Skocz do zawartości

[Wykonam] Rozkręcanie forum


Buzz

Rekomendowane odpowiedzi

Otwierasz nowe forum i brak Ci aktywnych użytkowników? Stare forum upada i chcesz je przywrócić do życia? Chętnie zarejestruję na forum 1-3 konta, a na każdym z nich będę pisał 2-5 postów dziennie. Oczywiście dostosuję się, jeśli oczekujesz innej częstotliwości lub liczby kont.

Co cechuje moje posty:

  • różna długość postów, od krótszych komentarzy po dłuższe wpisy merytorycznie nawiązujące do dyskusji;
  • nieregularne pojawianie się na forum, co zwiększa wiarygodność kont (nie dopuszczam sytuacji, w których po zadaniu pytania z jednego konta „natychmiast” pojawia się odpowiedź z innego konta);
  • zaczynam nowe, przemyślane wątki ściśle powiązane z tematyką forum, robię to w taki sposób, by zachęcić normalnych użytkowników forum do interakcji;
  • zakładając nowe tematy staram się nazywać w sposób ułatwiający późniejsze pozycjonowanie: używam słów kluczowych, zadaję pytania – tworzę „długi ogon”, który łatwiej wypozycjonować;
  • czytam odpowiedzi innych użytkowników i reaguję na nie;
  • nawiązuję dyskusję w wątkach innych osób, w zależności od sytuacji zadaję tam pytania lub udzielam odpowiedzi;
  • nigdy nie odpowiadam w stylu „dzięki” czy „ok.” – dziękując za udzieloną mi odpowiedź staram się do niej nawiązać;
  • moje posty są spójne, nie zaśmiecam forum bezwartościowymi wypowiedziami;
  • wszystkie posty piszę z palca;
  • jeśli tematyka forum nie jest mi bliska, to poświęcam czas by ją poznać i wczytać się w forum.

Moją pracę wykonuję sumiennie i najlepiej jak potrafię: zależy mi dłuższej współpracy, również przy innych projektach.

Cena: 1,50zł / 1000 znaków ze spacjami

Sposób naliczania: po założeniu kont na forum, przesyłam loginy. Z końcem miesiąca sumujemy znaki w postach, które napisałem.

Rozliczenie: przelewem bankowym na koniec każdego miesiąca. Wówczas ustalamy czy kontynuujemy współpracę w kolejnym miesiącu.

W każdym momencie możesz stwierdzić, że nie chcesz kontynuować współpracy – napisz do mnie, natychmiast zrobimy podsumowanie i rozliczenie.

Poza tym piszę również inne teksty:

-precle

-opisy do katalogów

-zapleczówki

-wartościowe wpisy na blogi / stronę docelową.

Oferuję uczciwość i dobry kontakt. Tego samego oczekuję od Ciebie.

kontakt: buzz3@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności