Skocz do zawartości

Pożegnanie...


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy forumowicze, spędziliśmy na tym forum wiele godzin, wymienialiśmy się wiedzą, doświadczeniami. Patrzyłem dumnie jak rozwija się branża SEO w Polsce...

Nie wszystko poszło jednak zgodnie z moimi oczekiwaniami...

Ciągłe zmiany algorytmu, spadki pozycji powodowały że straciłem kilku bardzo cennych klientów, trzymałem to dla siebie nie chcąc siać paniki, myśląc że się poprawi,

Myślałem że kontroluję Google - jednak to Google kontrolowało mnie...

Obecnie dochody z SEO mam tak niskie że ledwo wiążę koniec z końcem. Akurat trafiła się ciekawa alternatywa - praca na platformach wiertniczych - z początku miałem do tego podejście bardzo sceptyczne - nigdy nie pracowałem fizycznie ale

po spotkaniu ze znajomym doszedłem do wniosku że to jest najlepsze wyjście z sytuacji... Wyjeżdżam w poniedziałek, nie wiem na jak długo - mam nadzieję wytrzymać tam conajmniej rok - w tym czasie uzbieram wystarczająco duże środki by wrucic z powrotem do branży.

Będzie mi Was brakowało przez ten czas, mam nadzieje że zleci szybko i moja złota rada na koniec:

nie czujcie się zbyt pewni bo w Google nie da się niczego kontrolować - tak naprawdę to my jesteśmy zabawkami w rękach Google...

pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę powodzenia !!

ps. Będę dzwonil w miarę możliwości do Michała a on Wam będzie przekazywał co u mnie słychac ;)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie otrzymałes praw autorskich do pożegnania za mnie Banuje Cie wiecznie ;)

Coś chyba mam rozdwojenie jazni :)

Sam się zbanowałem ;)

:)

Ban za duplicat content :)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chamstwo zostawiać mnie w ciąży Kill :D

Obiecywałeś...

Ja zawsze obiecuję :blush:

Wybacz ale ja z moim charakterem moge być tylko sprawcą narodzin Pentium 5 :D

Moja druga jazń zawszę odzywa się tylko 1 Kwietnia :D

Rozważę pojscie do klasztoru chyba że Kava wezmie mnie na platformę ;):zeby:

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieje na masakryczny Efekt Dopplera :blush:

Ale coż nie mozna miec wszystkiego naraz dobre i to :D

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie zakladac nowego watku napisze w tym.

Od dzisiaj zostaje moderatorem na tym forum i chcialbym zakomunikowac, ze juz rozpoczelem wspolprace z pania Halinka. Prowadze z nia rozmowy nt. przyszlosci SEO. Postaramy sie z Michalem ustalic wszystkie adresy stron forumowiczow jak i ich pozycje w onecie. Mam nadzieje, ze pani Halinka bedzie zadowolona z naszych raportow.

Pozdrawiam

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie zakladac nowego watku napisze w tym.

Od dzisiaj zostaje moderatorem na tym forum i chcialbym zakomunikowac, ze juz rozpoczelem wspolprace z pania Halinka. Prowadze z nia rozmowy nt. przyszlosci SEO. Postaramy sie z Michalem ustalic wszystkie adresy stron forumowiczow jak i ich pozycje w onecie. Mam nadzieje, ze pani Halinka bedzie zadowolona z naszych raportow.

Pozdrawiam

Szpieg Szoguna ??? :D

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności