Skocz do zawartości

Pozew firm pozycjonerskich przeciw Procreate.


pozew-procreate

Rekomendowane odpowiedzi

No ale co tutaj jest nie tak?

https://www.darmowapu...&groupId=160794

W końcu chodzi o 90% z grupy jakieś tam 121 wybranych (nie wiem czy losowo?) firm

Wszystko w nim zostało uwzględnione?

Skoro reklamują, że obsłużyli 7000 firm, z tego 700 wysłało jakiś tam wniosek do sądu, to masz już 10% (nawet na globalny burdel)

Wyniki badań są zawsze prowadzone na wybranej liczbę produktów towarów, usług czy zadowolonych klientów i podaje się jedynie błąd statystyczny jaki może wyniknąć

Stanowisko Uniwerku również jest jasne więc dalej nie rozumiem o co halo?

Więc powodzenia w sądzie, i nie dlatego, że pewnie jesteś stratny a takich jak ty jest wielu, lecz dlatego, że w tym przypadku nic nie ugrasz ;)

Najlepsze, że z tego co wyczytałem jesteś w stanie PODWAŻYĆ wyniki badań, ot padłem ze śmiechu kto ci taką rzetelną nową opinię wystawi? Stać ciebie? na ewentualne odszkodowanie?

Ludzie więcej myśleć a mniej działać ;)

(choć rozumiem, że mogą być do nich jakieś pretensję ale trzymamy się tych szczegółów)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant - za przeproszeniem, pieprzysz.

Ano pieprze, wiem co pieprze i pieprze pod własnym nazwiskiem i pokazując własną mordę - może dlatego między innymi z tęsknotą patrzę na tego straszaka od SS ? :)

Badania statystyczne można różnie interpretować w zależności od dobranej metodologii i gwarantuję Ci że w zmyślnie przeprowadzonych badaniach można by wykazać w wynikacjh, że hitler i stalin kochali dzieci/ludzi i byli dobroczyńcami swoich narodów ...

Beerbant pieprzysz

to mówiłem ja anonim.

Te forum mnie nigdy nie zadziwi.

Ano pieprze i sole a czasami nawet ostrzej doprawiam :) bo lubię dobrze zjeść ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności