Skocz do zawartości

Co może zmieniać kod strony?


papieros

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam stronę www na kilku przeglądarkach, na FF i IE źródło strony jest inne, niż na Chromie, FF i Operze. Problem jest poważny bo dodany kod prawdopodobnie kradnie hasła (pisałem o tym tu)

Czy ktoś się orientuje gdzie szukać tego syfu, który modyfikuje stronę przed załadowaniem do przeglądarki? Wszystkie dodatki powyłączałem, dalej ten syf siedzi. Skanowałem trzema antywirusami, żaden nic nie pomógł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skanowałeś co? Tak na serio to musisz w pliczkach na ftpie szukać tych które zostały zmienione. Bo często antywir nie wykryje zakodowanego w JS kodu który bada przeglądarki i próbuje je odpowiednio "wyexpliotować". Ewentualnie - masz jakaś dziwaczną wtyczkę która się zainstalowała w FF i IE, a strona de facto jest czysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeskanuj tym -> https://www.safer-networking.org/ lub czymś podobnym

raz na tydzień to robię i raz na tydzień znajdzie to i owo -> kilka kilkanaście sztuk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, namierzyłem sk...syna

Siedzi w:

C:\Users\[nazwa-uzytkownika]\AppData\Roaming\Taoz\udaz.exe

Startuje z rejestru

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run klucz: Wuodypumyq wartość: ścieżka jak wyżej

Żeby go usunąć należy najpierw skasować plik udaz.exe albo zmienić nazwę, zrestartować komp i usunąć klucze z rejestru.

Jakiś proces startowany przez udaz.exe odświeża rejestr i samo usunięcie z Run;a nic nie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności