wiesz i piszesz takie opinie na podstawie... hmmm czego, no właśnie czego?

Jak to czego? Tego:

Jeszcze nie czytałem dalej, ale to błąd kolego - duży błąd.

:)

Pozdrawiam,

Mariusz

Edycja:

Blake a tak pisząc na serio.

Zauważ że wszystkie poważne zabawki są pod Windows.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że wszystkie poważne zabawki są pod Windows.

Nie wiem jak można takie rzeczy wypisywać nie mając porównania. Wiem, że go nie masz bo jak byś miał to byś tak nie pisał.

PS. I wcale nie pisze tutaj o omniadd bo też go nie używałem.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podyskutujmy konstruktywnie :) O jakim programie myślisz?

Ja dam przykład pod Windows - xr, zennoposter

Ps.Mówimy o ogólnie dostępnych softach.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariuszu -> po pierwsze łamiesz licencje omni, wyraźnie masz napisane że nie można jej odsprzedawać. Nie ma znaczenia czy w/g Ciebie ktoś na tym zarobi, łamiesz licencję i tylko to ma znaczenie.

Po drugie - zawsze będzie tak, że zarówno softy pod winde jak i linuxowe znajdą swoich nabywców. To co dla Ciebie jest problemem, dla innych jest plusem i odwrotnie.

Sam posiadam kilka sofów pod windowsa(także takich które robią wszystko, bezobslugowe) ale wcale nie sprawują się lepiej od tych pod linuxem. Dodatkowo koszty są nieporównywalnie większe, zazwyczaj trudniejsza konfiguracja etc., a to że ma ich cały świat(a tak zazwyczaj jest) jest ich wadą ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie - zawsze będzie tak, że zarówno softy pod winde jak i linuxowe znajdą swoich nabywców. To co dla Ciebie jest problemem, dla innych jest plusem i odwrotnie.

Sam posiadam kilka sofów pod windowsa(także takich które robią wszystko, bezobslugowe) ale wcale nie sprawują się lepiej od tych pod linuxem. Dodatkowo koszty są nieporównywalnie większe, zazwyczaj trudniejsza konfiguracja etc., a to że ma ich cały świat(a tak zazwyczaj jest) jest ich wadą ;)

To pod jakim systemem pracuje program nie jest dla mnie żadnym problemem.

Co do kosztów to masz rację w przypadku swojego programu :)

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak.

Nie ma znaczenia platforma na jakiej soft pracuje.

Najlepsze programy pisze się samemu na własne potrzeby lub zleca się.

Ogólna dostępność softu czyni go mniej skutecznym.

W sprawie bardzo dobrych (nie oklepanych) softów, proponuje skierować się w stronę wschodnią.

Za małe pieniądze programiści są w stanie napisać każdą zabawkę.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kosztów to masz rację w przypadku swojego programu :)

Akurat mój soft działa na hostingu za 20zł/rok.

A co do ogólnie samych softów - nie każdy robi 10k fraz i nie każdy potrzebuje mega szybkie dodawanie trylionów linków w jednym blaście :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kosztów to masz rację w przypadku swojego programu :)

Akurat mój soft działa na hostingu za 20zł/rok.

Akurat to miałem na myśli :)

Żeby była jasność, nie próbuję dyskredytować programów pracujących pod linuxem.

Po prostu podjąłem decyzję o przejściu na jedną platformę i wybrałem tą, gdzie moim zdaniem lepszych programów do moich potrzeb jest więcej.

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności