Skocz do zawartości

artykuł w Rzeczpospolitej o SEO


franckey

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Pawle - nie trzeba się unosić honorem, a "chamstwo" to zbyt mocne określenie. Pańska interpretacja wątku PM też jest błędna.

Tutaj raczej nie zwracamy uwagi na bon ton ale na aspekty merytoryczne.

Życze wiecej pokory i zdrowego podejścia do tematu (który tak naprawdę jeszcze do końca nie jest poznany)

Pozdrawiam.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

>Panie Pawle - nie trzeba się unosić honorem, a "chamstwo" to zbyt mocne określenie

Banuej się kogoś za nic, trudno żeby ktoś nowy na forum użył innego okreslenia.

Padło tu stwierdzenie, że zajmujemy się marketingiem przez duże M, oprocz tego że samym pozycjonowaniem. Na forum zaczyna pisać ktoś z mediów przez wielkie M, w tym medium ukazał się suma sumarum pozytywny artykuł o SEO i po 5 postach dostaje bana...

pozdrawiam:

Tomek Frontczak

MaxROY.com sp. z o.o. - Search Marketing Consulting

Szkolenia - Marketing: AdWords (certyfikowane przez Google), SEO (certyfikowane przez MaxROY.com) i Analityka Webowa

marketing_okladka_poziom.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, iż prosze wszystkich użytkowników PiO o zaniechanie pochopnych opinii na temat moderatorów z prostego powodu - normalny user, taki jak ja, nie ma narzędzi, żeby zobaczyć wszystko. Mnie też się wydawało, że ten ban był troszkę za szybki, do czasu, aż miałem wszystko wytłumaczone co i jak.

i nie chodzi mi o merytoryczna dyskusje... ale czyste CHAMSTWO
Nie będę tego komentował, jeżeli jednak bardzo zależy autorowi, to mogę udostępnić publicznie otrzymaną od niego korespondencję na PW. Na pewno nie był to popis wzorowej kultury, ale słowa małego człowieka, który jest wielce rozczarowany tym, iż ktoś może mieć odmienne zdanie, a do tego może wypowiadać się o jego twórczości w sposób inny niż same superlatywy. Przykład prawdziwego chamstwa miałem na PW.

Proponuje wydzielić ten wątek, gdyż dalece odbiegliśmy od samego tematu publikacji prasowych o SEO/SEM - tak chyba będzie lepiej, pozdrawiam.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padło tu stwierdzenie, że zajmujemy się marketingiem przez duże M,

a tego jakoś się nigdzie nie doczytałem :D (któż to tak stwierdził?)

Co do artykułu w dużym M to pozytywem jedynym w/g mnie jest fakt, że takowy się ukazał, ale ostatnio to temat coraz bardziej trendy czy też dżezi

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jest - znalazlem moj stary login, i co? to jest powod do banowania? ze mialem kiedys zalozony inny profil?

Hellzowi "się wydawało, że ten ban był troszkę za szybki, do czasu, aż miał wszystko wytłumaczone co i jak" hahahaha.... uwazajcie bo czasami zli ludzie "tlumacza co i jak" :-)

PW to PW - mowiac o tobie ze jestes glupcem w PW nie osmieszylem cie publicznie Hellz. a mowiac o mnie "Pan Raszkiewicz" KillBill ponizyl mnie wlasnie publicznie.

co do ostatniej wypowiedzi Beerbanta... no wlasnie... a wystarczylo czytac posty... ale po co? :-) skoro mozna sie od razu posluzyc forumowych guru.. vide - post #78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z artykułów o SEO się cieszę, ale czemu piszą o tej usłudze jakby była przeznaczona dla Kowalskiego sprzedającego ziemniaki na rynku. Był kiedyś art o jakiejś firmie 90zł/m-c za pierwsze miejsce w Google :D:D;)

To jesta nabijanie klienta w butelkę.

Nie lepiej mówic/pisać prawdę, że jest to usługa elitarna?

Korzyść podwójna Ci co mają pieniądze od razu się zainteresują i będa w stanie płacić adekwatnie do włożonej pracy.

Ci co mają mniej i tak za seo zaplacą tyle co Ci duzi, żeby poczuć się nieco elitarnie. To tak z psychologii ;)

Pozycjonowanie jak Hellz słusznie zauważył to nie wór ziemniaków i tak o nim nie należy pisać.

Oczywiście jest możliwe pozycjonowanie za 90 zł/m-c ale ja widziałem te hasła które ta firma pozycjonuje. Ich trudność/opłacalność wyceniam na 50zł /m-c ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW to PW - mowiac o tobie ze jestes glupcem w PW nie osmieszylem cie publicznie Hellz
Ależ ja się tego nie boje! :D Użytkownicy PiO już dawno mają wyrobione zdanie na mój temat, kilku z nich znam osobiście i Ci mogą o mnie powiedzieć jeszcze więcej. Jednak, jeżeli po takich PW, jakie ja otrzymałem, potrafisz jeszcze pisać o braku kultury u innych, to jedyne co mogę przywołać, to cytat z Pisma Świętego
Widzisz źdzbło w oku bliźniego a nie zauważasz belki w oku swoim

To moja ostatnia wypowiedź w polemice z panem raszkowskim (celowo z małych Erbit :D ). Nie zamierzam się więcej zniżać do jego poziomu, życzę owocnych suksesów w karierze dziennikarskiej, pozdrawiam

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niefortunnie się zaczęła znajomość z panem Pawłem Raszkowski, szkoda bardzo że obie strony poniosło za bardzo.

Niestety pomijając wątki osobiste, które nie powinny sie tutaj znaleźć, była merytoryczna krytyka artykułu i mogła się nawiązać jakaś współpraca.

Nie wyszło trudno.

Panie Pawle od samego początku zjeżył się pan o słowo "guru", które nie tyczyło się pana tylko P.M. wyjaśnienie dostał pan praktycznie natychmiast.

Mam nadzieję że pan Paweł mimo pewnych zgrzytów nadal będzie pisał w Rzepie ciekawe artykuły związane z informatyką i życzę mu powodzenia w jego pracach.

sir nimek ma ciekawą sygnaturke,

i za odpowiednie pieniądze da sie zatrudnic profesjonalistów z całego świata nad jednym projektem...

kiedyś dawno temu, jedna firma turystyczna chciała byc piersza na wszystkie nazwy krajów we wszystkich jezykach, trzeba było zrobić konsorcjum pozycjonerów no inawet światek sie dogadał ale cena czegoś takiego przerosła mozliwosc firmy, coś koło 1 milona USD na miesiąc

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Pawle celowo w stopce użyłem stwierdzenia za odpowiednie pieniądze, bo oferty na wypozycjonowanie serwisu na trudne słowa kluczowe za małe pieniądze mnie nie interesują.

A niestety przy tym poziomie wiedzy o seo jaki mamy w Polsce musiałbym, co rusz odpisywać, że słowa np. Projekty domów nie będę pozycjonował za sto zł m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cena czegoś takiego przerosła mozliwosc firmy, coś koło 1 milona USD na miesiąc

I tutaj ma Pan panie Pawle wyjaśnienie tego naszego niby oburzenia na "kase" :D co zinterpretował Pan w taki sposob jakbyśmy chcieli mnóstwo forsy za "wpisywanie do katalogów i przyłożenie linkorem"

Także mysle, że powoli coś tam powinno dotrzeć do Pana a głównie to, że pewnych rzeczy w tych usługach nie można określać "na sztywno"

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Jeśli jeszcze nie korzystasz z usług SEO (Search Engine Optimisation)[...]

ja się tam nie znam - ale Optimisation napisałbym przez "z" tak jak sugeruje google - z ciekawości - czy obie formy są dopuszczalne?

Moze "optymisation" pochodzi od "optymistic"? Mialo by to znaczyc, ze czynimy wyniki bardziej optymistycznymi (dla klientow) :)

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności