Skocz do zawartości

Pozycjonowanie u "krzywego" - był ktoś? Warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Z całym szacunkiem dla Pana Piotra zawsze jak czytam ten fragment z jego biografii

I[ kończyłem powoli doktorat. Czego dotyczył? Oczywiście wyburzania: "Technologia bezpiecznej likwidacji kominów przemysłowych metodą wybuchową". Dałem z siebie wszystko.

to mam uśmiech na twarzy :)

Od roz-lacza kominów do marketingowca droga krótka -muszę kiedyś sprawdzić czy się na odwrót :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam na koncie jeden wyburzony ...... kominek :D (jak się potem okazało nie w tym pokoju co trzeba) :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Piotr ma swoje szkolenie i swoją stronę sprzedażową

wiemy -> czasami rozkręci dział dowcipy innym razem znowu powstaje topic jak ten :)

btw. po co wam strona sprzedażowa jak tego nikt nie chce? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawy oraz optymalizacja OK bo to się tak dynamicznie nie zmienia jednak co do kwestii czysto technicznych oraz szczegółów to jest tylko zarys. Np. o zapleczu jedynie, tyle co poziomy zaplecza [ choć w kursie mówi o budowaniu 1-poziomowego zaplecza ]. Nie ma stricte szczegółów, tutaj rozpoczynając lekturę nawet tematów sprzed kilku lat bardzo dużo się nauczyłem ale dużo przede mną. Fakt, czytanie forum oraz otrzymywanie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania sprawiają szczególną radość, dużo wartościowej wiedzy która jest pominięta w kursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności